AUTO - MOTO / Autovrakoviště

Zadejte minimálně tři znaky

ALFA SCRAP - Alfa šrot

ALFA SCRAP - Alfa šrot

Provozujeme sběrný dvůr, kovošrot a autovrakoviště. Provádíme výkup barevných kovů, autobaterií, autovraků a druhotných surovin. Vykupujeme železný šrot, barevné kovy, baterie, papír, drobnou elektroniku, domácí elektro spotřebiče, ale také autovraky, akumulátory, elektromotory, nebezpečný odpad, měděné a hliníkové (Cu a Al) kabely. Ceník výkupu volně k dispozici. Soutěž ve sběru starého papíru pro školy. Profesionální zákaznický servis, platba v hotovosti samozřejmostí.
http://www.alfasrot.cz | Dolní Rožínka
JARÝ s.r.o.

JARÝ s.r.o.

Výkup kovového šrotu a odpadu. Prodej, zpracování, likvidace a úpravy kovů. Provádění demontáží technologických celků. Nabídka dopravy a kontejnerů. Autovrakoviště - ekologická likvidace autovraků.
http://www.jary.cz | Pardubice
RUML-CZ, a.s.

RUML-CZ, a.s.

Ekologická likvidace autovraků včetně odtahu a odhlášení. Prodej použitých autodílů. Odtahová služba. Zajistíme zpracování a likvidaci odpadů, přistavení a pronájem kontejnerů. Provádíme čištění jímek, lapolů a septiků. Autobusová doprava.
Autovrakoviště Sluštice

Autovrakoviště Sluštice

Náhradní díly na všechny značky automobilů. Aktuálně 4000 vozidel na rozebrání. Dále nabízíme ekologickou likvidaci autovraků, auto odtah, nebo odvoz Vašeho i nepojízdného vozidla přímo z místa bydliště. Online inzerce zdarma.
Auto XXL, s.r.o.

Auto XXL, s.r.o.

Prodej nákladních vozů a návěsů s jasným původem. Výkup vozů na protiúčet. Leasing od 0% akontace. Prodej nových i použitých náhradních dílů. Výkup havarovaných i jinak poškozených nákladních vozů všech značek. Odtah a vyprošťování těžké techniky.
AUTO CARS, RADEK FÁRA, s.r.o.

AUTO CARS, RADEK FÁRA, s.r.o.

Prodej, výkup, servis, vrakoviště automobilů značky Mitsubishi - prodej nových i použitých náhradních dílů. Autobazar, výkup aut i havarovaných, ekologické likvidace. Prodej dílů online, odtahová služba, zásilková služba, originál diagnostika. Jsme autorizovaný prodejce a servis terénních čtyřkolek Polaris, Kymco, E-ton, Access Motor, TGB, Arctic Cat, EMU, Masai. Nabídka originálních náhradních dílů, doplňků. Nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu na naší ATV dráze. Možnost firemních akcí.
VRAKOVIŠTĚ - NÁHRADNÍ DÍLY KLR

VRAKOVIŠTĚ - NÁHRADNÍ DÍLY KLR

Vrakoviště dodává náhradní díly pro auta značek Audi, CITROEN, Ford, NISSAN, OPEL, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN. Autovrakoviště vykupuje poškozené a havarované vozy. Dodáváme kompletní motory TDI, převodovky manuální i automatické, turbo, čerpadla naftová a benzinová, celé karoserie, nápravy, airbag sety, dveře, kapoty, nárazníky, světla, xenony, kryty, výfuky, kompletní interiéry vozů, sedačky. NISSAN X-TRAIL, Ford GALAXI, FOCUS, FUSION, MONDEO. VW NEW BEETLE, AUDI A6 AVANT. ŠKODA OCTAVIA, FABIA.
Truck Centrum Ladman, s.r.o.

Truck Centrum Ladman, s.r.o.

Autobazar nákladních vozidel. Vykupujeme nákladní automobily, přívěsy, návěsy. Prodej a servis nákladních vozidel všech značek a typů a prodej náhradních dílů. Provoz autovrakoviště.
MORKUS Morava, s.r.o.

MORKUS Morava, s.r.o.

Nabízíme pneuservis, autoservis, opravy vozidel, příprava na STK, prodej pneumatik, uskladnění pneu zdarma, plnění opravy a servis klimatizací. Plníme klimatizace zemědělských strojů a nákladních automobilů. Ekologická likvidace a odvoz autovraků.
AUTO DUFEK, s.r.o.

AUTO DUFEK, s.r.o.

Kompletní servis vozů Mazda, nákup a prodej nových a hlavně použitých náhradních dílů. Prodej zánovních vozů Mazda se zárukou 1 rok a výkup. Ekologická likvidace vozů Mazda.
AUTOSERVIS MITSUBISHI MLČECHVOSTY

AUTOSERVIS MITSUBISHI MLČECHVOSTY

Provozujeme vrakoviště a servis Mitsubishi. Výkup a prodej náhradních dílů, originální diagnostika Mitsubishi MUT III. Výkup havarovaných a poškozených vozidel, ekologická likvidace, odtah vozidel. Dále servis klimatizací, opravy řídících jednotek.
AGRO ŽAMBERK

AGRO ŽAMBERK

Likvidujeme osobní, dodávkové a nákladní autovraky. Ekologická likvidace autovraků. Autovrakoviště vydává potvrzení o likvidaci dle zákona 185 / 2001 Sb. nutné k odhlášení vozu z registru vozidel. Auto odtah, odtahová služba. Prodej náhradních dílů.
Radek Jirásek - autodíly

Radek Jirásek - autodíly

Prodáváme použité i nové autodíly na vozy značky Ford. Vykupujeme havarované a poškozené vozy Ford i jednotlivé náhradní díly. Nabízíme mechanické i karosářské díly a autodoplňky. Nové díly a autodoplňky můžete také nakoupit na našem eshopu.
http://www.forddily.cz | Praha-Běchovice
Renaultdíly.cz

Renaultdíly.cz

Autovrakoviště, vrakoviště, ekologická likvidace - prodáváme použité a nové autodíly na vozy Renault. Náhradní díly si můžete objednat prostřednictvím e-shopu. Nabízíme nové originální, neoriginální a starší použité díly z RENAULT Megane, Scenic, Laguna, Clio, Thalia, Kangoo, Twingo, Espace, Modus, Trafic, Master. Na veškeré použité autodíly Renault poskytujeme záruku. Naše vrakoviště vykupuje havarovaná i nehavarovaná vozidla k ekologické likvidaci všech značek.
ČECH - ODPADY, s.r.o.

ČECH - ODPADY, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady - odstraňování odpadů, recyklace, sběrny druhotných surovin, ekologické služby, autorizované měření emisí, ekologické poradenství a audit. Provádíme svoz, separace a odstranění, sběr a výkup železného šrotu, barevných kovů, elektroodpadu, ekologické odstranění autovraků - autovrakoviště, prodej sorpčních prostředků. Zajišťujeme poradenství v oblasti ochrany ovzduší, vodního a odpadového hospodářství a chemických látek.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: