BYTY - DOMY - REALITY / Sanita - koupelnová studia

Zadejte minimálně tři znaky

BAUMAX ČR, s.r.o.

BAUMAX ČR, s.r.o.

Hobby market nabízí výrobky pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily.
http://www.baumax.cz | Praha-Chodov
SIKO Koupelny

SIKO Koupelny

Tvoříme síť prodejen s vybavením koupelen. Široký sortiment tvoří obklady, dlažby, vany, sprchové kouty a boxy, sanitární keramika, umyvadla, WC, vodovodní baterie, koupelnový nábytek.
VŠEPROHOBBY.CZ

VŠEPROHOBBY.CZ

Jsme virtuální hobbymarket. Nabízíme vrtačky, pily, hoblíky, frézy, šroubováky, brusky, sponkovačky, sekačky, drtiče větví, řetězové pily, křovinořezy, čerpadla, postřikovače, ráčny, kleště, sprchové kouty, masážní boxy, infrasauny, parní lázně, keramiku, skleníky, sušáky, houpačky, grily, světla, osiva, hnojiva, barvy-laky, koupelnové baterie. Naši partneři jsou Arttec, Black&Decker, KOLO, Husqvarna, Narex, Extol, Proma, Kress, Agrobio, Solo, WOLF-Garten, STEINEL, Fiskars, Güde, Tina, Stanley.
http://www.vseprohobby.cz | Praha-Strašnice
Marketis, spol. s r.o.

Marketis, spol. s r.o.

Koupelnové centrum o ploše 1.000 m2 nabízí 90 modelových koupelen RAKO, ROCA, CERAMICALCORA. Dále v nabídce - sanitární keramika JIKA, vany, sprchové kouty RAVAK, baterie HANSA, ORAS, obkladové lišty, koupelnový nábytek a stavební chemie MUREXIN.
http://www.marketis.cz | Praha-Hloubětín
ROKUMAT, spol. s r.o. - e-shop

ROKUMAT, spol. s r.o. - e-shop

Prodáváme vodovodní baterie - nástěnné, stojánkové, s ramínkem, se sprchou, bidetové, sprchové hlavice. Dodáváme vodovodní, topenářské a plynové armatury, tvarovky, rozvody, filtry, ventily, klapky. Nabízíme ekologické elektřinou napájené úsporné topení z přírodního kamene. Topení má roční náklady na vytápění až o 50% nižší než přímotopy a o 20% nižší než plyn. Vytápění využívá stejného principu jako kachlová kamna, je zároveň částečně akumulační a má nulové náklady na údržbu, životnost 50 let.
Santech plus s.r.o

Santech plus s.r.o

Český výrobce akrylátových a masážních van do koupelen. Vany SANTECH jsou vyrobeny z nejtvrdšího termoplastu PMMA a splňují požadavky kvality ISO. Záruka na vany 10 let.
http://www.santech.cz | Horní Lhota
Mood, s.r.o.

Mood, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na komplexní servis a poradenství v těchto oblastech: keramické obklady, keramické dlažby (glazované, slinuté, slinuté-glazované, bělninové, apod), skleněné mozaiky, keramické mozaiky, sanitární keramika, armatury, baterie, splachovače a příslušenství, sprchové kouty, sprchové dveře nebo zástěny, sprchové žlaby, vany také masážní, hydromasážní, airmasážní, koupelnový nábytek, doplňky, apod. Náš tým je složen ze zkušených odborníků a partnerů, kteří se pohybují v oboru více jak 10 let a dlouhodobě se zajímají i vzdělávají v oblasti designu a řešení interiérů.
http://www.mujmood.cz | Praha 8 - Karlín
Petr Telíšek - telREKO

Petr Telíšek - telREKO

Rekonstrukce bytů, bytových jader, obkládání koupelen, bytových jader, nábytku a interiérů panely ABITIBI, instalatérské práce, interiérové práce.
Svět interiérů, s.r.o.

Svět interiérů, s.r.o.

Společnost Svět interiérů nabízí interiérová řešení na klíč - realizace koupele, rekonstrukce bytů, realizace půdních bytů, rekonstrukce bytových jader a kuchyně na míru.
http://www.svetinterieru.cz/ | Praha 1 Nové Město

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: