DŘEVO - PAPÍR / Papír - výroba; prodej

Zadejte minimálně tři znaky

Kanpa

Kanpa

Nabízíme zejména zakázkovou výrobu firemních pořadačů, šanonů, desek, psacích položek a dalších kartonážních výrobků. Dále prodej a výroba kancelářských potřeb - pořadače, lamino, papír, kancelářské desky a boxy, samolepicí štítky a výrobky PVC.
papir-novotny.cz

papir-novotny.cz

Internetový obchod zaměřený na školní a kancelářské potřeby. Prodej a renovace tonerů a cartridgí, výroba razítek a vizitek, tisk tiskopisů dle návrhu, prodej doplňků a medií k PC, úklidových prostředků a občerstvení.
PALECO - papírové tašky

PALECO - papírové tašky

Naše firma byla založena v roce 1991 (letos oslavíme devatenácté narozeniny) jako výrobce zboží z papíru - především papírových obalů, z nichž hrají stěžejní roli papírové tašky. Vyrábíme papírové tašky všech běžných i netypických formátů, stylů a potisků, k jejichž výrobě používáme širokou paletu druhů a typů papíru, od leskle či matně laminovaných, po papíry přírodní a recyklované. Zákazníkům nabízíme široký sortiment papírových tašek v České republice velmi výhodně.
http://www.paleco.cz | Praha-Žižkov
Pragoline, s.r.o.

Pragoline, s.r.o.

Nabízíme kompletní polygrafický servis, výrobu papírových a PVC obalů na zakázku - kartonáž, krabice, krabičky, sáčky. Vyrábíme reklamní cedule a bannery, tisk od vizitek po knihu, výroba a prodej reklamních předmětů, výroba tubusů.
http://www.pragoline.cz | Praha-Záběhlice
RAFO, s.r.o.

RAFO, s.r.o.

Vyrábíme razítka Trodat, dřevěná razítka, vizitky, samolepky, hlavičkové papíry, reklamní cedule. Děláme polepy automobilů, výloh a cedulí, potisk reklamních předmětů, hrnků, triček, puzzle a placek. Nabízíme kopírování, digitální a velkoplošný tisk.
http://www.rafo.cz | Praha-Nusle

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: