AUTO - MOTO / Asistenční a odtahové služby

Zadejte minimálně tři znaky

Zimmer, s.r.o.

Zimmer, s.r.o.

Nabízíme Vám spolupráci při zajišťování technické asistence a odtahové služby pro Vaše klienty. V současné době jsme partneři pro tento druh služeb u společností ABA, ELVIA, AXA,Help Car a Glogal assist a partner autopůjčovny Hertz.
http://www.zimmer-assist.cz | Praha-Střížkov
Odtahová služba - Petr Dospěl

Odtahová služba - Petr Dospěl

Zajišťujeme odtahovou službu vozidel, přepravu motocyklů a strojů na území ČR, Chorvatska, Itálie a celé Evropy. Poskytujeme asistenční služby, ekologickou likvidaci autovraků a autopůjčovnu. Dále provádíme veškeré práce autoservisu i pneuservisu.
ELCOMPEX, spol. s r.o.

ELCOMPEX, spol. s r.o.

Odtahová služba non-stop, odtah vozů na území Prahy, celé ČR i EU. Zajistíme odtah vozidel v jakémkoliv stavu, vyřízení formalit v zahraničí spojených s dovozem vozidla. V naší nabídce je také ekologická likvidace vozidel, vyřízení pojistné události.
ALFAOMEGA CAR, spol. s r.o.

ALFAOMEGA CAR, spol. s r.o.

Provádíme opravy a servis autoklimatizace, autoservis, pneuservis, chip tuning a vyřízení pojistné události. Nastavujeme tachometry, plníme autoklimatizace. Odtahová služba Praha nonstop, diagnostika a autopůjčovna. Odtahová služba až pro tři vozy.
http://www.klimaauto.cz | Praha-Malešice
ODTAH-PRAHA.EU

ODTAH-PRAHA.EU

Naše firma provádí odtah osobních i užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 T. Působištěm je Praha, ale i odtahy v rámci ČR i celé EU. Služby jsou k dispozici nonstop. Samozřejmostí je pojištění přepravovaných vozidel a možnost uskladnění Vašeho vozidla.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: