AUTO - MOTO / Asistenční a odtahové služby

Zadejte minimálně tři znaky

Zimmer, s.r.o.

Zimmer, s.r.o.

Nabízíme Vám spolupráci při zajišťování technické asistence a odtahové služby pro Vaše klienty. V současné době jsme partneři pro tento druh služeb u společností ABA, ELVIA, AXA,Help Car a Glogal assist a partner autopůjčovny Hertz.
http://www.zimmer-assist.cz | Praha-Střížkov
Odtahová služba - Petr Dospěl

Odtahová služba - Petr Dospěl

Zajišťujeme odtahovou službu vozidel, přepravu motocyklů a strojů na území ČR, Chorvatska, Itálie a celé Evropy. Poskytujeme asistenční služby, ekologickou likvidaci autovraků a autopůjčovnu. Dále provádíme veškeré práce autoservisu i pneuservisu.
ELCOMPEX, spol. s r.o.

ELCOMPEX, spol. s r.o.

Odtahová služba non-stop, odtah vozů na území Prahy, celé ČR i EU. Zajistíme odtah vozidel v jakémkoliv stavu, vyřízení formalit v zahraničí spojených s dovozem vozidla. V naší nabídce je také ekologická likvidace vozidel, vyřízení pojistné události.
AUTOSERVIS Tomáš Zábraha

AUTOSERVIS Tomáš Zábraha

Jsme autoservis a autolakovna. Provedeme autoklempířské práce, generální opravy motorů, převodovek, náprav, seřizování geometrie 3D. Kompletní oprava klimatizací a diagnostika vozidel. Prodáváme náhradní díly, zajistíme STK. Jsme smluvní opravna pojišťoven. Auto France specialista. Servis zn. Peugeot, Renault, Citroen i AUDI, SEAT, ŠKODA, VW. Po dobu opravy k dispozici náhradní automobil. Non-stop odtahová služba, partner ABA, Global Assist.
http://www.autozabraha.cz | Plzeň-Doubravka
Odtahové centrum Klatovy

Odtahové centrum Klatovy

Nonstop odtahová a asistenční služba osobních i nákladních automobilů + kompletní vyřízení pojistné události. Provádíme jeřábnické a vyprošťovací práce. Nabízíme zapůjčení náhradního vozu. Opravy automobilů. Ekologická likvidace autovraků, autobazar.
Pavel Kovář

Pavel Kovář

Odtahová služba, vyprošťování a otvírání vozidel. Odtah zdarma - firma je smluvní partner všech pojišťoven. Možnost uskladnění havarovaných vozidel, případně jejich likvidace, zapůjčení náhradního vozidla, odvozu účastníků nehody i jejich ubytování.
ALFAOMEGA CAR, spol. s r.o.

ALFAOMEGA CAR, spol. s r.o.

Provádíme opravy a servis autoklimatizace, autoservis, pneuservis, chip tuning a vyřízení pojistné události. Nastavujeme tachometry, plníme autoklimatizace. Odtahová služba Praha nonstop, diagnostika a autopůjčovna. Odtahová služba až pro tři vozy.
http://www.klimaauto.cz | Praha-Malešice
ODTAH-PRAHA.EU

ODTAH-PRAHA.EU

Naše firma provádí odtah osobních i užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 T. Působištěm je Praha, ale i odtahy v rámci ČR i celé EU. Služby jsou k dispozici nonstop. Samozřejmostí je pojištění přepravovaných vozidel a možnost uskladnění Vašeho vozidla.
Autoslužby HK, s.r.o.

Autoslužby HK, s.r.o.

Provádíme vyproštění, odtažení a uskladnění havarovaných a nepojízdných osobních a nákladních vozidel a autobusů. Asistenční služba.
http://www.autosluzbyhk.cz | Hradec Králové-Slezské Předměstí
Petr Jiránek

Petr Jiránek

Provádíme odtahy vozidel.
Auto 3000, s.r.o.

Auto 3000, s.r.o.

Odtahová, vyprošťovací a silniční služba osobních, užitkových a nákladních automobilů na území Evropy. Dále zajišťujeme právní pomoc poškozeným, zapůjčení náhradních vozidel, osobní přepravu, ubytování, opravy vozidel.
http://www.auto3000.cz | Jičín-Valdické Předměstí
AUTO Lukášek, s.r.o.

AUTO Lukášek, s.r.o.

Jsme přímí dovozci automobilů ze zahraničí, všech typů vozidel a značek. Naší další hlavní činností je auto-elektro servis, kde nabízíme veškeré služby v tomto oboru. Zajišťujeme odtahovou a asistenční službu nonstop.
http://www.autolukasek.cz | Třebíč-Stařečka
Odtahová služba Vysočina

Odtahová služba Vysočina

Odtahová služba nabízí vyproštění havarovaných vozidel hydraulickou rukou a odtah vozidla. Asistenční služba nabízí non stop pomoc. Provozujeme taxi, autoservis, pneuservis, autopůjčovnu. Nabízíme náhradní vozidlo v případě nehody, všechno nonstop.
testtest

testtest

test
test ttt
Odtahová služba Brno

Odtahová služba Brno

Odtahová služba Brno +420 604 567 703 nonstop odtažení vašeho vozu a vyřízení ekologické likvidace. Odtahová služba Brno – odtažení vašeho vozu – ekologická likvidace Brno a okolí
http:// | Brno

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: