BYTY - DOMY - REALITY

KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

V síti prodejen po celé ČR nabízíme koberce v metráži pro bytové i komerční účely. Prodáváme kusové koberce, běhouny, PVC podlahové krytiny, lepidla, stěrky, garnýže, kobercové lišty a profily. Zajišťujeme dopravu. Pokládka nebo obšívání koberců.
KStav CZ, s.r.o.

KStav CZ, s.r.o.

Jsme stavební firma, která se specializuje na zateplování objektů, řešení oprav panelových domů, kompletní stavební činnost, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce, výstavbu rodinných domů na klíč.
http://www.kstav.cz | Vimperk II
Karel Maryška - Zemstav

Karel Maryška - Zemstav

Provádíme kompletní zemní práce včetně prací v těžko dostupných terénech, bourací a demoliční práce, odbahnění rybníků, provedení komunikací a inženýrských sítí, nákladní autodoprava, půjčovna stavební mechanizace.
KOČÍ, a.s.

KOČÍ, a.s.

Stavební firma zajišťuje rekonstrukce historických objektů, přestavby, novostavby, zateplení, zemní práce, kompletní dodávky staveb a průmyslových budov, stavby občanské vybavenosti, bytové a rodinné domy. Pronajímá stavební mechanizaci.
http://www.koci.eu | Písek-Hradiště
Kohout Company, spol. s r.o.

Kohout Company, spol. s r.o.

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal a bytových objektů. Rekonstrukce historických objektů. Nabídka dopravy, zemních, obkladačských a truhlářských prací. Prodej stavebnin.
http://www.kohout-company.cz | Český Krumlov-Domoradice
Karel Toman - stavební práce

Karel Toman - stavební práce

Provádíme stavební práce - výstavba rodinných domů, rekonstrukce objektů, strojní omítky, sádrokartony, obklady a dlažby, zemní práce.
Strakonice
KLIMA RAPID

KLIMA RAPID

Dodáváme a montujeme vzduchotechniku, klimatizace, mobilní klimatizace, čističky vzduchu, vinotéky a tepelná čerpadla. Nabízíme klimatizace MIDEA, PANASONIC, DAIKIN, Samsung, LG, Toshiba, SANYO a Fujitsu. Nabízíme servis klimatizace, půjčovna klimatizací, projekce klimatizace. Nabízíme výrobu vzduchotechnických potrubí včetně příslušenství. Firma je certifikovaná ISO 9001 a ISO 14001. Levné topení pomocí tepelných čerpadel vzduch voda. Zařídíme levnou elektro sazbu D56 a to pro celou domácnost.
KANOstav

KANOstav

Firma se specializuje na bytovou a nebytovou výstavbu - novostavby rodinných domů, rekonstrukce, nástavby, vestavby, přístavby, půdní nástavby a vestavby, renovace a zateplování fasád. Provádíme i veškeré údržbářské práce objektů, odstraňování havárií, opravy drobného charakteru, montáž galerijního závěsného systému Hošek, montáž zámkové dlažby. Vše možno postavit na klíč (včetně projektové dokumentace, inženýrské činnosti, atd.). Postavíme bydlení, ve kterém se cítíte dobře.
http://www.kanostav.cz | Praha-Žižkov
KANCELÁŘSKÉ  CENTRUM

KANCELÁŘSKÉ CENTRUM

Pronájem nebytových prostor (kanceláře) . Lukrativní sídlo pro firmy v blízkosti historického centra a MHD. Výhodné podmínky pronájmu.
Kutná Hora
Květinářství - Květinka u kostela

Květinářství - Květinka u kostela

Květinářství a on-line prodej květin řezaných, umělých, sušených a exotických. Doručování květin expres do 1h po HK a celé ČR i světa do 24h. Květinářství vyrábí svatební a slavnostní kytice, smuteční věnce. Výběr z obsáhlého katalogu květin a dárků.
http://www.kvetinka-hk.cz | Hradec Králové-Kukleny
Květiny Maglen

Květiny Maglen

Prodej květin. Specialista na dárkové, reprezentativní kytice v moderních trendech vázání. Kompletní svatební květinový servis. Smuteční vazba. Doručování květin po České republice do druhého dne i do celého světa.
Liberec IV-Perštýn
Květiny u Vaňkovky

Květiny u Vaňkovky

Květinářství nabízí moderní vazbu květin a kytic, řezaných květin a prodej interiérových doplňků: vázy, květináče, keramiku i dekorační sklo. Nyní připravujeme vánoční ozdoby, adventní kytice a věnečky. Provádíme návrh a realizaci interiérů a zahrad.
Květiny Naďa

Květiny Naďa

Prodáváme kompletní sortiment řezaných, hrnkových květin a dárkových předmětů. Zajišťujeme květinový servis, doručujeme květiny po celé ČR i zahraničí, svatební kytice, dárková i smuteční vazba, výzdoba společenských akcí. Velkoobchodní prodej.
KVĚTINY WINKLER

KVĚTINY WINKLER

Denně otevřené květinářství, které Vám nabízí doručování květin nejen v Praze a ČR, ale i do celého světa. Doručíme krásné dárkové a reprezentativní kytice i květinové koše z velkého sortimentu čerstvých květin a růží dovážených denně přímo z Holandska. Krásnou kytici doručíme domů, do zaměstnání i do nemocnice, kde jistě potěší. Pravidelné doručování květin a aranžmánů do firem, na recepce, smuteční kytice i věnce doručíme přímo na obřad. Bezpečná platba platební kartou, Ebankou i na fakturu.
http://www.ekytky.cz | Praha-Nové Město
kapradina.cz

kapradina.cz

V e-shopu najdete dárky, dárkové předměty, dekorace a bytové doplňky. On-line prodej dárkového a luxusního zboží jako jsou andělé, víly, svíčky, svícny, zrcadla, vázy, květiny, nici, koně, bižuterie, šperkovnice, panenky, flakóny, kočky a jiné dárky.
kapsarenakvetiny.cz

kapsarenakvetiny.cz

Výroba a prodej kapsářů na květiny. Elegantní a moderní řešení pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru. Kapsáře oživí každý nevyužitý prostor. Vhodné i jako závěsné dělící stěny či paravany.
Květiny M. Huszárová

Květiny M. Huszárová

Tradiční květinářství Vám nabízí možnost on-line objednávky, rozvoz a doručení květin v Brně a blízkém okolí, vazby svatebních kytic a květnových dekorací nebo výzdoby interiérů pro firemní i soukromou klientelu.
Květinářství FLORISTY

Květinářství FLORISTY

Doručujeme květiny ve Zlíně, Otrokovicích a okolí. Specializujeme se na dárkové a luxusní kytice, aranžování řezaných, hrnkových a sušených květin na zakázku. Máme kompletní svatební květinový servis. Výzdoba a dodávka květin hotelům a restauracím.
Květiny Sandra

Květiny Sandra

Příjemné květinářství s osobním přístupem, kde na Vás čeká široká nabídka řezaných květin a nádherných kytic pro všechny příležitosti, smuteční vazby, věnce, velký výběr rostlin v květináčích. Jsme specialisté na svatební kytice a vše kolem.
http://www.kvetinysandra.cz | Praha-Nové Město
Květinový dvorek ? Spolehnise.cz

Květinový dvorek ? Spolehnise.cz

Nová květinová manufaktura spojená s prodejnou ratanových doplňků. Denně čerstvé květiny a vlídný personál. Nabízíme řezané a vázané květiny, hrnkovky, věnce, výzdobu interiérů a svateb. Rozvoz květin firmám i jednotlivcům.
http://www.spolehnise.cz | Praha-Nové Město