BYTY - DOMY - REALITY

FASPRO, s.r.o.

FASPRO, s.r.o.

Společnost nabízí provedení fasádních systémů se specializací na kompletní sanace panelových bytových domů. Dalším předmětem naší činnosti jsou rekonstrukce historických fasád.
http://www.faspro.cz | Litvínovice
FORMIC CONSTRUCTION, s.r.o.

FORMIC CONSTRUCTION, s.r.o.

Stavby a rekonstrukce. Stavební firma se specializuje na stavby a rekonstrukce na klíč, nízkoenergetické domy, dřevostavby, občanské a bytové objekty, byty, rodinné domy, bytové domy, zateplování fasád, půdní vestavby, průmyslové stavby, výstavba hal, komerční stavby, průmyslové stavby. Zateplení - zelená úsporám. Postavíme rodinný dům, dřevostavbu, nízkoenergetický dům. Vyřízení stavebního povolení a stavebních náležitostí souvisejících s projektem. Vlastníme ISO 9001. Energetický audit.
http://www.formic.cz | Praha-Hostivař
FF - projekty a stavby, s.r.o.

FF - projekty a stavby, s.r.o.

Jsme projekční a stavební firma. v oblasti projektování nabízíme projekty rodinných domů (projekty rd). Stavíme nízkoenergetické domy, pasivní domy i běžné rodinné domy. Kromě toho připravujeme projekty rodinných domů.
Flora centrum Mráz

Flora centrum Mráz

Prodáváme řezané a hrnkové květiny, letničky, trvalky, jehličiny, okrasné keře, ovocné stromy a zahradnické potřeby. Květinové aranžmá hotelům a restauracím. Svatební i smuteční kytice, pohřební věnce. Velkoobchodní prodej květin. Doručujeme květiny.
http://www.flora-centrum.cz | Karlovy Vary-Sedlec
FLORISSANT

FLORISSANT

Naše květinářství nabízí originální květinové vazby, interiérové rostliny, kompletní floristický servis pro firmy, hotely i jednotlivce. Rozvoz květin. Dále prodáváme dekorační předměty, řezané a hrnkové rostliny, interiérové předměty a dekorace.
Fleura Czechia, s.r.o.

Fleura Czechia, s.r.o.

Jsme holandská firma a zabýváme se importem širokého sortimentu řezaných květin, zeleně, doplňků a velkoobchodem. Zajišťujeme kompletní servis pro floristy, květináře a aranžéry. Každý den zpracováváme speciální nabídky a výprodeje.
http://www.fleura.com | Praha-Staré Město
FLOR SERVICE, s.r.o.

FLOR SERVICE, s.r.o.

Specializujeme se na sušené květiny. Naše nabídka je určena zahradnictvím, květinářstvím, velkoobchodům, velkým obchodním řetězcům. Dovážíme sušené květiny z Indie, Afriky, Jižní Ameriky a několika zemí Evropy. Rozvoz po celé ČR.
František Bauernöpl - květiny, zahradnické potřeby

František Bauernöpl - květiny, zahradnické potřeby

Zahradnictví nabízející široký sortiment balkonových rostlin, letniček, trvalek, vodních rostlin, skalniček, okrasných keřů, ovocných stromků, růží, sadbu zeleniny, dekorační kůry, kameny, substráty, fólie, hadice, nářadí (Fiskars, Gardena), truhlíky, hnojiva, květináče, zahradní keramika, chemické postřiky, pokojové květiny. Nabízíme velkoobchod balkonových květin, letničky, sadbu zeleniny. 1. března začínáme s jarním prodejem.
FEMAX TRADING, spol. s r.o.

FEMAX TRADING, spol. s r.o.

Velkoobchodní prodej domácích potřeb.
Zlatníky-Hodkovice-Hodkovice
FINÁL CB, s.r.o.

FINÁL CB, s.r.o.

Provádíme čištění kanalizací, odpadů, potrubí, dešťových svodů tlakovou vodou a frézovací technikou. Prohlídky, revize kanalizace TV kamerou. Čištění odpadů od wc, sprch, umyvadel, dřezů, podlahových vpustí apod.Havarijní non-stop služba.
http://www.final-cb.cz | České Budějovice 4
faNeruda

faNeruda

Provádím zemní a výkopové práce s minibagrem, terénní úpravy, přípravy pro stavby a výkopy inženýrských sítí.
http://torch-cz.eu | Hradec Králové
Forin Czech, s.r.o.

Forin Czech, s.r.o.

Nejlepší e-shop pro váš interiér. Nabízíme metrážové koberce pro bytové i komerční účely, kusové koberce, dětské koberce, travní koberce, PVC, plovoucí podlahy, vinyl a mnoho dalšího. Na přání také zajišťujeme kobercové lišty na míru a obšití koberce. U více než 70% položek zajistíme dodání do 48hodin. Doprava je po Praze zdarma, po celé ČR 343Kč.
Franke E-shop

Franke E-shop

Jsme specializovaný obchod se zaměřením na kuchyňské dřezy a baterie značky Franke. Granitové, nerezové a Tectonite dřezy a baterie, doplňky a příslušenství. Stálá nabídka zvýhodněných setů dřezů s bateriemi, výprodeje a slevy. Kvalitní materiály a designová úprava.