BYTY - DOMY - REALITY

STAR IMPEX s.r.o.

STAR IMPEX s.r.o.

Bytové dřevěné doplňky jako žirafy, kočky, sloni, pelikáni a mnoho dalšího. Dále nabídka parfémů, bižuterie. Dokonalé dárky pro Vaše blízké.
http://www.starimpex.eu | Praha-Horní Počernice
Stavebniny STAFI, s.r.o.

Stavebniny STAFI, s.r.o.

Nabízíme dodávky stavebního materiálu. Zdicí materiály POROTHERM, YTONG, KVK, střešní krytiny BRAMAC, BESK, TONDACH, suché stavební směsi, fasády, hutní materiály, tepelné izolace, řezivo, dveře, okna, stavební chemii. Půjčujeme stavební bednění.
http://www.stavebninystafi.cz | Lhota pod Libčany
SIKO Koupelny

SIKO Koupelny

Tvoříme síť prodejen s vybavením koupelen. Široký sortiment tvoří obklady, dlažby, vany, sprchové kouty a boxy, sanitární keramika, umyvadla, WC, vodovodní baterie, koupelnový nábytek.
STAVEBNÍ FIRMA ISFIN s.r.o.

STAVEBNÍ FIRMA ISFIN s.r.o.

Provádíme běžné stavební práce, opravy a rekonstrukce v bytové, průmyslové a zemědělské výstavbě. Provedeme dlažby, obklady, zemní práce, terénní úpravy, oplocení objektů. Působíme v Jihočeském kraji a v Praze.
http://www.isfin.cz | Písek-Budějovické Předměstí
STRADE CZ, spol. s r.o.

STRADE CZ, spol. s r.o.

Vyrábíme montované rodinné domy - dřevostavby. Od projektu až po montáž zařídíme levné montované dřevěné domy a domky na klíč. Provádíme atypické, moderní, nízkoenergetické a pasivní domy na klíč dle přání zákazníka, zastřešení, krovy a příhradové vazníky. Jsme dodavatelem nízkoenergetických montovaných RD v programu Zelená úsporám. Montované domy se vyrábí na bázi dřevěných sendvičových panelů s vynikajícími tepelnými vlastnostmi.
http://www.strade.cz | Hracholusky
Stavitelství Luňáček, s.r.o.

Stavitelství Luňáček, s.r.o.

Zelená úsporám - návrh, posouzení, realizace. Nabízíme novostavby i rekonstrukce, rodinné domy na klíč, izolace, zateplování fasád, bytová jádra, půdní vestavby, koupelny, obklady, zámkové dlažby. Provádíme sádrové a břizolitové omítky, obkladačské práce. Montáž sádrokartonu - podhledy, kazetové stropy, sádrokartonové příčky. Projekty, rozpočty staveb, inženýrská činnost. Pokrývačské, zednické a malířské práce, protipožární nástřiky. Průkaz energetické náročnosti budov. Voda, kanalizace, topení.
http://www.lunacek.org | České Budějovice 7
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o.

STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o.

Zajišťujeme investorskou činnost - řízení projektů, služby související se zadáváním veřejných zakázek. Příprava, organizace výběrových, zadávacích řízení. Technický, stavební dozor, koordinátor BOZP, stavební rozpočty, kalkulace cen, příprava staveb.
http://www.stav-poradna.cz | České Budějovice 3
STAVISERVIS, spol. s r.o.

STAVISERVIS, spol. s r.o.

Provádíme stavební práce všeho druhu, novostavby, rekonstrukce, inženýrské sítě. Nabízíme také zemní a výkopové práce kolovými a pásovými stroji. Nákladní silniční doprava. Zabýváme se také zámečnictvím, výroba bran a vrat, ocelové konstrukce. Současně se zabýváme prodejem veškerého hutního materiálu a také prodejem keramických dlažeb a obkladů.
http://www.staviservis.com | Jindřichův Hradec-Radouňka
STAVITELSTVÍ LÍSKOVEC s.r.o.

STAVITELSTVÍ LÍSKOVEC s.r.o.

