BYTY - DOMY - REALITY

REAL MORAVIA, s.r.o.

REAL MORAVIA, s.r.o.

Realitní společnost pro oblast Moravy a Slezska. Zprostředkujeme prodej nemovitostí, rodinných domů, chat, chalup, pozemků, komerčních objektů. Zajišťujeme také investiční poradenství a kompletní právní servis při převodu na katastru nemovitostí.
http://www.realmoravia.cz | Uherské Hradiště
RE/MAX High Way

RE/MAX High Way

Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí nejen v celé České republice, ale i ve více jak 67 zemích světa. Nabízíme nadstandardní servis, hypotéční úvěry, tržní odhady nemovitostí, služby kvalitního právníka a bezplatný poradenský servis.
Realitní kancelář PUBEC, s.r.o.

Realitní kancelář PUBEC, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby realitní kanceláře s tradicí od r. 1990 - prodej, pronájem a dražby nemovitostí, developerské projekty a investorskou činnost. Nabízíme reality nejen Plzeňského kraje.
http://www.pubec.cz | Plzeň-Východní Předměstí
PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO

Široká nabídka domácích elektrospotřebičů, spotřební elektroniky a výpočetní techniky. Každých 14 dní nová letáková nabídka, nákup na splátky, odborný personál, doprava zboží zdarma.
HIT reality s.r.o., Realitní kancelář

HIT reality s.r.o., Realitní kancelář

Naše společnost se době řadí mezi realitní kanceláře poskytující komplexní služby v oblasti realit pro oblasti Plzeň - město, Plzeň - jih, Plzeň - sever, Rokycany a Tachov. Zajišťujeme prodej a pronájem pro komerční i nekomerční nemovitosti - byty v cihlových i panelových domech, rodinné domy, stavební objekty, pozemky a kanceláře. Realitní kancelář nabízí komplexní servis potřebný pro prodej a pronájem nemovitostí v oblasti reality Plzeň. Řešíme dluhy, zadlužené nemovitosti či případné exekuce.
http://www.hitreality.cz | Plzeň-Východní Předměstí
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Reality a nemovitosti v 11 krajích České republiky. Široká nabídka realit a nemovitostí včetně právního a finančního servisu - byty, domy, pozemky, komerční a rekreační nemovitosti. Řešíme také dluhy, zadlužené nemovitosti či případné exekuce.
http://www.rksting.cz | Třinec-Staré Město
DOSTÁL CZ, s.r.o.

DOSTÁL CZ, s.r.o.

V našem e-shopu nakoupíte elektroniku, bílé zboží, domácí potřeby, nářadí a produkty pro zdraví. V nabídce máme výrobky značek: LG, Panasonic, Orava, Philips, Candy, Mora, Gorenje, Whirlpool, Indesit, Hotpoint-Ariston, Fagor, Brandt, Tescoma, Narex. Nabízíme televize Viera, DVD rekordér i přehrávač, foto, kamera, domácí kino, audio, pračky, sušička, myčka, lednice, hrnce, vrtačky. Můžete u nás výhodně zakoupit sporák, trouba, mrazák, vestavné spotřebiče. Možnost nákupu na výhodné splátky.
DOSPIVA ELEKTRO, s.r.o.

DOSPIVA ELEKTRO, s.r.o.

Prodej elektroniky a domácích spotřebičů.
http://www.dospiva.cz | Kutná Hora-Žižkov
Ing. Vlastislav Dvořák

Ing. Vlastislav Dvořák

Prodej elektroniky, elektrického a zahradního nářadí, železářských potřeb.
http://www.elektrodvorak.cz | Čáslav-Staré Město
i-center, s.r.o.

i-center, s.r.o.

Prodáváme elektroinstalační materiál, kabely a vodiče, rošty, rozvaděče a jističe, automatizační komponenty,relé, stykače, osvětlovací techniku, světelné zdroje, svítidla, topení, spotřebiče a nářadí. Prodej značek OSRAM, KOPOS a BETTERMANN. Nabízíme zařízení na vytápění, chlazení a ohřev vody, zabezpečovací a komunikační techniku. Nabízíme zajištění služeb v oblasti termovizní diagnostiky. Provádíme audity elektroinstalačních soustav. Certifikát EKO-KOM.
http://www.icenter.cz | Praha-Hostivař
Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Nabízíme výstavbu cihlového rodinného domu POROTHERM, nízkoenergetické domy na klíč, pasivní domy, projekty a katalogy rodinných domů.
http://www.porothermdum.cz | České Budějovice 1
STAVEBNÍ FIRMA ISFIN s.r.o.

STAVEBNÍ FIRMA ISFIN s.r.o.

Provádíme běžné stavební práce, opravy a rekonstrukce v bytové, průmyslové a zemědělské výstavbě. Provedeme dlažby, obklady, zemní práce, terénní úpravy, oplocení objektů. Působíme v Jihočeském kraji a v Praze.
http://www.isfin.cz | Písek-Budějovické Předměstí
EDERSTAV

EDERSTAV

Naše společnost realizuje strojní omítky, omítání, tepelné izolace a zateplování budov. Nabízíme kompletní dodávku dvouvrstvých vnitřních i venkovních omítek, šlechtěné fasády a zateplovacích systémů.
http://www.ederstav.cz | Prachatice II
STRADE CZ, spol. s r.o.

STRADE CZ, spol. s r.o.

Vyrábíme montované rodinné domy - dřevostavby. Od projektu až po montáž zařídíme levné montované dřevěné domy a domky na klíč. Provádíme atypické, moderní, nízkoenergetické a pasivní domy na klíč dle přání zákazníka, zastřešení, krovy a příhradové vazníky. Jsme dodavatelem nízkoenergetických montovaných RD v programu Zelená úsporám. Montované domy se vyrábí na bázi dřevěných sendvičových panelů s vynikajícími tepelnými vlastnostmi.
http://www.strade.cz | Hracholusky
Stavitelství Luňáček, s.r.o.

Stavitelství Luňáček, s.r.o.

Zelená úsporám - návrh, posouzení, realizace. Nabízíme novostavby i rekonstrukce, rodinné domy na klíč, izolace, zateplování fasád, bytová jádra, půdní vestavby, koupelny, obklady, zámkové dlažby. Provádíme sádrové a břizolitové omítky, obkladačské práce. Montáž sádrokartonu - podhledy, kazetové stropy, sádrokartonové příčky. Projekty, rozpočty staveb, inženýrská činnost. Pokrývačské, zednické a malířské práce, protipožární nástřiky. Průkaz energetické náročnosti budov. Voda, kanalizace, topení.
http://www.lunacek.org | České Budějovice 7
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o.

STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o.

Zajišťujeme investorskou činnost - řízení projektů, služby související se zadáváním veřejných zakázek. Příprava, organizace výběrových, zadávacích řízení. Technický, stavební dozor, koordinátor BOZP, stavební rozpočty, kalkulace cen, příprava staveb.
http://www.stav-poradna.cz | České Budějovice 3
PoPoS CZ, spol. s r.o.

PoPoS CZ, spol. s r.o.

Provedení projektové dokumentace a příprava stavby, výběrové řízení na zhotovitele, technický dozor investora, stavební dozor, rozpočty, koordinátor BOZP, požárně - bezpečnostní řešení.
KStav CZ, s.r.o.

KStav CZ, s.r.o.

Jsme stavební firma, která se specializuje na zateplování objektů, řešení oprav panelových domů, kompletní stavební činnost, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce, výstavbu rodinných domů na klíč.
http://www.kstav.cz | Vimperk II
aBM Stavební firma

aBM Stavební firma

Provádíme veškeré stavební práce i menšího rozsahu, celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace proti vodě a vlhkosti, fasády, zámkové dlažby, obklady a dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Poskytujeme bezplatný poradenský servis v základní úrovni, zpracování kalkulací pojistných událostí pro pojišťovny a soudní znalce. Výhodnější prodej řady stavebních materiálů. Dozorování staveb a konzultační činnost, projektové a rozpočtové práce.
České Budějovice 4
Vladimír Šírek

Vladimír Šírek

Provádění výkopových, stavebních a zemních prací pomocí mechanizace. Nabídka autodopravy, vodoinstalatérských, tesařských i zednických služeb. Vlastní skládka zeminy, stavební sutě.