BYTY - DOMY - REALITY

EDERSTAV

EDERSTAV

Naše společnost realizuje strojní omítky, omítání, tepelné izolace a zateplování budov. Nabízíme kompletní dodávku dvouvrstvých vnitřních i venkovních omítek, šlechtěné fasády a zateplovacích systémů.
http://www.ederstav.cz | Prachatice II
EuroSpol Group s.r.o.

EuroSpol Group s.r.o.

Zabýváme se kompletní stavební činností - výstavba formou generálního dodavatele, stavební rekonstrukce. Provádíme zednické a malířské práce, omítky, fasády, sádrokartonové konstrukce, plastová okna, obklady, dlažby, nákladní přeprava, zemní práce.
http://www.eurospol-group.cz | České Budějovice 5
Energie - stavební a báňská, a.s.

Energie - stavební a báňská, a.s.

Inženýrské stavby, podzemní a inženýrské sítě, pozemní stavby, báňské a ekologické stavby. Prostřednictvím dceřiné společnosti Hlavní báňská záchranná stanice Praha a.s. provozuje specializovanou báňskou záchrannou službu pro podzemní stavby.
ELREKO Praha s.r.o.

ELREKO Praha s.r.o.

Provádíme nízkoenergetické dřevostavby a pasivní domy. Elektromontážní práce. Přestavby a rekonstrukce bytových jader, koupelen a celých bytů na klíč. Samozřejmostí je dokumentace, oprávnění k činnosti, odbornost, pojištění firmy a plnění termínů.
http://www.elreko.cz | Praha-Kamýk
ENERGY PRO, s.r.o.

ENERGY PRO, s.r.o.

Nabízíme projektové práce při revitalizaci bytových domů, zateplování a opatření s využitím alternativních zdrojů energie. Zajistíme výběrové řízení na dodavatele, technický dozor investora a komplexní servis spojený se zajištěním dotací.
http://www.energy-pro.cz | Praha-Malešice
entrée ing a.s.

entrée ing a.s.

Specializujeme se na revitalizaci a rekonstrukci bytových objektů včetně dotací Zelená úsporám. Inženýrská, projektová, poradenská a konzultační činnost ve stavebnictví, znalecké posudky. Zajišťujeme realizaci stavebních prací, rekonstrukcí, údržbu.
http://www.entree-ing.cz | Praha-Modřany
ERBES, s.r.o.

ERBES, s.r.o.

Společnost na trhu působí od roku 1997, naše služby využívá řada spokojených klientů a to zejména v oblastech: bezpečnost práce (BOZP), požární ochrana (PO), koordinátor BOZP, řízení staveb, facility management a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Abyste měli jistotu, že Vámi řízený systém BOZP a PO ve Vaší organizaci je plně v souladu se zákonnými předpisy, můžete nás kontaktovat a na základě dohody Vám poskytneme bezplatný audit BOZP a PO a navrhneme Vám zlepšení v těchto oblastech.
http://www.erbes.cz | Praha-Hostivař
EL-TI & CO, s.r.o.

EL-TI & CO, s.r.o.

Firma se zabývá výstavbou bytových a rodinných domů. Realizuje developerské projekty v Praze a okolí. Provádí hrubé stavby a stavby na klíč.
http://www.eltico.cz | Praha-Kobylisy
Europe Automotive Holding, a.s.

Europe Automotive Holding, a.s.

Zabýváme se dodávkou a montáží potrubních rozvodů (nerez, ocel, plasty) výstavbou a rekonstrukcemi kotelen ( plyn, tuhá paliva, biomasa), výměníkových stanic, horkovodů (předizolované potrubí) a parovodů. Specializujeme se na chladící rozvody, rozvody tepla, zemního plynu, dusíku argonu, vzduchu a olejů. Dále pak provádíme stěhování technologických celků a těžkých břemen. Veškeré stavby provádíme na klíč dle platných norem. Pro naše zákazníky zajišťujeme servisní činnost 24 hodin denně.
http://www.eah.cz | Praha-Nové Město
E-flowers.cz

E-flowers.cz

Doručíme Vám květinu i s přáníčkem a třeba lahví sektu kamkoliv po Praze. Krásné kytice a moment překvapení. Platba on-line. Vše pohodlné a bezpečné. Prodej a doručování vázaných květin naším kurýrem.
http://www.e-flowers.cz | Praha-Holešovice
eDekor.cz

eDekor.cz

Specialista na dekorace a dárky, bytové doplňky, umělé stromy a květiny. V sezónní nabídce vánoční ozdoby, vánoční dárky a dekorační doplňky pro vánoční výzdobu. Zajišťujeme také krátkodobý pronájem dekorací a umělých květin pro společenské akce.
http://www.edekor.cz | Praha-Braník
Eco Heating s.r.o.

Eco Heating s.r.o.

Nabízíme automatické kotle 4. emisní třídy TOPMAX s novinkou 2014 elektrickým samozapalováním.Automatické kotle jsou zapsané v SVT pro kotlíkové dotace pod názvem TOP-EKO. Prodáváme a montujeme automatické kotle na tuhá paliva - 7 druhů paliv řady EKO Multi a DUAL Multi, solární systémy na ohřev vody Heat Pipe, tepelná čerpadla EH Aero vzduch-voda a akumulační nádrže.Montáže provádíme po celé ČR.Sídlo firmy Velké Losiny,pobočka Frýdek Místek.
http://www.eheating.eu/ | Velké Losiny