Jsme firma poskytující kompletní služby ve stavebnictví. Specializujeme se na systémy suché výstavby - sádrokartonové konstrukce, minerální podhledy, půdní vestavby, střešní okna. Nově nabízíme dodání a montáž plastových oken z německých materiálů - profily VEKA, kování MACO. Dále dodáváme a montujeme dveře zn. SAPELI a podlahové krytiny zn. TILO. Stavbu nebo rekonstrukci zařídíme od návrhu až po realizaci.
Suché stavby České Budějovice

Suché stavby České Budějovice

Nabízíme služby v oboru suché výstavby. Provádíme sádrokartonové konstrukce ? půdní vestavby, akustické příčky, předsazené stěny, protipožární, akustické a kazetové podhledy. Dále provádíme zateplení, foukané izolace, dodáváme a montujeme střešní okna, podlahy ? podlahové krytiny, montujeme interiérové dveře obložkové zárubně značky SAPELI. Specializujeme se na sádrokarton a zateplování budov včetně fasád systémy Saint-Gobain Isover CZ, Teranova a Baumit. Jsme v programu Zelená úsporám.
http://www.suchestavbycb.cz | České Budějovice
Stavební firma SUCHAN

Stavební firma SUCHAN

Provádíme: výstavba rodinných domů, rekonstrukce staveb, zateplování fasád, opravy rodinných i bytových domů, bytů a rekreačních objektů, opravy historických staveb, sanace objektů. Firma zařazena do programu Zelená Úsporám.
Strojní omítání Robauš & Votruba, s.r.o.

Strojní omítání Robauš & Votruba, s.r.o.

Provádíme strojní omítky - kompletní zhotovení dvouvrstvých vnitřních i venkovních omítek, tepelnou omítku SUPERTHERM-TO. Dále nabízíme zateplování fasád, probarvené omítky - více než 400 barevných odstínů.
Stavitelství Petr Vokatý

Stavitelství Petr Vokatý

Veškeré stavební práce, jsme v programu Zelená úsporám. Nabízíme novostavby i rekonstrukce, zateplování domů, zateplení fasád, strojní omítky, tepelné izolace. Provádíme rekonstrukce bytů, koupelen i bytových jader, obklady, dlažby, zednické práce.
Písek-Václavské Předměstí
STAVINVEST JK s.r.o.

STAVINVEST JK s.r.o.

Nabízíme dozorování staveb - technický dozor investora, koordinátor bezpečnosti práce na staveništi. Dále organizujeme výběrová řízení, přípravy staveb. Inženýrská činnost v investiční výstavbě.
http://www.stavinvestjk.cz | Český Krumlov-Nádražní Předměstí
STAVITELSTVÍ KAREL VÁCHA A SYN, s.r.o.

STAVITELSTVÍ KAREL VÁCHA A SYN, s.r.o.

Provádíme občanské, průmyslové a inženýrské stavby, provozujeme tesařství, truhlářství, vodoinstalatérství. Stavby na klíč včetně rekonstrukcí. Provádíme zemní práce, provozujeme dopravu. Držitel certifikátu ISO 9001:2009, ISO 14001:2005.
http://www.vachaasyn.cz | Hluboká nad Vltavou
Stavikom Mládek, s.r.o.

Stavikom Mládek, s.r.o.

Provádíme stavby na klíč, rekonstrukce, nástavby a vestavby, zateplování budov, dlažby. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, včetně montáže střešních oken a solárních systémů. Zednické a obkladačské práce. Prodej stavebních materiálů.
Stavitelství Karel Motejzík

Stavitelství Karel Motejzík

Realizace, opravy a údržba staveb. Provádíme rodinné domy na klíč, novostavby, rekonstrukce domů, bytů, kanceláří, bytových jader, koupelen. Obklady, dlažby, zámkové dlažby, rozvody vody, topení, plynu, elektroinstalace, zednické, malířské a natěračské práce. Nabízíme montáže sádrokartonu, kazetové stropy, půdní vestavby, zateplování a izolace objektů. Bourací a výkopové práce, dodávky a montáže podlahových krytin - plovoucí a dřevěné podlahy, koberce, PVC. Projekty, rozpočty a kalkulace staveb.
http://www.stavebni-firma-pisek.cz | Písek-Budějovické Předměstí
Stavební společnost SIPA, s.r.o.

Stavební společnost SIPA, s.r.o.

Stavební firma provádí stavby na klíč, dodávky a montáže stavebních a technologických zařízení. V nabídce firmy dále stavební, projekční a poradenská činnost, truhlářská a zámečnická výroba a montáže.
http://www.sipa.cz | Praha-Vokovice
Stavotherm, s.r.o.

Stavotherm, s.r.o.

Provádíme generální dodávky staveb na klíč, rekonstrukce staveb, fasády.
http://www.stavotherm.cz | Praha-Podolí
SILNICE MÁLEK

SILNICE MÁLEK

Pokládáme živičné povrchy, zámkovou dlažbu, řezání vozovek, chodníků, živice, zálivka spár, asfalt, beton, pronájem finišer Bitelli, recyklátor Bagela, Lokust, UNC, Avia kontejner, frézování. Opravujeme vozovky, chodníky, parkoviště, cesty a dvory.