BYTY - DOMY - REALITY

IZOGARANT, s.r.o.

IZOGARANT, s.r.o.

Provádíme fasády, rekonstrukce panelových domů, izolace a nové fasády všeho druhu. Opravy - fasády, balkony, lodžie a bytová jádra. Nátěry fasád, sanace, sádrokartony, podlahy a dlažby. Hydroizolace střech a teras. Plastová a hliníková okna, dveře.
http://www.izogarant.cz | České Budějovice 2
Casta a.s.

Casta a.s.

Stavební společnost provádějící zejména stavby občanské vybavenosti, průmyslové, inženýrské, dopravní a vodohospodářské stavby. Půjčovna lešení a bednění.
http://www.castapisek.cz | Písek-Pražské Předměstí
Karel Maryška - Zemstav

Karel Maryška - Zemstav

Provádíme kompletní zemní práce včetně prací v těžko dostupných terénech, bourací a demoliční práce, odbahnění rybníků, provedení komunikací a inženýrských sítí, nákladní autodoprava, půjčovna stavební mechanizace.
Lesostavby Třeboň, a.s.

Lesostavby Třeboň, a.s.

Stavební firma nabízí veškeré stavební práce. Dopravní, pozemní, vodohospodářské a zemědělské stavby. Dále provádíme inženýrské stavby včetně technické vybavenosti (TZB) sídlištních celků, bytové, občanské a průmyslové stavby. Developerská činnost.
http://www.lstb.cz | Třeboň II
Ing. Luboš Horňák

Ing. Luboš Horňák

Strojní omítky vnitřní, venkovní a zateplovací systémy. Provádíme dvojvrstvé omítky štukové, zabýváme se zateplováním budov polystyrenem, s použitím materiálů firmy CEMIX. Strojní omítky - to znamená nepřebernou škálu omítkářských profilů.
STAVISERVIS, spol. s r.o.

STAVISERVIS, spol. s r.o.

Provádíme stavební práce všeho druhu, novostavby, rekonstrukce, inženýrské sítě. Nabízíme také zemní a výkopové práce kolovými a pásovými stroji. Nákladní silniční doprava. Zabýváme se také zámečnictvím, výroba bran a vrat, ocelové konstrukce. Současně se zabýváme prodejem veškerého hutního materiálu a také prodejem keramických dlažeb a obkladů.
http://www.staviservis.com | Jindřichův Hradec-Radouňka
Geoterc - Ing. Jan Fous

Geoterc - Ing. Jan Fous

Provádíme veškeré geodetické práce, vytyčování staveb, geometrické plány, zaměřování ke kolaudaci. Mapové podklady pro projekty, zaměření inženýrských sítí. Servis a prodej geometrických přístrojů. Servis a prodej geodetických a stavebních přístrojů.
http://www.geoterc.cz | České Budějovice 7
Pavel Vylít

Pavel Vylít

Nabízíme stavební a zednické práce z kvalitních certifikovaných materiálů jako Baumit a Cemix. Rekonstrukce domů, bytů, bytová jádra, koupelny, obklady a dlažby, omítky, stavba rodinných domů. Zedníci jsou vyškoleni a mají solidní vystupování.
Reno Šumava, a.s.

Reno Šumava, a.s.

Výroba a prodej štěrků, drtí a písků. Zemní práce, dopravní a pozemní stavby, nákladní doprava, vodorovné a svislé dopravní značení. Opravy komunikací. Opravy motorových vozidel. Držitel ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.
http://www.renosumava.cz | Vlachovo Březí
VESPA-CB, s.r.o.

VESPA-CB, s.r.o.

Provádění výstavby a rekonstrukce železničního svršku a spodku. Rekonstrukce mostů a propustků. Likvidace, čištění travnatých porostů. Pronájem mechanizace. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008.
http://www.vespacb.cz | České Budějovice 6
FASPRO, s.r.o.

FASPRO, s.r.o.

Společnost nabízí provedení fasádních systémů se specializací na kompletní sanace panelových bytových domů. Dalším předmětem naší činnosti jsou rekonstrukce historických fasád.
http://www.faspro.cz | Litvínovice
NEW CZ, s.r.o.

NEW CZ, s.r.o.

Provádíme stavební práce. Zateplování objektů i netradičními materiály, půjčovna lešení, rekonstrukce historických a vesnických staveb dobovými materiály, zemědělské stavby . Certifikovaná firma - Zelená Úsporám - zpracování žádostí a projektu.
Nadějkov
Zdeněk Fošum - Fosbeton Estrich

Zdeněk Fošum - Fosbeton Estrich

Provádíme strojní pokládku betonu, hlazení betonových podlah, pokládku polystyrenu včetně izolační PEfólie a dilatační pásky kolem stěn. Využíváme technologii bezespárových podlah Estrich - pro zlepšení stropní izolace před kročejovým hlukem.
http://www.fosbeton.cz | Staré Hodějovice
KOČÍ, a.s.

KOČÍ, a.s.

Stavební firma zajišťuje rekonstrukce historických objektů, přestavby, novostavby, zateplení, zemní práce, kompletní dodávky staveb a průmyslových budov, stavby občanské vybavenosti, bytové a rodinné domy. Pronajímá stavební mechanizaci.
http://www.koci.eu | Písek-Hradiště
STAVITELSTVÍ LÍSKOVEC s.r.o.

STAVITELSTVÍ LÍSKOVEC s.r.o.

Jsme firma poskytující kompletní služby ve stavebnictví. Specializujeme se na systémy suché výstavby - sádrokartonové konstrukce, minerální podhledy, půdní vestavby, střešní okna. Nově nabízíme dodání a montáž plastových oken z německých materiálů - profily VEKA, kování MACO. Dále dodáváme a montujeme dveře zn. SAPELI a podlahové krytiny zn. TILO. Stavbu nebo rekonstrukci zařídíme od návrhu až po realizaci.
Lattstav, s.r.o.

Lattstav, s.r.o.

Máme stavební a developerskou činnost - novostavby, rodinné domy, bytové domy. Specializujeme se na strojní omítky - silikonové, akrylátové, minerální, podkladní, dekorační, fasády, základové desky. Zemní práce - traktorbagr JCB 3CX a autodoprava.
České Budějovice 4
Aquares, spol. s r.o.

Aquares, spol. s r.o.

Stavební činnost. Nabízíme Vám veškeré stavební práce při nové výstavbě i při stavebních úpravách a rekonstrukcích. Jsme připraveni provést i práce ve výškách s využitím horolezecké techniky, tesařské a pokrývačské práce.
http://www.aquares.cz | Stráž nad Nežárkou
Václav Homolka

Václav Homolka

Provádíme opravy komínů, komínových lávek, opravy střech, čistění a nátěry plochých střech, opravy klempířských prvků, montáže zábran proti ptactvu, opravy a nátěry fasád, zednické a malířské práce, prořez stromů. Používáme vlastní zdvihací plošiny.
http://www.plosina-cbudejovice.cz | České Budějovice 3
Suché stavby České Budějovice

Suché stavby České Budějovice

Nabízíme služby v oboru suché výstavby. Provádíme sádrokartonové konstrukce ? půdní vestavby, akustické příčky, předsazené stěny, protipožární, akustické a kazetové podhledy. Dále provádíme zateplení, foukané izolace, dodáváme a montujeme střešní okna, podlahy ? podlahové krytiny, montujeme interiérové dveře obložkové zárubně značky SAPELI. Specializujeme se na sádrokarton a zateplování budov včetně fasád systémy Saint-Gobain Isover CZ, Teranova a Baumit. Jsme v programu Zelená úsporám.
http://www.suchestavbycb.cz | České Budějovice
Stavební firma SUCHAN

Stavební firma SUCHAN

Provádíme: výstavba rodinných domů, rekonstrukce staveb, zateplování fasád, opravy rodinných i bytových domů, bytů a rekreačních objektů, opravy historických staveb, sanace objektů. Firma zařazena do programu Zelená Úsporám.