BYTY - DOMY - REALITY

RODOCO s.r.o., s.r.o.

RODOCO s.r.o., s.r.o.

Náš velkoobchod nabízí dětský nábytek, dětské postýlky, povlečení, matrace, ohrádky, komody, židličky, přebalovací pulty a hračky. Dále celé komplety povlečení včetně postýlek. Jsme výhradním dovozcem postýlek a vysoce kvalitního nábytku zn. Boland.
http://www.rodoco.cz | Jindřichův Hradec II
REAL MORAVIA, s.r.o.

REAL MORAVIA, s.r.o.

Realitní společnost pro oblast Moravy a Slezska. Zprostředkujeme prodej nemovitostí, rodinných domů, chat, chalup, pozemků, komerčních objektů. Zajišťujeme také investiční poradenství a kompletní právní servis při převodu na katastru nemovitostí.
http://www.realmoravia.cz | Uherské Hradiště
RE/MAX High Way

RE/MAX High Way

Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí nejen v celé České republice, ale i ve více jak 67 zemích světa. Nabízíme nadstandardní servis, hypotéční úvěry, tržní odhady nemovitostí, služby kvalitního právníka a bezplatný poradenský servis.
Realitní kancelář PUBEC, s.r.o.

Realitní kancelář PUBEC, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby realitní kanceláře s tradicí od r. 1990 - prodej, pronájem a dražby nemovitostí, developerské projekty a investorskou činnost. Nabízíme reality nejen Plzeňského kraje.
http://www.pubec.cz | Plzeň-Východní Předměstí
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Reality a nemovitosti v 11 krajích České republiky. Široká nabídka realit a nemovitostí včetně právního a finančního servisu - byty, domy, pozemky, komerční a rekreační nemovitosti. Řešíme také dluhy, zadlužené nemovitosti či případné exekuce.
http://www.rksting.cz | Třinec-Staré Město
Reno Šumava, a.s.

Reno Šumava, a.s.

Výroba a prodej štěrků, drtí a písků. Zemní práce, dopravní a pozemní stavby, nákladní doprava, vodorovné a svislé dopravní značení. Opravy komunikací. Opravy motorových vozidel. Držitel ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.
http://www.renosumava.cz | Vlachovo Březí
REGIS Prachatice, s.r.o.

REGIS Prachatice, s.r.o.

Provádíme zemní a výkopové práce - kanalizace - vodovody, terénní úpravy, demoliční práce, vodohospodářské stavby. Realizujeme základové desky pro dřevostavby i zděné rodinné domy, včetně hydroizolací.
Prachatice II
Rekostyl

Rekostyl

Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, podlah, zateplování fasád. Naše truhlářství vyrábí kuchyně na míru. Vyrábíme a montujeme plastová okna a eurookna. Vyřídíme Zelená úsporám. Rekonstrukce bytu a bytového jádra provádíme "na klíč".
http://www.rekostyl.cz | Praha-Šeberov
REKO-INTER

REKO-INTER

Provádíme rekonstrukce bytových jader, koupelen a bytových interiérů. Nabízíme i zcela nové koupelny. Stávající bytové jádro přestavíme včetně dodávky kuchyně. Prodej a montáž plovoucí podlahy. Zaměření a vyhotovení cenových nabídek zdarma.
http://www.rekointer.cz | Praha-Šeberov
ROSSY service, a.s.

ROSSY service, a.s.

Provádíme zateplení fasád, malování stěn, pokládku podlahových krytin, výměny stoupajících rozvodů vody, plynu, odpadu a svodu dešťové vody včetně kontroly kamerovým systémem. Zajišťujeme energetický audit a kompletní výměnu elektrických rozvodů.
REMIN, spol. s r.o.

REMIN, spol. s r.o.

Zajišťujeme řízení projektů, technický dozor, inženýring a cenové konzultace. Dále realitní služby, oceňování nemovitostí, project management, engineering, cost management, inženýrské služby a stavební dozor.
http://www.remin.cz | Praha-Vinohrady
Rekonstrukce domova, s.r.o.

Rekonstrukce domova, s.r.o.

Rekonstrukce bytů, domů, chalup a jiných objektů. Výstavba rodinných domů. Zateplování, koupelny, topení, pergoly, schody, podlahy, kamenné mosty, zdi. Provedeme na klíč včetně povolení a projekt. dokumentace. Spolupracujeme s architekty a designery.
Robos broušení podlah

Robos broušení podlah

Provádíme broušení a frézování betonových ploch, broušení a frézování nerovností, broušení betonových podlah před nátěry, frézování starých nátěrů podlah a podlahových spár. Odstraňování drsnosti betonové podlahy. Broušení betonu a podlah.
http://www.brouseni.net | Praha-Hostivař
RS2000, s.r.o.

RS2000, s.r.o.

Prodej, servis a montáž přístrojů měřicí a regulační techniky.
http://www.rs2000.cz | Praha-Kamýk
REKO PRAHA, a.s.

REKO PRAHA, a.s.

Projektování, výstavba a opravy chladicích věží a průmyslových objektů. Výroba mikrochladičů a provádění sanací betonových konstrukcí.
http://www.reko-praha.cz | Praha-Hloubětín
Royal Living, s.r.o.

Royal Living, s.r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce a architektonické služby vč. 3D vizualizací. Stavíme a rekonstruujeme domy, byty, půdní vestavby, komerční prostory, obchody a restaurace. Jsme specialisté na náročné sádrokartonové konstrukce a dodávku interiérů.
http://www.royalliving.cz | Praha-Smíchov
Radomír Zaňka

Radomír Zaňka

Prodej a servis domácích elektrospotřebičů. Nabídka praček, myček, digestoří a dalších spotřebičů zn. AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens a jiné.
Kladno
Romana Kaiseršotová

Romana Kaiseršotová

Každodenní prodej a rozvoz čerstvých květin. Vážeme kytice netradiční, sváteční, svatební, promoční, narozeninové i smuteční. Dárkové koše z řezaných i hrnkových květin. Bytové doplňky, umělé květiny, dekorace a výzdoba interiérů na přání.
http://www.kvetinysasanka.cz | Dolní Břežany
Ráj květin - Eva Divišová

Ráj květin - Eva Divišová

Zajistíme kompletní květinový servis, svatební, společenské i smuteční vazby. Rozvážka vázaných květin do 10 km zdarma, dále dle dohody. Nabízíme pokojové rostliny, bonsaje, sukulenty, velký výběr hrnkových rostlin. Větší rostliny zajistíme, zasadíme a dovezeme. Zařizování interiérů květinami včetně designových květníků, výzdoba pro firmy, hotely, obchody. Máme samozavlažovací květníky Lechuza a bytové doplňky ASA. Vánoční, velikonoční a jiné sezónní dekorace z živých i suchých rostlin.
Rosmarino

Rosmarino

Nabízíme kompletní květinový servis firmám, doručování květin, zajišťujeme svatební květiny, které i na místě aranžujeme, vážeme také pohřební věnce. Pořádáme kurzy aranžování květin a floristické semináře. Prodáváme hydroponické obaly Lechuza.
http://www.rosmarino.cz | Praha-Smíchov