BYTY - DOMY - REALITY

Geoterc - Ing. Jan Fous

Geoterc - Ing. Jan Fous

Provádíme veškeré geodetické práce, vytyčování staveb, geometrické plány, zaměřování ke kolaudaci. Mapové podklady pro projekty, zaměření inženýrských sítí. Servis a prodej geometrických přístrojů. Servis a prodej geodetických a stavebních přístrojů.
http://www.geoterc.cz | České Budějovice 7
G SERVIS CZ

G SERVIS CZ

Nabízíme 950 projektových řešení rodinných domů (tradiční, moderní, pasivní, řadové). Tištěný katalog rodinných domů. Služby: projekt osazení domu, průkaz ENB, technický dozor stavebníka, plán BOZP a ověření kvality stavby. Působnost po celé ČR.
http://www.gservis.cz | Praha-Malešice
GEO-5, s.r.o.

GEO-5, s.r.o.

Provádíme geodetické práce ve výstavbě a katastru, geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic, vytyčování staveb, dokumentace skutečného provedení staveb, účelové mapy a projektové podklady. Pracujeme po celém území ČR.
http://www.geo5.cz | Praha-Nusle
GCO plus, spol.s r.o.

GCO plus, spol.s r.o.

Generální dodavatel komerčních novostaveb - skladových a výrobních hal včetně administrativních budov. Působnost: celá ČR, nejvíce Praha a Středočeský kraj.
Gabriel, s.r.o.

Gabriel, s.r.o.

Projektování zahrady, zakládání rodinné zahrady na klíč. Projekční činnost v oboru krajinářské architektury a zahradního designu, zakládání a údržba krajinářských a sadovnických úprav, hydroosev, arboristika, odborná péče o zeleň, rekultivace krajiny, pěstování květin a okrasných dřevin, nákup a prodej školkařských výpěstků. Realizace zelených střech. Ekologická koupací jezírka. Rekonstrukce historických parků.
GASTROFORM

GASTROFORM

Dodáváme vybavení pro gastronomii, projektujeme a modernizujeme velkokuchyně. Prodáváme konvektomaty Retigo a Alba, chladicí zařízení, varné kotle, varné stoličky, grily, fritézy, sporáky, pekařské pece, pece na pizzu, nářezové stroje, výrobníky ledu, pece na pizzu, chladicí vitríny, šokové zchlazovače, myčky nádobí a skla, výčepní zařízení, stroje na zpracování masa a těsta. Nabízíme gastro zařízení pro restaurace, pizzerie, kavárny, pekárny. Již 13 let poskytujeme profesionální služby.
http://www.gastroform.cz | Brno-Kníničky
GCX s.r.o.

GCX s.r.o.

Nabízíme kávovary pro přípravu espressa, prodej a servis kávovarů SAECO, GAGGIA, VISACREM, DELONGHI. Prodáváme kávu, espresso, výrobníky ledu, myčky, konvektomaty, barmanský inventář. Projekce a montáž velkokuchyní. E-shop, leasing, splátky.
http://www.kavovary.cz | Valašské Meziříčí
Gastrotechnik CZ, s.r.o.

Gastrotechnik CZ, s.r.o.

Nabízíme profesionální gastro techniku (myčky, sporáky, konvektomaty, pece, univerzální roboty), gastronomické vybavení (fritézy, salamandry, grily, váhy, mixery), chladící a mrazicí gastro zařízení (lednice, šokery, výrobníky ledu, vitríny), nerezový nábytek (stoly, regály, dřezy). Z kuchyňského inventáře nabízíme nerez nádobí a náčiní, sklo, porcelán, potřeby a doplňky pro gastronomii. Zajišťujeme gastro prezentace, poradenství a projekty, prodej, montáž, servis, gastrobazar, e-shop.
http://www.gastrotechnik.cz | Louňovice pod Blaníkem
Gastro-Eis-Technik, spol. s r.o.

Gastro-Eis-Technik, spol. s r.o.

Nabízíme služby v oboru gastro technika. Projektujeme gastro projekty. Prodáváme a servisujeme gastro vybavení, kotle, sporáky, lednice, mrazničky, výrobníky ledu, šokery, konvektomaty, kávovary, pizza pece, myčky, chladicí stoly, vitríny, digestoře.
http://www.getsro.cz | Praha-Břevnov
Gluc PBS s.r.o.

Gluc PBS s.r.o.

Výroba jímek, nádrží, žump, vodoměrných šachet, bazénu, tlakové kanalizace a čerpacích stanic. Prodej betonových podložek pod poklopy ventilové, šoupátkové a hydrantové.
Gastronomia cz, s.r.o.

Gastronomia cz, s.r.o.

Firma se zabývá kompletním vybavením gastronomických celků a prodejů zařízení do restaurací, kaváren, barů, jídelen.
https://gastromania.cz/ | Český Těšín