BYTY - DOMY - REALITY

Asko - nábytek, spol. s r.o.

Asko - nábytek, spol. s r.o.

E-shop a prodejny s nábytkem.
ASYX, s.r.o.

ASYX, s.r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, chat a chalup.
http://www.asyx.cz | Jablonec nad Nisou
AAA BYTY.CZ

AAA BYTY.CZ

Realitní kancelář - obchodní dům s byty, rodinnými domy a pozemky Vám zajistí nejen prodej, výkup nebo pronájem Vaší nemovitosti, ale i realitní poradenství, právní servis a financování.
aBM Stavební firma

aBM Stavební firma

Provádíme veškeré stavební práce i menšího rozsahu, celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace proti vodě a vlhkosti, fasády, zámkové dlažby, obklady a dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Poskytujeme bezplatný poradenský servis v základní úrovni, zpracování kalkulací pojistných událostí pro pojišťovny a soudní znalce. Výhodnější prodej řady stavebních materiálů. Dozorování staveb a konzultační činnost, projektové a rozpočtové práce.
České Budějovice 4
Aquares, spol. s r.o.

Aquares, spol. s r.o.

Stavební činnost. Nabízíme Vám veškeré stavební práce při nové výstavbě i při stavebních úpravách a rekonstrukcích. Jsme připraveni provést i práce ve výškách s využitím horolezecké techniky, tesařské a pokrývačské práce.
http://www.aquares.cz | Stráž nad Nežárkou
A-Z Bau, s.r.o.

A-Z Bau, s.r.o.

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, stavby a opravy všech druhů střech. Dále nabízíme pokládku střešních krytin, hydroizolace střech. Specializujeme se na rodinné domky.
http://www.azbau.cz | Praha-Veleslavín
ARCHCON atelier, s.r.o.

ARCHCON atelier, s.r.o.

Zkušený tým architektů a statiků zpracuje kompletní projektovou dokumentaci pro stavební projekty, novostavby i rekonstrukce od architektonické studie přes stavební povolení po prováděcí projekt. Projekty dřevostaveb. Zpracujeme statický posudek.
AA-STAŠI, s.r.o.

AA-STAŠI, s.r.o.

Zabýváme se výstavbou rodinných domů, objektů pro podnikání, rekonstrukcemi a půdními nástavbami. Stavby provádíme především na klíč se zajištění všech řemesel (malování, nátěry fasád, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, podlahářské, truhlářské, klempířské, pokrývačské, instalatérské a elektro práce.) Provádíme přestavby bytových jader, realizujeme pokládky plovoucích podlah, stavíme krby dle přání zákazníka vč. rozvodů tepla po domě. Čistíme domovní kanalizace. Stavíme pro Vás již 23 let.
http://www.aastasi.cz | Praha-Zličín
AS Buildings, s.r.o.

AS Buildings, s.r.o.

Dodávka a montáž ocelových stavebních systémů včetně opláštění a doplňků. Výstavba průmyslových, skladových a sportovních hal a autosalónů. Provádíme kompletní dodávky stavebních celků na klíč.
http://www.asbuilding.cz | Praha-Staré Město
ARSLAN

ARSLAN

Nabízíme kompletní profesionální servis služeb pro domácnosti a firmy v oblasti stěhování, stavebních prací, úklidové služby a počítačový servis. Kvalita nabízených služeb od A-Z každý den.
http://www.arslan.cz | Praha-Háje
Archion - architektonický atelier

Archion - architektonický atelier

Komplexní služby architekta od studie po kolaudaci. Rychlé vyřízení stavebního povolení. Bytové a rodinné domy, kancelářské a obchodní budovy, rekonstrukce, územní plány obcí a zón. Angličtina, francouzština.
http://www.archion.cz | Praha-Staré Město
AŽD Praha s.r.o.

AŽD Praha s.r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oboru zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky v oblasti kolejové a silniční dopravy. Instalujeme zabezpečovací zařízení tratí a přejezdů, světelnou signalizaci a parkovištní systémy.
http://www.azd.cz | Praha-Záběhlice
Architektonický atelier Ypsilon, spol. s r.o.

Architektonický atelier Ypsilon, spol. s r.o.

Nabízí projektovou dokumentaci všech staveb, studie, generely areálů, odborné konzultace, porady a posudky, finanční rozvahy, průzkumy a zaměření pozemků, obstarání územního i stavebního povolení. Specializace zdravotnické stavby.
Archis - doc. Ing. arch. Ivan HORKÝ, DrSc.

Archis - doc. Ing. arch. Ivan HORKÝ, DrSc.

Atelier poskytující profesionální služby v oblasti územní plánování, urbanismus, architektura a pozemní stavitelství. Zpracujeme územní plány, územní studie a urbanistické návrhy. Používáme moderní digitální technologie projektování.
Archinvea, s.r.o.

Archinvea, s.r.o.

Architektonická a projektová kancelář - vytváříme architektonické studie, projekty pro povolení stavby nebo realizační dokumentace. Zajišťujeme projednání stav. povolení, autorský dozor, konzultační a poradenskou činnost, pomoc s výběrem pozemku.
az-Profil, s.r.o.

az-Profil, s.r.o.

Rekonstrukce a modernizace objektů. Zateplování, kompletní regenerace panelových domů, hydroizolace a hydrofobizace opláštění. Opravy střešních konstrukcí, lodžií, balkonů. Hydroizolace dilatačních spár panelů fasádními páskami Lukotěs.
http://www.az-profil.cz | Praha-Jinonice
ABC BAZAR

ABC BAZAR

Prodej použitého kancelářského nábytku, výkup kancelářského nábytku, pronájem kancelářského nábytku, stěhování firem. Zařizování interiérů, návrhy interiérů, skladování, bazar nábytku, stoly, skříně, kontejnery, židle, paravány.
AUTODOPRAVA MRAVENEC s.r.o.

AUTODOPRAVA MRAVENEC s.r.o.

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, a to stěhování domácností, kanceláří a bytů. Přestěhujeme levně a kvalitně po Praze i celé Evropě. Zdarma nezávazná prohlídka i půjčení krabic. Jsme pojištěni na částku 2 milióny Kč.
Alena Maďarová

Alena Maďarová

Velkoobchodní prodej umělých květin, zahradní, dárkové keramiky. Košíky různých velikostí z proutí, potřeb pro květináře, terakotové vázy, dekorační obaly. Provádíme výzdobu interiérů umělými květinami, stromy. Dovoz Čína, Indonézie. Rozvoz zajištěn.
ARECA EXOTIC FLORA

ARECA EXOTIC FLORA

Zahradní centrum - velkoobchodní prodej řezaných a hrnkových květin. Provozujeme maloobchodní prodej v zahradních centrech v regionu. Prodáváme hnojiva, květináče, postřiky, zahradní doplňky, ovocné stromky, dřeviny.
http://www.arecaliberec.cz | Liberec XI-Růžodol I