BYTY - DOMY - REALITY

RODOCO s.r.o., s.r.o.

RODOCO s.r.o., s.r.o.

Náš velkoobchod nabízí dětský nábytek, dětské postýlky, povlečení, matrace, ohrádky, komody, židličky, přebalovací pulty a hračky. Dále celé komplety povlečení včetně postýlek. Jsme výhradním dovozcem postýlek a vysoce kvalitního nábytku zn. Boland.
http://www.rodoco.cz | Jindřichův Hradec II
Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Nabízíme výstavbu cihlového rodinného domu POROTHERM, nízkoenergetické domy na klíč, pasivní domy, projekty a katalogy rodinných domů.
http://www.porothermdum.cz | České Budějovice 1
STAVEBNÍ FIRMA ISFIN s.r.o.

STAVEBNÍ FIRMA ISFIN s.r.o.

Provádíme běžné stavební práce, opravy a rekonstrukce v bytové, průmyslové a zemědělské výstavbě. Provedeme dlažby, obklady, zemní práce, terénní úpravy, oplocení objektů. Působíme v Jihočeském kraji a v Praze.
http://www.isfin.cz | Písek-Budějovické Předměstí
EDERSTAV

EDERSTAV

Naše společnost realizuje strojní omítky, omítání, tepelné izolace a zateplování budov. Nabízíme kompletní dodávku dvouvrstvých vnitřních i venkovních omítek, šlechtěné fasády a zateplovacích systémů.
http://www.ederstav.cz | Prachatice II
STRADE CZ, spol. s r.o.

STRADE CZ, spol. s r.o.

Vyrábíme montované rodinné domy - dřevostavby. Od projektu až po montáž zařídíme levné montované dřevěné domy a domky na klíč. Provádíme atypické, moderní, nízkoenergetické a pasivní domy na klíč dle přání zákazníka, zastřešení, krovy a příhradové vazníky. Jsme dodavatelem nízkoenergetických montovaných RD v programu Zelená úsporám. Montované domy se vyrábí na bázi dřevěných sendvičových panelů s vynikajícími tepelnými vlastnostmi.
http://www.strade.cz | Hracholusky
Stavitelství Luňáček, s.r.o.

Stavitelství Luňáček, s.r.o.

Zelená úsporám - návrh, posouzení, realizace. Nabízíme novostavby i rekonstrukce, rodinné domy na klíč, izolace, zateplování fasád, bytová jádra, půdní vestavby, koupelny, obklady, zámkové dlažby. Provádíme sádrové a břizolitové omítky, obkladačské práce. Montáž sádrokartonu - podhledy, kazetové stropy, sádrokartonové příčky. Projekty, rozpočty staveb, inženýrská činnost. Pokrývačské, zednické a malířské práce, protipožární nástřiky. Průkaz energetické náročnosti budov. Voda, kanalizace, topení.
http://www.lunacek.org | České Budějovice 7
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o.

STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o.

Zajišťujeme investorskou činnost - řízení projektů, služby související se zadáváním veřejných zakázek. Příprava, organizace výběrových, zadávacích řízení. Technický, stavební dozor, koordinátor BOZP, stavební rozpočty, kalkulace cen, příprava staveb.
http://www.stav-poradna.cz | České Budějovice 3
PoPoS CZ, spol. s r.o.

PoPoS CZ, spol. s r.o.

Provedení projektové dokumentace a příprava stavby, výběrové řízení na zhotovitele, technický dozor investora, stavební dozor, rozpočty, koordinátor BOZP, požárně - bezpečnostní řešení.
KStav CZ, s.r.o.

KStav CZ, s.r.o.

Jsme stavební firma, která se specializuje na zateplování objektů, řešení oprav panelových domů, kompletní stavební činnost, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce, výstavbu rodinných domů na klíč.
http://www.kstav.cz | Vimperk II
aBM Stavební firma

aBM Stavební firma

Provádíme veškeré stavební práce i menšího rozsahu, celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace proti vodě a vlhkosti, fasády, zámkové dlažby, obklady a dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Poskytujeme bezplatný poradenský servis v základní úrovni, zpracování kalkulací pojistných událostí pro pojišťovny a soudní znalce. Výhodnější prodej řady stavebních materiálů. Dozorování staveb a konzultační činnost, projektové a rozpočtové práce.
České Budějovice 4
Vladimír Šírek

Vladimír Šírek

Provádění výkopových, stavebních a zemních prací pomocí mechanizace. Nabídka autodopravy, vodoinstalatérských, tesařských i zednických služeb. Vlastní skládka zeminy, stavební sutě.
IZOGARANT, s.r.o.

IZOGARANT, s.r.o.

Provádíme fasády, rekonstrukce panelových domů, izolace a nové fasády všeho druhu. Opravy - fasády, balkony, lodžie a bytová jádra. Nátěry fasád, sanace, sádrokartony, podlahy a dlažby. Hydroizolace střech a teras. Plastová a hliníková okna, dveře.
http://www.izogarant.cz | České Budějovice 2
Casta a.s.

Casta a.s.

Stavební společnost provádějící zejména stavby občanské vybavenosti, průmyslové, inženýrské, dopravní a vodohospodářské stavby. Půjčovna lešení a bednění.
http://www.castapisek.cz | Písek-Pražské Předměstí
Karel Maryška - Zemstav

Karel Maryška - Zemstav

Provádíme kompletní zemní práce včetně prací v těžko dostupných terénech, bourací a demoliční práce, odbahnění rybníků, provedení komunikací a inženýrských sítí, nákladní autodoprava, půjčovna stavební mechanizace.
Lesostavby Třeboň, a.s.

Lesostavby Třeboň, a.s.

Stavební firma nabízí veškeré stavební práce. Dopravní, pozemní, vodohospodářské a zemědělské stavby. Dále provádíme inženýrské stavby včetně technické vybavenosti (TZB) sídlištních celků, bytové, občanské a průmyslové stavby. Developerská činnost.
http://www.lstb.cz | Třeboň II
Ing. Luboš Horňák

Ing. Luboš Horňák

Strojní omítky vnitřní, venkovní a zateplovací systémy. Provádíme dvojvrstvé omítky štukové, zabýváme se zateplováním budov polystyrenem, s použitím materiálů firmy CEMIX. Strojní omítky - to znamená nepřebernou škálu omítkářských profilů.
STAVISERVIS, spol. s r.o.

STAVISERVIS, spol. s r.o.

Provádíme stavební práce všeho druhu, novostavby, rekonstrukce, inženýrské sítě. Nabízíme také zemní a výkopové práce kolovými a pásovými stroji. Nákladní silniční doprava. Zabýváme se také zámečnictvím, výroba bran a vrat, ocelové konstrukce. Současně se zabýváme prodejem veškerého hutního materiálu a také prodejem keramických dlažeb a obkladů.
http://www.staviservis.com | Jindřichův Hradec-Radouňka
Geoterc - Ing. Jan Fous

Geoterc - Ing. Jan Fous

Provádíme veškeré geodetické práce, vytyčování staveb, geometrické plány, zaměřování ke kolaudaci. Mapové podklady pro projekty, zaměření inženýrských sítí. Servis a prodej geometrických přístrojů. Servis a prodej geodetických a stavebních přístrojů.
http://www.geoterc.cz | České Budějovice 7
Pavel Vylít

Pavel Vylít

Nabízíme stavební a zednické práce z kvalitních certifikovaných materiálů jako Baumit a Cemix. Rekonstrukce domů, bytů, bytová jádra, koupelny, obklady a dlažby, omítky, stavba rodinných domů. Zedníci jsou vyškoleni a mají solidní vystupování.
Reno Šumava, a.s.

Reno Šumava, a.s.

Výroba a prodej štěrků, drtí a písků. Zemní práce, dopravní a pozemní stavby, nákladní doprava, vodorovné a svislé dopravní značení. Opravy komunikací. Opravy motorových vozidel. Držitel ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.
http://www.renosumava.cz | Vlachovo Březí