BYTY - DOMY - REALITY / Služby pro domácnost

Zadejte minimálně tři znaky

KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

V síti prodejen po celé ČR nabízíme koberce v metráži pro bytové i komerční účely. Prodáváme kusové koberce, běhouny, PVC podlahové krytiny, lepidla, stěrky, garnýže, kobercové lišty a profily. Zajišťujeme dopravu. Pokládka nebo obšívání koberců.
BAUMAX ČR, s.r.o.

BAUMAX ČR, s.r.o.

Hobby market nabízí výrobky pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily.
http://www.baumax.cz | Praha-Chodov
SIKO Koupelny

SIKO Koupelny

Tvoříme síť prodejen s vybavením koupelen. Široký sortiment tvoří obklady, dlažby, vany, sprchové kouty a boxy, sanitární keramika, umyvadla, WC, vodovodní baterie, koupelnový nábytek.
VŠEPROHOBBY.CZ

VŠEPROHOBBY.CZ

Jsme virtuální hobbymarket. Nabízíme vrtačky, pily, hoblíky, frézy, šroubováky, brusky, sponkovačky, sekačky, drtiče větví, řetězové pily, křovinořezy, čerpadla, postřikovače, ráčny, kleště, sprchové kouty, masážní boxy, infrasauny, parní lázně, keramiku, skleníky, sušáky, houpačky, grily, světla, osiva, hnojiva, barvy-laky, koupelnové baterie. Naši partneři jsou Arttec, Black&Decker, KOLO, Husqvarna, Narex, Extol, Proma, Kress, Agrobio, Solo, WOLF-Garten, STEINEL, Fiskars, Güde, Tina, Stanley.
http://www.vseprohobby.cz | Praha-Strašnice
Marketis, spol. s r.o.

Marketis, spol. s r.o.

Koupelnové centrum o ploše 1.000 m2 nabízí 90 modelových koupelen RAKO, ROCA, CERAMICALCORA. Dále v nabídce - sanitární keramika JIKA, vany, sprchové kouty RAVAK, baterie HANSA, ORAS, obkladové lišty, koupelnový nábytek a stavební chemie MUREXIN.
http://www.marketis.cz | Praha-Hloubětín
City Self - Storage, s.r.o.

City Self - Storage, s.r.o.

Nabídka skladování pro firmy a soukromé osoby.
http://www.cityselfstorage.cz | Praha-Holešovice
INTERSPEDITION ZEMAN

INTERSPEDITION ZEMAN

Stěhování národní, mezinárodní a firemní. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy, trezory, servery, starožitnosti aj. Letecké a námořní cargo. Provádíme kompletní stěhovací servis. Celní odbavení.
Vaše-Stavba.cz

Vaše-Stavba.cz

Stavebniny - jsme on-line obchod se stavebním materiálem. Stavba, veškeré produkty pro stavbu a stavebnictví: dveře, okna, betonové výrobky, zdicí materiály, sádrokartony, stavební desky, stavební chemie, podlahové krytiny, obklady, sanita, tepelná izolace a instalace, hydroizolace, ploty, řezivo, nářadí, vybavení pro zahradu. Doprava je po ČR zdarma, máme vlastní vozidla a sklady. Platby jsou možné platební kartou, převodem, dobírkou. Jsme pro malé stavebníky i pro stavební firmy - velkoobchod.
http://www.vase-stavba.cz | Hluboká nad Vltavou
FINÁL CB, s.r.o.

FINÁL CB, s.r.o.

Provádíme čištění kanalizací, odpadů, potrubí, dešťových svodů tlakovou vodou a frézovací technikou. Prohlídky, revize kanalizace TV kamerou. Čištění odpadů od wc, sprch, umyvadel, dřezů, podlahových vpustí apod.Havarijní non-stop služba.
http://www.final-cb.cz | České Budějovice 4
Úklid 4U

Úklid 4U

Úklidové a hygienické systémy Rubbermaid, TVS, Fre-Pro, Hagleitner, Steridine, P+L,..
http://www.uklid4u.eu | Hradec Králové
Thomasspoon

Thomasspoon

Prodej nejjemnějšího anglického kostního porcelánu a kameniny. Také nabízíme velké množství měděného, stříbrného či nerezového nádobí.
Forin Czech, s.r.o.

Forin Czech, s.r.o.

Nejlepší e-shop pro váš interiér. Nabízíme metrážové koberce pro bytové i komerční účely, kusové koberce, dětské koberce, travní koberce, PVC, plovoucí podlahy, vinyl a mnoho dalšího. Na přání také zajišťujeme kobercové lišty na míru a obšití koberce. U více než 70% položek zajistíme dodání do 48hodin. Doprava je po Praze zdarma, po celé ČR 343Kč.
Hlídací Babička

Hlídací Babička

Hlídání dětí
Stěhování Segr

Stěhování Segr

Naše firma stěhování Segr poskytuje komplexní stěhovací a vyklízecí servis na území České republiky s ohledem na kvalitu a cenovou dostupnost. Zajištujem stěhování domácností,menších bytů i velkých domů,kanceláří a celých firem a to i mezinárodně. Naší specializací je i efektivní stěhování na klíč. Našim cílem je spokojený zákazník,který se na nás kdykoli obrátí.
http://www.stehovani-segr.cz | České Budějovice
KOUBA INTERIER, s.r.o.

KOUBA INTERIER, s.r.o.

Jsme specialisté na návrhy interiérů, design a realizace interiérů bytů a domů. Naší předností je nápaditý a originální design, klademe důraz na detail, funkčnost a precizní provedení interiérů!
Martina Župková

Martina Župková

prodej a montáž látkových rolet, římských rolet, plisé, záclon, závěsů, záclonových tyčí a garnyží
http:// | Kroměříž
Šetřiče.eu

Šetřiče.eu

Portál zaměřený na úspory. Mikroelektrárny, velké solární elektrárny, energetické poradenství, úspory vody, úspory paliva. Eltrick - snižování spotřeby elektrické energie. www.uspory-paliva.cz
Alena Jurigová AJINDESIGN

Alena Jurigová AJINDESIGN

Interiérový designér. Nabízené služby : -kompletní návrh bytových a komerčních interiérů -Redesign - oživení již stávajícího prostoru -Návrh a realizace vzorového bytu -Barevné poradenství -Dekorace -Jednorázové konzultace -Online návrhy -Workshopy

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: