BYTY - DOMY - REALITY

Mountfield, a.s.

Mountfield, a.s.

V sortimentu máme sekačky, pily, křovinořezy, traktory, sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek a mnoho dalších výrobků pro Vaši zahradu. Záruka 7 let, servis samozřejmostí.
http://www.mountfield.cz | Ostrava-Svinov
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Reality a nemovitosti v 11 krajích České republiky. Široká nabídka realit a nemovitostí včetně právního a finančního servisu - byty, domy, pozemky, komerční a rekreační nemovitosti. Řešíme také dluhy, zadlužené nemovitosti či případné exekuce.
http://www.rksting.cz | Třinec-Staré Město
Beskyd Agro Palkovice, a.s.

Beskyd Agro Palkovice, a.s.

Prodáváme balkonové květiny včetně výsadby do truhlíků, tedy poskytujeme široký sortiment hrnkových květin, ovocných a okrasných keřů, stromků i sazenice jarní zeleniny. Specializujeme na výrobu výrobků z ovčího rouna a dutého vlákna, jako jsou: polštáře, přikrývky, deky, límce. Z živočišné výroby nabízíme prodej vykrmených vepřů, krůťat a kuřic. Nedílnou součástí našeho prodeje je prodej paliv jako: hnědé uhlí, černé uhlí, koks, brikety, dřevěné brikety. Prodáváme také štěrk, písek a cement.
Alena Adamová

Alena Adamová

Provozuji svatby na klíč: Po domluvě se snoubenci obstarám svatební kytici pro nevěstu, kytka pro drůžičky a maminky, voničky pro hosty a ženicha. Vyzdobím svatební tabuli, kostel, auta svatby a všechny květiny doručím na místo konání svatby.
http://www.floristika.unas.cz | Havířov-Šumbark
Jiří Dvořák

Jiří Dvořák

Velkoobchodní a maloobchodní prodej potřeb pro domácnost.
http://www.katpro.cz | Orlová-Město
Miroslav Frolo

Miroslav Frolo

Dovoz a prodej směsí a výrobníků na přípravu ledové tříště, ovocného a řeckého frappé, mražené kávy, jogurtu a horké čokolády. Nabídka brček.
NADŘEZ, s.r.o.

NADŘEZ, s.r.o.

Velkoobchodní prodej smaltovaných a nerezových dřezů a smaltovaného nádobí.
http://www.nadrez.cz | Frýdek-Místek-Frýdek
Sonder projekt s.r.o.

Sonder projekt s.r.o.

Firma SONDER PROJEKT s.r.o. staví rodinné a bytové domy, občanské a komerční stavby, dřevostavby a nízkoenergetické stavby na území Moravskoslezského kraje. Stavíme základové desky. Dozorujeme stavby soukromých investorů i obcí. Dozorujeme řadu veřejných zakázek i domy stavěné svépomocí. Vyřizujeme stavební povolení.