BYTY - DOMY - REALITY

Vladimír Šírek

Vladimír Šírek

Provádění výkopových, stavebních a zemních prací pomocí mechanizace. Nabídka autodopravy, vodoinstalatérských, tesařských i zednických služeb. Vlastní skládka zeminy, stavební sutě.
VESPA-CB, s.r.o.

VESPA-CB, s.r.o.

Provádění výstavby a rekonstrukce železničního svršku a spodku. Rekonstrukce mostů a propustků. Likvidace, čištění travnatých porostů. Pronájem mechanizace. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008.
http://www.vespacb.cz | České Budějovice 6
Václav Homolka

Václav Homolka

Provádíme opravy komínů, komínových lávek, opravy střech, čistění a nátěry plochých střech, opravy klempířských prvků, montáže zábran proti ptactvu, opravy a nátěry fasád, zednické a malířské práce, prořez stromů. Používáme vlastní zdvihací plošiny.
http://www.plosina-cbudejovice.cz | České Budějovice 3
Vidox spol. s.r.o.

Vidox spol. s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na náročné rekonstrukce historických objektů v památkově chráněných zónách, novostavby, a průmyslové či sportovně zaměřené komplexy. Vytváříme developerské projekty a vlastníme velkoobchody se stavebními materiály.
http://www.vidox.cz | Český Krumlov-Horní Brána
VITAS Tábor, s.r.o.

VITAS Tábor, s.r.o.

Naše stavební činnost je zaměřena na oblast pozemních staveb. Provádíme stavby RD na klíč, bytovou, komerční a průmyslovou výstavbu. Firma má plnou autorizaci na provedení a projekci. Nabízíme k prodeji byty v klidné lokalitě v Táboře.
Václav Drnovský - Stavební práce

Václav Drnovský - Stavební práce

Naše firma se zabývá stavebními pracemi na přání zákazníka. Nabízíme stavební, zednické, obkladačské a zateplovací práce.
VŠEPROHOBBY.CZ

VŠEPROHOBBY.CZ

Jsme virtuální hobbymarket. Nabízíme vrtačky, pily, hoblíky, frézy, šroubováky, brusky, sponkovačky, sekačky, drtiče větví, řetězové pily, křovinořezy, čerpadla, postřikovače, ráčny, kleště, sprchové kouty, masážní boxy, infrasauny, parní lázně, keramiku, skleníky, sušáky, houpačky, grily, světla, osiva, hnojiva, barvy-laky, koupelnové baterie. Naši partneři jsou Arttec, Black&Decker, KOLO, Husqvarna, Narex, Extol, Proma, Kress, Agrobio, Solo, WOLF-Garten, STEINEL, Fiskars, Güde, Tina, Stanley.
http://www.vseprohobby.cz | Praha-Strašnice
Vaše-Stavba.cz

Vaše-Stavba.cz

Stavebniny - jsme on-line obchod se stavebním materiálem. Stavba, veškeré produkty pro stavbu a stavebnictví: dveře, okna, betonové výrobky, zdicí materiály, sádrokartony, stavební desky, stavební chemie, podlahové krytiny, obklady, sanita, tepelná izolace a instalace, hydroizolace, ploty, řezivo, nářadí, vybavení pro zahradu. Doprava je po ČR zdarma, máme vlastní vozidla a sklady. Platby jsou možné platební kartou, převodem, dobírkou. Jsme pro malé stavebníky i pro stavební firmy - velkoobchod.
http://www.vase-stavba.cz | Hluboká nad Vltavou
Velkoobchod květinami a dekorativními předměty - Cattleya

Velkoobchod květinami a dekorativními předměty - Cattleya

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej řezaných květin a hrnkových rostlin, dovoz Holandsko, Kolumbie, Equádor a Izrael. Dále provozujeme velkoobchod i maloobchod dekoračních předmětů a bytových doplňků.
Vonekl, s.r.o.

Vonekl, s.r.o.

Květiny řezané, pokojové, hrnkové, sušené, exotické plody a květiny. Velké rostliny, samozavlažovací květináče Lechuza. Prodáváme i umělé květiny a rostliny, dekorativní proutí, koše, košíky, proutěné i keramické obaly na květináče, květináče, stuhy a balicí potřeby pro květiny, OASIS sortiment a floristické potřeby. Dekorativní předměty, dárková a dekorativní keramika. Čerstvé květiny, velkoobchod květin, zahradní skleník. Nabízíme potřeby pro květinářství a aranžéry. Aranžujeme květiny.
http://www.vonekl.cz | Brno-Horní Heršpice
Vlasta Poništová - e-shop

Vlasta Poništová - e-shop

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem širokého sortimentu nábytku. Prodáváme sedací soupravy, kuchyňské linky a sety, obývací a dětské stěny, předsíňové stěny, ložnice, komody, stoly a židle. Dále také nabízíme dřevěné výrobky: poličky, věšáky, regály na CD, skříňky na klíče, stojany na květiny, stojany na noviny, úložné truhly, regály, zahradní nábytek, aj. Dopravu zajistíme.
http://www.nabytek-ponistova.cz | Psáry-Dolní Jirčany
Vesa Velhartice, a.s.

Vesa Velhartice, a.s.

Sadba brambor - velkoobchod, místní maloobchod. Brambory - zabýváme se výrobou, prodejem, poradenstvím a šlechtěním nových odrůd. Obchodujeme s konzumními bramborami. Výroba a prodej sazenic květin a zeleniny.
Vladislav Kučera

Vladislav Kučera

Velkoobchodní prodej domácích potřeb a železářského zboží.
Všestary
V.N.D., s.r.o.

V.N.D., s.r.o.

Prodej velkokuchyňských náhradních dílů.
http://www.vnd.cz | Pelhřimov