BYTY - DOMY - REALITY

Mountfield, a.s.

Mountfield, a.s.

V sortimentu máme sekačky, pily, křovinořezy, traktory, sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek a mnoho dalších výrobků pro Vaši zahradu. Záruka 7 let, servis samozřejmostí.
http://www.mountfield.cz | Ostrava-Svinov
Martin Křivánek

Martin Křivánek

Naše firma provádí kompletní dodávky střech na klíč, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce krovů včetně historických a montáž střešních oken Velux, Fakro a Roto. Dále dodáváme zahradní domky a pergoly dle vašich přání.
Martin Myslík

Martin Myslík

Nabízíme rekonstrukce bytového jádra, koupelny a bytu. Montáž kuchyní a plovoucích podlah. Výměna oken, vnitřních a vchodových dveří. Servis, rozpočty, grafické návrhy, projekty a povolení. Nabízíme ubytování po celou dobu rekonstrukce zdarma.
http://www.myslik.cz | Praha-Bubeneč
Mareš Koupelničky, s.r.o.

Mareš Koupelničky, s.r.o.

Provádíme rekonstrukce bytů a rekonstrukce koupelen. Navrhujeme interiéry. Vytváříme nové kuchyně a bytová jádra. Pokládáme obklady, dlažby i plovoucí podlahy. Stavební práce na klíč jsou samozřejmostí. Zajistíme projekt i stavební povolení.
MIROSLAV HANOUSEK

MIROSLAV HANOUSEK

Provádíme stavby RD, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, půdní vestavby, střechy, sádrokartony, zednické práce, obkladačské práce, instalatérské práce, bourací práce a likvidace suti a odpadu. Také možnost subdodávky na klíč.
http://www.mhstavba.cz | Praha-Holešovice
MLÁTEK a spol. stavební společnost

MLÁTEK a spol. stavební společnost

Stavba rodinných domů na klíč, provádíme rekonstrukce bytů a budov, výstavbu inženýrských sítí, půdní nástavby a vestavby, zateplené fasády (oprávnění pro zelená úsporám). Působnost firmy Praha a Středočeský kraj.
http://www.mlatek.cz | Praha-Vysočany
MIBAG sanace, spol. s r.o.

MIBAG sanace, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletními službami v oblasti likvidace škod. Sanace po požáru, povodních a jiných živelných katastrofách, hrubá i finální renovace poškozeného rodinného domu, průmyslového objektu nebo stroje.
http://www.mibag.cz | Praha-Zličín
MOZAIK, spol. s r.o.

MOZAIK, spol. s r.o.

Stavíme a rekonstruujeme rodinné domy a domy na klíč. Provádíme regenerace panelových domů, zateplení fasád, zasklívání lodžií, výměnu oken, vodoinstalace, topení, plyn, zednické práce. Jsme držiteli certifikace ISO:9001:2000 a ISO:9014:2004.
MAXIMA REALITY, s.r.o.

MAXIMA REALITY, s.r.o.

Pražské realitní centrum s širokou nabídkou bytů, domů, pozemků a kanceláří na prodej či pronájem v Praze a okolí. Komplexní služby - rychlý prodej i pronájem, profesionální přístup, bezpečný právní servis, zajištění financování.
http://www.maxima.cz | Praha-Nové Město
Marketis, spol. s r.o.

Marketis, spol. s r.o.

Koupelnové centrum o ploše 1.000 m2 nabízí 90 modelových koupelen RAKO, ROCA, CERAMICALCORA. Dále v nabídce - sanitární keramika JIKA, vany, sprchové kouty RAVAK, baterie HANSA, ORAS, obkladové lišty, koupelnový nábytek a stavební chemie MUREXIN.
http://www.marketis.cz | Praha-Hloubětín
Megabazar Čertík

Megabazar Čertík

Prodáváme použitý nábytek všeho druhu a veškeré vybavení domácností a chalup. Nabízíme základní vybavení kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, dále kuchyňské nádobí, dekorativní předměty, elektroniku, lustry, koberce, obývací stěny, sedací soupravy.
Michaela Soukupová

Michaela Soukupová

Prodej květin a keramiky, nabídka originální vazby s dekorací, dárkové a svatební kytice, aranžmá ze suchých i živých květů. Prodej dárkových předmětů a keramiky. Zajišťujeme kompletní květinovou výzdobu, rozvoz a doručování květin.
Děčín-Děčín I-Děčín
Matouš Hydroponie, s.r.o. - e-shop

Matouš Hydroponie, s.r.o. - e-shop

Internetový obchod specializovaný na prodej potřeb pro hydroponii. Najdete u nás pěstební nádoby, květináče, vodoznaky, substráty SERAMIS i hnojiva. Mimo zboží u nás naleznete i informace o pěstování interiérových květin a stromů v hydroponii.
Markle a.s.

Markle a.s.

Nabízíme výběr řezaných květin, sušené květiny, věnce. Poskytujeme možnost sestavení kytice dle vlastního výběru zákazníka přímo na našem e-shopu. Dále máme v nabídce výzdobu svateb, oslav a společenských akcí, kterou Vám připravíme na klíč.
http://www.kvetiny.com | Praha-Nové Město
Milan Maxa - BONITA M

Milan Maxa - BONITA M

Nabídka velkoobchodního i maloobchodního prodeje potravinářských fólií, alobalů, sáčků, pečicích papírů či dortových podložek.
České Budějovice 2
Miroslav Frolo

Miroslav Frolo

Dovoz a prodej směsí a výrobníků na přípravu ledové tříště, ovocného a řeckého frappé, mražené kávy, jogurtu a horké čokolády. Nabídka brček.
MOBAX ČR, s.r.o.

MOBAX ČR, s.r.o.

Velkoobchodní prodej bytových doplňků a nábytku.
http://www.mobax.cz | Horoměřice
Miroslav Eliáš

Miroslav Eliáš

Nabídka služeb autodopravy a stěhování. Stěhování bytů, kanceláří, těžkých břemen.
Markéta Malinovská Poulová

Markéta Malinovská Poulová

Provádíme stěhování nábytku a vybavení bytů, kanceláří a penzionů. Stěhujeme břemena bez omezení hmotnosti.
http://www.stehovani-uxa.webnode.cz | Mariánské Lázně-Úšovice
Mood, s.r.o.

Mood, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na komplexní servis a poradenství v těchto oblastech: keramické obklady, keramické dlažby (glazované, slinuté, slinuté-glazované, bělninové, apod), skleněné mozaiky, keramické mozaiky, sanitární keramika, armatury, baterie, splachovače a příslušenství, sprchové kouty, sprchové dveře nebo zástěny, sprchové žlaby, vany také masážní, hydromasážní, airmasážní, koupelnový nábytek, doplňky, apod. Náš tým je složen ze zkušených odborníků a partnerů, kteří se pohybují v oboru více jak 10 let a dlouhodobě se zajímají i vzdělávají v oblasti designu a řešení interiérů.
http://www.mujmood.cz | Praha 8 - Karlín