BYTY - DOMY - REALITY

Asko - nábytek, spol. s r.o.

Asko - nábytek, spol. s r.o.

E-shop a prodejny s nábytkem.
Zahradnictví Hortus spes

Zahradnictví Hortus spes

Nabízíme široký výběr rostlin. Květiny, dřeviny, trvalky a skalničky, konifery, exotické rostliny, pokojové květiny, vodní rostliny. Zahradnictví se zabývá prodejem květin na dobírku. Zahradnictví se zkušeností a tradicí. Prodej pouze on-line.
Květiny u Vaňkovky

Květiny u Vaňkovky

Květinářství nabízí moderní vazbu květin a kytic, řezaných květin a prodej interiérových doplňků: vázy, květináče, keramiku i dekorační sklo. Nyní připravujeme vánoční ozdoby, adventní kytice a věnečky. Provádíme návrh a realizaci interiérů a zahrad.
Vonekl, s.r.o.

Vonekl, s.r.o.

Květiny řezané, pokojové, hrnkové, sušené, exotické plody a květiny. Velké rostliny, samozavlažovací květináče Lechuza. Prodáváme i umělé květiny a rostliny, dekorativní proutí, koše, košíky, proutěné i keramické obaly na květináče, květináče, stuhy a balicí potřeby pro květiny, OASIS sortiment a floristické potřeby. Dekorativní předměty, dárková a dekorativní keramika. Čerstvé květiny, velkoobchod květin, zahradní skleník. Nabízíme potřeby pro květinářství a aranžéry. Aranžujeme květiny.
http://www.vonekl.cz | Brno-Horní Heršpice
kapsarenakvetiny.cz

kapsarenakvetiny.cz

Výroba a prodej kapsářů na květiny. Elegantní a moderní řešení pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru. Kapsáře oživí každý nevyužitý prostor. Vhodné i jako závěsné dělící stěny či paravany.
Květiny M. Huszárová

Květiny M. Huszárová

Tradiční květinářství Vám nabízí možnost on-line objednávky, rozvoz a doručení květin v Brně a blízkém okolí, vazby svatebních kytic a květnových dekorací nebo výzdoby interiérů pro firemní i soukromou klientelu.
HZ květiny - Hana Zvěřinová

HZ květiny - Hana Zvěřinová

Provozujeme květinářství s doručováním květin až do domu. Nabízíme řezané, hrnkové, sušené a umělé květiny, sezonní aranžmá a bytové dekorace. Svatební, smuteční, dárková i netradiční vazba. Prodáváme keramiku a bytové doplňky.
http://www.hz-kvetiny.cz | Újezd u Brna
FLORISSANT

FLORISSANT

Naše květinářství nabízí originální květinové vazby, interiérové rostliny, kompletní floristický servis pro firmy, hotely i jednotlivce. Rozvoz květin. Dále prodáváme dekorační předměty, řezané a hrnkové rostliny, interiérové předměty a dekorace.
Květiny V&Š

Květiny V&Š

Květinářství on-line. Doručujeme květiny po Brně (i expresně do 3 hodin), ČR a do celého světa prostřednictví organizace Fleurop. Rozvoz větších kytic po Brně zdarma. Vazby smuteční, svatební, uzeninové, cukrovinkové. Možnost platby kreditní kartou.
K + K zahrada s.r.o.

K + K zahrada s.r.o.

Zabýváme se prodejem květin, letniček, trvalek a dřevin. Vážeme svatební, dárkové a pohřební kytice, aranžmá z květin. Prodej keramiky a dárkového zboží. Návrhy zahrad, realizace a údržba.
www.osiva.cz

www.osiva.cz

Internetový obchod nabízí osiva zeleniny, květin, dřevin, léčivých a exotických rostlin. Dále travní semena, cibuloviny, sadby hub, cibuli sazečku, sadbový česnek, sadbové brambory, ovocné stromky, růže, hnojiva, chemické postřiky.
http://www.osiva.cz | Velké Meziříčí
Hortiscentrum, s.r.o.

Hortiscentrum, s.r.o.

Zahradnická centra - ukázkové výsadby, vodní prvky, květiny, dřeviny, keramika, služby zahradního architekta. Nabízíme projekce, realizace, údržbu zeleně - města, dálniční tahy, zahrady na klíč. Terénní úpravy, založení trávníků, jezírka, květiny.
http://www.hortis.net | Židlochovice
GASTROFORM

GASTROFORM

Dodáváme vybavení pro gastronomii, projektujeme a modernizujeme velkokuchyně. Prodáváme konvektomaty Retigo a Alba, chladicí zařízení, varné kotle, varné stoličky, grily, fritézy, sporáky, pekařské pece, pece na pizzu, nářezové stroje, výrobníky ledu, pece na pizzu, chladicí vitríny, šokové zchlazovače, myčky nádobí a skla, výčepní zařízení, stroje na zpracování masa a těsta. Nabízíme gastro zařízení pro restaurace, pizzerie, kavárny, pekárny. Již 13 let poskytujeme profesionální služby.
http://www.gastroform.cz | Brno-Kníničky
TPT COATING, s.r.o.

TPT COATING, s.r.o.

Naše společnost dodává tuzemským prodejnám a obchodním sítím v celé České republice kvalitní řadu titanového nádobí Pro Titanium Guss. Vyrábí a nabízí titanové hrnce, titanové pánve a titanové čtyřhranné pekáče.
http://www.tptcoating.com | Brno-Řečkovice
SEVEZA, spol. s r.o.

SEVEZA, spol. s r.o.

Český výrobce velkokuchyní a gastro zařízení. Vyrábíme nerez nábytek, nerez doplňky (pracovní a mycí stoly, dřezy, regály, police, digestoře, příborníky, skříně, gastro čistící program Kobra). Servis a poradenství celá ČR, záruční servis do 24 hodin.
Pavel Eliáš

Pavel Eliáš

Dodáváme kompletní vybavení pro gastronomii, prodáváme konvektomaty, varné technologie, myčky, kávovary, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, výrobníky ledu, nerezový nábytek. Servis kávovarů, náhradní díly i velkoobchod, servis gastro.
Libor Barabáš

Libor Barabáš

Velkoobchodní a maloobchodní prodej potřeb pro vinaře a zprostředkování obchodu.
RNDr. Ivo Kalvoda VIVA NATURA

RNDr. Ivo Kalvoda VIVA NATURA

Velkoobchodní i maloobchodní prodej titanového nádobí a ortopedických matrací.
REMIS, s.r.o.

REMIS, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme městský mobiliář: vyrábíme lavičky, sloupky, odpadkové koše, stromové mříže, fontány, litinová umyvadla, zahradní nábytek. Dodáváme žulové výrobky na zakázku. Provozujeme zámečnictví.
http://www.remis.info | Brno-Zábrdovice
A + A RENAX, s.r.o.

A + A RENAX, s.r.o.

Stěhování domácností, firem a institucí. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Zajištění dopravy.