BYTY - DOMY - REALITY

Stavebniny STAFI, s.r.o.

Stavebniny STAFI, s.r.o.

Nabízíme dodávky stavebního materiálu. Zdicí materiály POROTHERM, YTONG, KVK, střešní krytiny BRAMAC, BESK, TONDACH, suché stavební směsi, fasády, hutní materiály, tepelné izolace, řezivo, dveře, okna, stavební chemii. Půjčujeme stavební bednění.
http://www.stavebninystafi.cz | Lhota pod Libčany
BUCUR INTERIÉRY s.r.o.

BUCUR INTERIÉRY s.r.o.

Nabízíme kuchyně a interiéry HANÁK, ACTIVE. Dodáváme obývací stěny, ložnice, JITONA, JAVORINA, BRIK, ALPLES, sedací soupravy BELFORM, VESPERA, MAXDIVANI, PF NÁBYTEK, BOHM, elektrospotřebiče AEG, Electrolux, ZANUSSI, Miele, LIEBHERR, SIEMENS, BOSCH.
Domacitechnika.cz

Domacitechnika.cz

Prodej vybavení do dílny, aku a elektro ruční nářadí, kompresory, vrtačky, regály, elektrické i motorové pily a autodoplňky. Dále hoblovky, protahovačky a dřevoobráběcí stroje Woodster, Scheppach. Dodáváme chladničky, pračky, myčky, mrazáky a sporáky. Nabízíme elektroniku LCD, plazma televizory LG, Samsung a Sencor, autorádia, reproduktory a USB flash disky. Dále zahradní technika: sekačky, štípače, sněhové frézy, zahradní nábytek a altány. Dodáváme žehličky, robotické vysavače, trouby, konvice.
Květinářství - Květinka u kostela

Květinářství - Květinka u kostela

Květinářství a on-line prodej květin řezaných, umělých, sušených a exotických. Doručování květin expres do 1h po HK a celé ČR i světa do 24h. Květinářství vyrábí svatební a slavnostní kytice, smuteční věnce. Výběr z obsáhlého katalogu květin a dárků.
http://www.kvetinka-hk.cz | Hradec Králové-Kukleny
Iveta Voňková

Iveta Voňková

Květinářství nabízí prodej a doručování květin a kytic na objednávku. On-line foto květin - dárkové, svatební, smuteční kytice a květinové aranže. Doručujeme květiny i na dobírku.
http://www.rozvozkvetin.cz | Hradec Králové
květinka-hk.cz

květinka-hk.cz

Květinářství provozuje on-line internetový obchod s květinami i dárky a jejich dodávky po celé České republice i do zahraničí. Zajišťujeme květinový servis na kulturní, společenské, sportovní i firemní akce, rauty, včetně doručení a naaranžování.
http://www.kvetinka-hk.cz | Hradec Králové-Kukleny
Vladislav Kučera

Vladislav Kučera

Velkoobchodní prodej domácích potřeb a železářského zboží.
Všestary
AUTOTRANSPORT Žídek, s.r.o.

AUTOTRANSPORT Žídek, s.r.o.

Provádíme stěhování kanceláří, bytů, uměleckých předmětů a archivů. Zapůjčení krabic a přepravek.
Hradec Králové-Slezské Předměstí
Úklid 4U

Úklid 4U

Úklidové a hygienické systémy Rubbermaid, TVS, Fre-Pro, Hagleitner, Steridine, P+L,..
http://www.uklid4u.eu | Hradec Králové
Jan Fraňo

Jan Fraňo

Zabýváme se úsporou nákladů v těchto odvětví: Servis osobních a užitkových vozidel všech typů a značek, telekomunikace, realitní činnost a pojištění.
http://www.frma.cz | Hradec Králové
Lukáš Karásek

Lukáš Karásek

Provádím stavební práce, zednické práce, stavby plotů, pokládku dlažby, obklady koupelen, montáž sádrokartonů, úpravy podkroví, zahradní dřevostavby, rizikové kácení stromů, přípravu palivového dřeva
http://www.kacenikarasek.cz | Červený Kostelec