AUTO - MOTO / Asistenční a odtahové služby

Zadejte minimálně tři znaky

AUTOSERVIS Tomáš Zábraha

AUTOSERVIS Tomáš Zábraha

Jsme autoservis a autolakovna. Provedeme autoklempířské práce, generální opravy motorů, převodovek, náprav, seřizování geometrie 3D. Kompletní oprava klimatizací a diagnostika vozidel. Prodáváme náhradní díly, zajistíme STK. Jsme smluvní opravna pojišťoven. Auto France specialista. Servis zn. Peugeot, Renault, Citroen i AUDI, SEAT, ŠKODA, VW. Po dobu opravy k dispozici náhradní automobil. Non-stop odtahová služba, partner ABA, Global Assist.
http://www.autozabraha.cz | Plzeň-Doubravka
ALFAOMEGA CAR, spol. s r.o.

ALFAOMEGA CAR, spol. s r.o.

Provádíme opravy a servis autoklimatizace, autoservis, pneuservis, chip tuning a vyřízení pojistné události. Nastavujeme tachometry, plníme autoklimatizace. Odtahová služba Praha nonstop, diagnostika a autopůjčovna. Odtahová služba až pro tři vozy.
http://www.klimaauto.cz | Praha-Malešice
Autoslužby HK, s.r.o.

Autoslužby HK, s.r.o.

Provádíme vyproštění, odtažení a uskladnění havarovaných a nepojízdných osobních a nákladních vozidel a autobusů. Asistenční služba.
http://www.autosluzbyhk.cz | Hradec Králové-Slezské Předměstí
Auto 3000, s.r.o.

Auto 3000, s.r.o.

Odtahová, vyprošťovací a silniční služba osobních, užitkových a nákladních automobilů na území Evropy. Dále zajišťujeme právní pomoc poškozeným, zapůjčení náhradních vozidel, osobní přepravu, ubytování, opravy vozidel.
http://www.auto3000.cz | Jičín-Valdické Předměstí
AUTO Lukášek, s.r.o.

AUTO Lukášek, s.r.o.

Jsme přímí dovozci automobilů ze zahraničí, všech typů vozidel a značek. Naší další hlavní činností je auto-elektro servis, kde nabízíme veškeré služby v tomto oboru. Zajišťujeme odtahovou a asistenční službu nonstop.
http://www.autolukasek.cz | Třebíč-Stařečka

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: