BYTY - DOMY - REALITY

David Vaněk - Czech Building Services

David Vaněk - Czech Building Services

Stavíme rodinné domy na klíč, stavby občanského vybavení, novostavby, bytová výstavba. Provádíme rekonstrukce a modernizace staveb, zateplování. Nabízíme práce zednické, obkladačské, tesařské, klempířské, pokrývačské, izolatérské, instalatérské - topenářské, práce malířské a natěračské. Další činností firmy je autodoprava nákladní, kontejnerová, s hydraulickou rukou (12t). Tranzitní doprava. Provádíme výkopové a zemní práce rypadlo-nakladač CAT 432E. Půjčovna stavebních strojů a nářadí.
http://www.cbs-stavby.cz | Uherské Hradiště
z-ráj, s.r.o.

z-ráj, s.r.o.

Prodáváme zahradní nábytek. Jsme specialisté na umělý ratan a bezúdržbový hliníkový nábytek. Máme velký výběr zahradních houpaček, slunečníků DOPPLER a polstrů. Vysoce kvalitní produkty z modřínového dřeva altány, pergoly, ploty, květináče a posezení. Kusové koberce PIERRE CARDIN. Sedací vaky tuzemské produkce. Maloobchod - Velkoobchod (přímý dovozce). Vybavujeme hotely, komerční prostory, aqvaparky a restaurační zahrádky kvalitním a stylovým nábytkem. Většina nabízeného zboží je skladem.
http://www.zahradniraj.cz | Uherské Hradiště
REAL MORAVIA, s.r.o.

REAL MORAVIA, s.r.o.

Realitní společnost pro oblast Moravy a Slezska. Zprostředkujeme prodej nemovitostí, rodinných domů, chat, chalup, pozemků, komerčních objektů. Zajišťujeme také investiční poradenství a kompletní právní servis při převodu na katastru nemovitostí.
http://www.realmoravia.cz | Uherské Hradiště
Květinářství FLORISTY

Květinářství FLORISTY

Doručujeme květiny ve Zlíně, Otrokovicích a okolí. Specializujeme se na dárkové a luxusní kytice, aranžování řezaných, hrnkových a sušených květin na zakázku. Máme kompletní svatební květinový servis. Výzdoba a dodávka květin hotelům a restauracím.
GCX s.r.o.

GCX s.r.o.

Nabízíme kávovary pro přípravu espressa, prodej a servis kávovarů SAECO, GAGGIA, VISACREM, DELONGHI. Prodáváme kávu, espresso, výrobníky ledu, myčky, konvektomaty, barmanský inventář. Projekce a montáž velkokuchyní. E-shop, leasing, splátky.
http://www.kavovary.cz | Valašské Meziříčí
UNIVERZ Zlín, s.r.o.

UNIVERZ Zlín, s.r.o.

Velkoobchodní prodej kuchyňských a domácích potřeb.
Zlín
rekonstrukce-bora

rekonstrukce-bora

Provádíme výstavbu dřevo staveb,rekonstrukce bytů,domů,koupelnových jader,sádrokartony,zednícké práce...
http:// | Zlín
Martina Župková

Martina Župková

prodej a montáž látkových rolet, římských rolet, plisé, záclon, závěsů, záclonových tyčí a garnyží
http:// | Kroměříž
Alena Jurigová AJINDESIGN

Alena Jurigová AJINDESIGN

Interiérový designér. Nabízené služby : -kompletní návrh bytových a komerčních interiérů -Redesign - oživení již stávajícího prostoru -Návrh a realizace vzorového bytu -Barevné poradenství -Dekorace -Jednorázové konzultace -Online návrhy -Workshopy