BYTY - DOMY - REALITY

IKEA Česká republika, s.r.o.

IKEA Česká republika, s.r.o.

Prodej a montáž nábytku a bytových doplňků. Nabídka bytového konzultanta a plánování interiéru.
http://www.ikea.cz | Praha-Třebonice
iReceptář.cz

iReceptář.cz

Internetový portál přinášející aktuální a důvěryhodné informace z oblastí, jako jsou zahrada, dům a domácnost, vaření a recepty, kutilství, chovatelství a další záliby. Každodenní přehledné zpravodajství, bohatá galerie a obsáhlé diskuzní fórum.
http://www.ireceptar.cz | Praha-Nové Město
Ing. Vlastislav Dvořák

Ing. Vlastislav Dvořák

Prodej elektroniky, elektrického a zahradního nářadí, železářských potřeb.
http://www.elektrodvorak.cz | Čáslav-Staré Město
i-center, s.r.o.

i-center, s.r.o.

Prodáváme elektroinstalační materiál, kabely a vodiče, rošty, rozvaděče a jističe, automatizační komponenty,relé, stykače, osvětlovací techniku, světelné zdroje, svítidla, topení, spotřebiče a nářadí. Prodej značek OSRAM, KOPOS a BETTERMANN. Nabízíme zařízení na vytápění, chlazení a ohřev vody, zabezpečovací a komunikační techniku. Nabízíme zajištění služeb v oblasti termovizní diagnostiky. Provádíme audity elektroinstalačních soustav. Certifikát EKO-KOM.
http://www.icenter.cz | Praha-Hostivař
IZOGARANT, s.r.o.

IZOGARANT, s.r.o.

Provádíme fasády, rekonstrukce panelových domů, izolace a nové fasády všeho druhu. Opravy - fasády, balkony, lodžie a bytová jádra. Nátěry fasád, sanace, sádrokartony, podlahy a dlažby. Hydroizolace střech a teras. Plastová a hliníková okna, dveře.
http://www.izogarant.cz | České Budějovice 2
Ing. Luboš Horňák

Ing. Luboš Horňák

Strojní omítky vnitřní, venkovní a zateplovací systémy. Provádíme dvojvrstvé omítky štukové, zabýváme se zateplováním budov polystyrenem, s použitím materiálů firmy CEMIX. Strojní omítky - to znamená nepřebernou škálu omítkářských profilů.
Ing. arch. Jaromír Kročák

Ing. arch. Jaromír Kročák

Autorizovaný architekt zpracuje: projektová a inženýrská činnost v investiční výstavbě, kompletní projekce v oboru - rodinné, bytové domy, občanské a zdravotnické stavby, hotely, rekonstrukce, interiéry. Zajistíme rozpočty, vedení staveb, urbanismus.
http://www.arch.cz/krocak | České Budějovice 3
IPD - Myšy, s.r.o.

IPD - Myšy, s.r.o.

Zajišťujeme technický dozor investora (TDI) pro pozemní, inženýrské a vodohospodářské stavby, rozpočty a kontrolu fakturace, výběr dodavatele stavby, koordinátora BOZP. Zastupování stavebníka ve styku s úřady od stavebního povolení po kolaudaci.
Třeboň II
Ivan Běhálek - Elex

Ivan Běhálek - Elex

Provádíme rekonstrukce a sanace historických objektů a budov, bytová jádra, kuchyně, koupelny, půdní vestavby, obklady, dlažby. Montáž a opravy elektroinstalace, elektrorevize, revize, EZS, EPS. Instalatérství - voda, topení. Malé stavební celky.
Tábor
Ing. Radovan Vyhlídka

Ing. Radovan Vyhlídka

Firma se zabývá hlavně stavební činností a projektováním staveb v oboru pozemního stavitelství, zejména přípravou a dodávkou staveb rodinných domů na klíč. Dále zpracovává a kompletně vyřizuje dotace z programu Zelená úsporám.
http://www.stavte.cz | Veselí nad Lužnicí I
ISA Praha, a.s.

ISA Praha, a.s.

Mezi hlavní činnost firmy patří zejména projekční a stavební práce. V nabídce domů nechybí standardní typy, které zaujmou svojí jednoduchostí a cenou při zachování slušného standardu bydlení, tak domy pro náročnější zákazníky.
http://www.isa.cz | Praha-Michle
Instalace Praha, spol. s r.o.

Instalace Praha, spol. s r.o.

Provádíme kompletní dodávky kanalizace, vody a plynu, topení a chlazení, technologických rozvodů, silnoproudu, slaboproudu a měření a regulace. Dále provádíme související dodávky stavebních prací.
http://www.instalace.cz | Praha-Dolní Měcholupy
Imperial NEXT, s.r.o.

Imperial NEXT, s.r.o.

Stavební firma provádějící veškeré stavební práce. Rekonstrukce bytových jednotek, rodinných domů, kancelářských prostor, obchodů, hotelů, restaurací, heren, kasín, půdních vestaveb. 3D návrhy, realizace, vybavení interiéru, aj. Správa nemovitostí.
ING. I. FIALA - PROJEKTY

ING. I. FIALA - PROJEKTY

Zajistíme projekty vodohospodářských, administrativních, sportovních, obytných staveb a bazénů, regenerace panelových domů s dotací Zelená úsporám. Projekty obsahují ekonomické studie, ÚR, SP, prováděcí projekty, žádosti o dotace, autorský dozor.
Ing. Tomáš Sousedík - METROLUX

Ing. Tomáš Sousedík - METROLUX

Zabýváme se činnostmi jako je měření osvětlení, výpočty osvětlení. Provádíme měření umělého, denního a nouzového osvětlení pro účely kolaudace. Posuzujeme rušivé osvětlení. Provádíme studie denního osvětlení a oslunění.
http://www.metrolux.cz | Praha-Strašnice
Ing. Pavel Dernovšek

Ing. Pavel Dernovšek

Nabízíme především řemesla zedník, obkladač, malíř, lakýrník, instalatér, zámečník, klempíř, pokrývač a truhlář. Dále provádíme výkopové a pomocné práce, bourací a výškové práce. Vyklízení staveb, sklepů, půd (včetně deratizace), likvidace suti.
http://www.derna.cz | Praha-Dejvice
INTER GIPS

INTER GIPS

Specialisti na montáž sádrokartonových systémů, bezpečnostních a vysokých příček, akustických bezesparých podhledů, podkrovních šikmin, šachetních stěn, protipožárních opatření z oblasti suché stavby. Máme požadované certifikáty na montáže (Rigips, Knauf, Lafarge) a vlastníme ČSN EN ISO 9001:2009 a ISO 14001:2005. Zaměřujeme se na střední a větší akce pro generální dodavatele staveb.
http://www.intergips.cz | Praha-Slivenec
INTERSPEDITION ZEMAN

INTERSPEDITION ZEMAN

Stěhování národní, mezinárodní a firemní. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy, trezory, servery, starožitnosti aj. Letecké a námořní cargo. Provádíme kompletní stěhovací servis. Celní odbavení.
Iveta Voňková

Iveta Voňková

Květinářství nabízí prodej a doručování květin a kytic na objednávku. On-line foto květin - dárkové, svatební, smuteční kytice a květinové aranže. Doručujeme květiny i na dobírku.
http://www.rozvozkvetin.cz | Hradec Králové
Ing. Iva Jungrová

Ing. Iva Jungrová

Vazby a aranžování květin včetně dopravy na adresu. Návrhy, realizace a údržba zahrad. Vybavení interiérů květinami včetně ozdobných obalů. Péče o květiny v kancelářích včetně garance a výměny poškozených rostlin na náklady naší firmy.
http://www.ivajungrova.cz | Praha-Letňany