BYTY - DOMY - REALITY / Dům a zahrada; zahradní služby

Zadejte minimálně tři znaky

Mountfield, a.s.

Mountfield, a.s.

V sortimentu máme sekačky, pily, křovinořezy, traktory, sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek a mnoho dalších výrobků pro Vaši zahradu. Záruka 7 let, servis samozřejmostí.
http://www.mountfield.cz | Ostrava-Svinov
iReceptář.cz

iReceptář.cz

Internetový portál přinášející aktuální a důvěryhodné informace z oblastí, jako jsou zahrada, dům a domácnost, vaření a recepty, kutilství, chovatelství a další záliby. Každodenní přehledné zpravodajství, bohatá galerie a obsáhlé diskuzní fórum.
http://www.ireceptar.cz | Praha-Nové Město
i-center, s.r.o.

i-center, s.r.o.

Prodáváme elektroinstalační materiál, kabely a vodiče, rošty, rozvaděče a jističe, automatizační komponenty,relé, stykače, osvětlovací techniku, světelné zdroje, svítidla, topení, spotřebiče a nářadí. Prodej značek OSRAM, KOPOS a BETTERMANN. Nabízíme zařízení na vytápění, chlazení a ohřev vody, zabezpečovací a komunikační techniku. Nabízíme zajištění služeb v oblasti termovizní diagnostiky. Provádíme audity elektroinstalačních soustav. Certifikát EKO-KOM.
http://www.icenter.cz | Praha-Hostivař
City Self - Storage, s.r.o.

City Self - Storage, s.r.o.

Nabídka skladování pro firmy a soukromé osoby.
http://www.cityselfstorage.cz | Praha-Holešovice
Petr VOSIKA

Petr VOSIKA

Stěhování všeho druhu a autodoprava s hydraulickou rukou celá ČR + Evropa. Valníky s hydraulickou rukou na 3,6t a 9,3t (v dosahu 16,6m zvedneme 1,9t). Převoz strojů, buněk, stavebního materiálu. Montáž hydraulickou rukou. Specializace na stěhování strojů bez omezení hmotnosti, průmyslových zařízení, trezorů, serverů, klimatizačních jednotek, pian, vířivých van a jiných břemen. Stěhujeme byty, kanceláře, sklady a archívy. Vyklízení na skládku. Montáž nábytku, balení, zapůjčení přepravek.
http://www.vosika.cz | Praha-Žižkov
Zahradnictví Hortus spes

Zahradnictví Hortus spes

Nabízíme široký výběr rostlin. Květiny, dřeviny, trvalky a skalničky, konifery, exotické rostliny, pokojové květiny, vodní rostliny. Zahradnictví se zabývá prodejem květin na dobírku. Zahradnictví se zkušeností a tradicí. Prodej pouze on-line.
Online Květiny Jana

Online Květiny Jana

Doručení květin a dárkových doplňků po celé ČR do 24 hodin zdarma. Internetový i kamenný prodej květin.
Flora centrum Mráz

Flora centrum Mráz

Prodáváme řezané a hrnkové květiny, letničky, trvalky, jehličiny, okrasné keře, ovocné stromy a zahradnické potřeby. Květinové aranžmá hotelům a restauracím. Svatební i smuteční kytice, pohřební věnce. Velkoobchodní prodej květin. Doručujeme květiny.
http://www.flora-centrum.cz | Karlovy Vary-Sedlec
Zdena Klosová

Zdena Klosová

Prodej květin a zahrádkářských potřeb. Svatební kytice, smuteční vazba, doručování, donáška květin, aranžérské práce, výzdoba hostin a oslav, údržba pokojových rostlin, vysazování letničkových truhlíků a nádob, poradenství.
Květinářství - Květinka u kostela

Květinářství - Květinka u kostela

Květinářství a on-line prodej květin řezaných, umělých, sušených a exotických. Doručování květin expres do 1h po HK a celé ČR i světa do 24h. Květinářství vyrábí svatební a slavnostní kytice, smuteční věnce. Výběr z obsáhlého katalogu květin a dárků.
http://www.kvetinka-hk.cz | Hradec Králové-Kukleny
Květiny Maglen

Květiny Maglen

Prodej květin. Specialista na dárkové, reprezentativní kytice v moderních trendech vázání. Kompletní svatební květinový servis. Smuteční vazba. Doručování květin po České republice do druhého dne i do celého světa.
Liberec IV-Perštýn
Michaela Soukupová

Michaela Soukupová

Prodej květin a keramiky, nabídka originální vazby s dekorací, dárkové a svatební kytice, aranžmá ze suchých i živých květů. Prodej dárkových předmětů a keramiky. Zajišťujeme kompletní květinovou výzdobu, rozvoz a doručování květin.
Děčín-Děčín I-Děčín
Květiny u Vaňkovky

Květiny u Vaňkovky

Květinářství nabízí moderní vazbu květin a kytic, řezaných květin a prodej interiérových doplňků: vázy, květináče, keramiku i dekorační sklo. Nyní připravujeme vánoční ozdoby, adventní kytice a věnečky. Provádíme návrh a realizaci interiérů a zahrad.
Bellis - květiny

Bellis - květiny

Aranžování a vazba květin, suchá aranžmá a dekorace, prodej a balení dárků, výzdoba interiérů na zakázku. Nabízíme kompletní květinovou svatební výzdobu. Doručujeme květiny a dárky v blízkém okolí.
Velkoobchod květinami a dekorativními předměty - Cattleya

Velkoobchod květinami a dekorativními předměty - Cattleya

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej řezaných květin a hrnkových rostlin, dovoz Holandsko, Kolumbie, Equádor a Izrael. Dále provozujeme velkoobchod i maloobchod dekoračních předmětů a bytových doplňků.
Matouš Hydroponie, s.r.o. - e-shop

Matouš Hydroponie, s.r.o. - e-shop

Internetový obchod specializovaný na prodej potřeb pro hydroponii. Najdete u nás pěstební nádoby, květináče, vodoznaky, substráty SERAMIS i hnojiva. Mimo zboží u nás naleznete i informace o pěstování interiérových květin a stromů v hydroponii.
Iveta Voňková

Iveta Voňková

Květinářství nabízí prodej a doručování květin a kytic na objednávku. On-line foto květin - dárkové, svatební, smuteční kytice a květinové aranže. Doručujeme květiny i na dobírku.
http://www.rozvozkvetin.cz | Hradec Králové
E-flowers.cz

E-flowers.cz

Doručíme Vám květinu i s přáníčkem a třeba lahví sektu kamkoliv po Praze. Krásné kytice a moment překvapení. Platba on-line. Vše pohodlné a bezpečné. Prodej a doručování vázaných květin naším kurýrem.
http://www.e-flowers.cz | Praha-Holešovice
Beskyd Agro Palkovice, a.s.

Beskyd Agro Palkovice, a.s.

Prodáváme balkonové květiny včetně výsadby do truhlíků, tedy poskytujeme široký sortiment hrnkových květin, ovocných a okrasných keřů, stromků i sazenice jarní zeleniny. Specializujeme na výrobu výrobků z ovčího rouna a dutého vlákna, jako jsou: polštáře, přikrývky, deky, límce. Z živočišné výroby nabízíme prodej vykrmených vepřů, krůťat a kuřic. Nedílnou součástí našeho prodeje je prodej paliv jako: hnědé uhlí, černé uhlí, koks, brikety, dřevěné brikety. Prodáváme také štěrk, písek a cement.
Romana Kaiseršotová

Romana Kaiseršotová

Každodenní prodej a rozvoz čerstvých květin. Vážeme kytice netradiční, sváteční, svatební, promoční, narozeninové i smuteční. Dárkové koše z řezaných i hrnkových květin. Bytové doplňky, umělé květiny, dekorace a výzdoba interiérů na přání.
http://www.kvetinysasanka.cz | Dolní Břežany

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: