RESTAURACE - JÍDELNY - STRAVOVÁNÍ / Jídelny

Zadejte minimálně tři znaky

Days Menu, v.o.s.

Days Menu, v.o.s.

Vyrábíme hotová mražená jídla, teplé obědy a večeře. Zajišťujeme služby závodního (jídelního) stravování. Mražená jídla rozvážíme po celé ČR. Zaručujeme kvalitu, rychlost, serióznost.
Hostovice
GASTRO ZÁRUBA M&K, a.s.

GASTRO ZÁRUBA M&K, a.s.

Zajistíme kompletní řešení závodního a komerčního stravování, denně rozvoz a výdej obědů, snídaní, večeří a svačinových balíčků kvalitní vlastní výroby. Kulinářský servis společenských událostí a řešení gastronomických projektů včetně realizace.
http://www.dobrajidelna.cz | České Budějovice 4
BAŠTÍRNA, s.r.o.

BAŠTÍRNA, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti výroby a distribuce teplé, chlazené a mražené stravy pro firmy i jednotlivce včetně zajištění výdeje. Teplou stravu Vám dodáme od 5 porcí. Výběr až z 10 druhů jídel dle jídelního lístku. První objednávka obědů zdarma.
http://www.bastirna.cz | Brno-Slatina
JANÍČKOVI stravování, s.r.o.

JANÍČKOVI stravování, s.r.o.

Stravovací služby včetně dopravy a výdeje stravy, kantýna, minibistro, přesnídávkový program - bagety, saláty, polévky, výdej a závoz večeří. Firemní oslavy, rauty a další služby v oboru gastronomie. Filozofie spočívá v použití co nejméně polotovarů.
http://www.janickovi-stravovani.cz | Brno-Dolní Heršpice
Miloš Snopek

Miloš Snopek

Nabízíme závodní stravování, rozvoz obědů po Brně. Rodinné oslavy - svatby, promoce, pohřby, narozeniny. Pro firmy - schůze, semináře, firemní večírky a cateringové služby. K dispozici jídelna - velký sál (přes 100 míst) a salónek Zátiší do 30 míst.
Atrium Upa Valley, s.r.o.

Atrium Upa Valley, s.r.o.

Nabízíme veřejné, firemní a závodní stravování, rozvoz jídel v Trutnově a okolí. Každý den výběr ze 4 druhů jídel a jednoho bezmasého. Prostor pro firemní školení a prodejní akce. Na objednávku připravíme obložené mísy, chlebíčky, bagety, svačiny.
http://www.jidelna.zpa.cz | Trutnov-Střední Předměstí
CZ HOLDING a.s.

CZ HOLDING a.s.

Výroba, rozvoz a výdej jídel a nápojů pro školní, závodní a veřejné stravování, akce a rauty. Catering pro firmy, školy, státní úřady a samosprávu.
http://www.czholding.cz | Hradec Králové-Pražské Předměstí
ZELOS, spol. s r.o.

ZELOS, spol. s r.o.

Nabídka závodního a restauračního stravování. Rozvoz hotových a studených jídel, breakfast servis. Pořádáme firemní večírky, rauty, školení, rodinné oslavy, promoce, koktejly, zajištění someliéra, občerstvení na konference, catering (i u vás doma).
http://www.zelos.cz | Olomouc-Hodolany
RESTAURACE U GIGANTU

RESTAURACE U GIGANTU

Jídelna. Zajistíme stravování. Možnost parkování. Rozvoz jídel. V naší restauraci nabízíme salonek k pronájmu. Zajistíme kompletní svatební hostiny, výzdobu a slavnostní oběd a večeři dle přání novomanželů. Ubytování v penzionu nad restaurací.
Jídlo pod Lampou

Jídlo pod Lampou

Specialista na rozvoz hotových jídel. Zajištění stravování Vašich zaměstnanců. Rozvážíme hotová jídla do firem, obchodů, kanceláří, domů. Pravidelný dovoz od dvou jídel. Závodní stravování.
http://www.jidlopodlampou.cz | Plzeň-Jižní Předměstí
Jana Menclová

Jana Menclová

Nabízíme jídelní stravování zaměstnanců včetně pravidelných rozvozů. Dlouholetá praxe, domácí česká kuchyně, vlastní výroba jídel bez použití polotovarů. Možnost zajištění výdeje obědů. Přijímáme všechny druhy stravenek.
Plzeň-Východní Předměstí
EUREST, spol. s r.o.

EUREST, spol. s r.o.

Jsme cateringová společnost. Poskytujeme komplexní zabezpečení kvalitních stravovacích služeb pro společnosti, instituce, školy, nemocnice a administrativní centra. Dále nabízíme služby facility managementu, Party servisu a technického oddělení.
http://www.eurest.cz | Praha-Holešovice
ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS, s.r.o.

ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS, s.r.o.

Specialista na závodní stravování zaměstnanců velkých obchodních a průmyslových subjektů. Provozovatel veřejných jídelen a restaurací. Výrobu, distribuci a servis zajišťujeme podle požadavků klientů. Mobilní formou realizujeme společenský catering.
http://www.arter.cz | Praha-Kyje
J+J CATERING, spol. s r.o.

J+J CATERING, spol. s r.o.

Provozujeme závodní jídelny a kantýny, zajišťujeme výrobu, rozvoz a výdej obědů z každodenní nabídky šesti druhů jídel - kromě tří s různými druhy masa, též vegetariánské, sladké a zeleninové. Možnost stravování jednotlivců v jídelně na uved. adrese.
Praha-Strašnice
DORA Gastro, a.s.

DORA Gastro, a.s.

Nabízíme řešení pro společné stravování. Realizujeme závodní stravování zaměstnanců, catering a veřejné stravování pro segmenty zdravotnictví, průmysl, školství, administrativní centra, státní sektor a armádu. Dodáváme mražená jídla a chlazená jídla.
JV - integra, s.r.o.

JV - integra, s.r.o.

Zajišťujeme školní, závodní a veřejné stravování, rozvoz hotových jídel a obědů, catering, rauty a svatby. Výroba sortimentu studené kuchyně, baget, hamburgerů, chlebíčků apod. Výstavba a provozování jídelen, bufetů, rychlých občerstvení a kantýn.
http://www.jvintegra.eu | Ústí nad Labem-Krásné Březno
Jídelna OTTO

Jídelna OTTO

Nabízíme veřejné a závodní stravování, rozvoz jídel do termosů. Zajišťujeme catering - občerstvení pro bankety, rauty, svatby. Splňujeme veškeré hygienické normy pro EU. Chlazená strava v jednorázových PP miskách pro mikrovlný ohřev je samozřejmostí.
Jídelna ZDRAVĚNKA

Jídelna ZDRAVĚNKA

Provoz jídelního stravování. Nabídka hotových jídel, obědů, domácího pečiva a nápojů. Denně velká nabídka hotových jídel. Dále je k dispozici i kavárna s příjemným posezením.
Bezlepík s.r.o.

Bezlepík s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, stravování (jídelna), rozvoz a eshop: Výhradně bezlepková (i bez laktózová, bez sójová, bez vaječná) hotová jídla, směsi pro domácí pečení, hotového slané/sladké pečivo, hotové cukroví, dorty, zákusky, moučníky, müsli a jiné.
http://www.bezlepik.cz | Nový Jičín

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: