BYTY - DOMY - REALITY

BUCUR INTERIÉRY s.r.o.

BUCUR INTERIÉRY s.r.o.

Nabízíme kuchyně a interiéry HANÁK, ACTIVE. Dodáváme obývací stěny, ložnice, JITONA, JAVORINA, BRIK, ALPLES, sedací soupravy BELFORM, VESPERA, MAXDIVANI, PF NÁBYTEK, BOHM, elektrospotřebiče AEG, Electrolux, ZANUSSI, Miele, LIEBHERR, SIEMENS, BOSCH.
BAUMAX ČR, s.r.o.

BAUMAX ČR, s.r.o.

Hobby market nabízí výrobky pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily.
http://www.baumax.cz | Praha-Chodov
B + P

B + P

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč. Dále provádíme rekonstrukce a přestavby, zateplování budov, fasády, strojní omítky vnitřní i venkovní, obklady a dlažby.
BELSTAV PRAHA, s.r.o.

BELSTAV PRAHA, s.r.o.

Vše pro kompletní revitalizaci panelových a bytových domů včetně přípravných prací, poradenské činnosti a možností financování. Realizujeme opravy a nástavby střech, zateplení fasád, klempířské, zámečnické práce, omítky, výměnu oken, obklady, dlažby.
http://www.belstav-praha.cz | Praha-Hloubětín
Blumenbecker Prag, s.r.o.

Blumenbecker Prag, s.r.o.

Nabízíme projekty pro ASŘTP, programování PLC. Navrhujeme regulované pohony, průmyslové sítě, kamerové aplikace, robotické buňky včetně servisu a technické podpory. Prodáváme ŘS a pohony SIEMENS, PHOENIX CONTACT, roboty KUKA, a vše do NN rozvaděčů.
http://www.blumenbecker.cz | Praha-Malešice
BEMETT, a.s.

BEMETT, a.s.

Nové byty a řadové rodinné domy v Praze a okolí. Projekty Jesenice u Prahy, Drahelčice, horské apartmány Deštné v Orlických horách a Ramzová v Jeseníkách. 10 let na realitním trhu. Zajištění hypotéky a finančního poradenství zdarma.
http://www.vasebyty.cz | Praha-Smíchov
Bellis - květiny

Bellis - květiny

Aranžování a vazba květin, suchá aranžmá a dekorace, prodej a balení dárků, výzdoba interiérů na zakázku. Nabízíme kompletní květinovou svatební výzdobu. Doručujeme květiny a dárky v blízkém okolí.
Beskyd Agro Palkovice, a.s.

Beskyd Agro Palkovice, a.s.

Prodáváme balkonové květiny včetně výsadby do truhlíků, tedy poskytujeme široký sortiment hrnkových květin, ovocných a okrasných keřů, stromků i sazenice jarní zeleniny. Specializujeme na výrobu výrobků z ovčího rouna a dutého vlákna, jako jsou: polštáře, přikrývky, deky, límce. Z živočišné výroby nabízíme prodej vykrmených vepřů, krůťat a kuřic. Nedílnou součástí našeho prodeje je prodej paliv jako: hnědé uhlí, černé uhlí, koks, brikety, dřevěné brikety. Prodáváme také štěrk, písek a cement.
BLANCO PRAHA, s.r.o.

BLANCO PRAHA, s.r.o.

Kuchyňská technika pro domácnost: dřezy, dřezy vestavné, do roviny a pod desku (materiál: nerez, silgranit a keramika). Dále nabízíme kuchyňské baterie, košové systémy pro třídění kuchyňského odpadu, nerezové pracovní desky a kuchyňské drtiče.
BOVI CONSULTING, s.r.o.

BOVI CONSULTING, s.r.o.

Výhradní dovoz dřezů a baterií značky Plados. Nabídka varných desek.
http://www.bovi.cz | Kladno-Kročehlavy
B + E, s.r.o.

B + E, s.r.o.

Nabídka stěhování klavírů, strojů a nástrojů, bytů a domácností.
BEST - Jihočeská komerční a realitní

BEST - Jihočeská komerční a realitní

Pověřený investor a významný prodejce nových bytů v lokalitě Rožnov. Nabízíme vysoce kvalitní byty 1+1, 2+kk, 3+kk i mezonet a 4+1 v nové výstavbě do osobního vlastnictví. Komfortní a finančně dostupné bydlení v krajském městě v klidné lokalitě. Financování koupě bytu zajištěno u renomované banky, nadstandartní podmínky hypotečního úvěru v návaznosti na velmi dobré hodnocení našeho projektu. Kompletní zázemí bytu, sklepy, garáže, parkovací stání i místo u domu pro bezpečné hry Vašich dětí.
http://www.best-cb.cz | České Budějovice 6
Beton Morava

Beton Morava

Pokládka raženého betonu. Beton Morava je moderní podlaha, dlažba, obklad, cesta, chodník, zahrada, bazén, parkoviště, garáž. Imitace kamene, dřeva.
Blanco E-shop

Blanco E-shop

Jsme specializovaný obchod se zaměřením na kuchyňské dřezy a baterie značky Blanco. Granitové, nerezové i keramické dřezy a baterie, doplňky a příslušenství. Stálá nabídka zvýhodněných setů dřezů s bateriemi, výprodeje a slevy.