BYTY - DOMY - REALITY / Stěhování obytných prostor

Zadejte minimálně tři znaky

INTERSPEDITION ZEMAN

INTERSPEDITION ZEMAN

Stěhování národní, mezinárodní a firemní. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy, trezory, servery, starožitnosti aj. Letecké a námořní cargo. Provádíme kompletní stěhovací servis. Celní odbavení.
Stahl - stěhovací služba, spol. s r.o.

Stahl - stěhovací služba, spol. s r.o.

Stěhování po celé České republice, zahraničí i zámoří. Provádíme stěhování kancelářských prostor, včetně komplexní přípravy stěhování, stěhování bytů, uměleckých předmětů, knihovních fondů, těžkých předmětů. Naše společnost nabízí komplexní stěhovací služby na klíč, dle požadavku zákazníků. Samozřejmostí je bezplatná prohlídka a vypracování cenové nabídky. Součástí stěhování je dovoz kontejnerů na odpad a skartaci, dovoz obalového materiálu a rozmístění do kanceláří. Zajištění skladování.
http://www.stahl.cz | Praha-Radotín
Stěhování kvalitně Praha

Stěhování kvalitně Praha

Stěhování s dobrými referencemi a historií. Provádíme stěhování od bytů až po celé úřady, stěhování klavírů, trezorů, strojů, těžkých břemen i nábytku s montáží. Vyklízení s odvozem na skládku a sběrné dvory. Dlouhodobé zkušenosti a pojištění.
Petr Guth

Petr Guth

Provádíme profesionální stěhování bytů až po celé firmy. Stěhování pianin, trezorů, těžkých břemen. Poskytujeme vyklízení na skládku a sběrné dvory. Provádíme montáž, demontáž nábytku s balící službou včetně obalového materiálu. Jsme pojištěni.
http://www.prestehujeme.cz | Praha-Vinohrady
Nábytková farma

Nábytková farma

Prověřené stěhovací služby. Máme mnohaletou zkušenost se stěhováním bytů, domů a kanceláří. Navíc nepotřebný nábytek odvezeme.Nabízíme také vyklizení celých pozůstalostí. Provozujeme dobročinný obchod s anglickým a českým nábytkem a bytovými doplňky.
http://www.nabytkova-farma.cz | Kralupy nad Vltavou
Petr VOSIKA

Petr VOSIKA

Stěhování všeho druhu a autodoprava s hydraulickou rukou celá ČR + Evropa. Valníky s hydraulickou rukou na 3,6t a 9,3t (v dosahu 16,6m zvedneme 1,9t). Převoz strojů, buněk, stavebního materiálu. Montáž hydraulickou rukou. Specializace na stěhování strojů bez omezení hmotnosti, průmyslových zařízení, trezorů, serverů, klimatizačních jednotek, pian, vířivých van a jiných břemen. Stěhujeme byty, kanceláře, sklady a archívy. Vyklízení na skládku. Montáž nábytku, balení, zapůjčení přepravek.
http://www.vosika.cz | Praha-Žižkov
AUTODOPRAVA MRAVENEC s.r.o.

AUTODOPRAVA MRAVENEC s.r.o.

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, a to stěhování domácností, kanceláří a bytů. Přestěhujeme levně a kvalitně po Praze i celé Evropě. Zdarma nezávazná prohlídka i půjčení krabic. Jsme pojištěni na částku 2 milióny Kč.
A + A RENAX, s.r.o.

A + A RENAX, s.r.o.

Stěhování domácností, firem a institucí. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Zajištění dopravy.
B + E, s.r.o.

B + E, s.r.o.

Nabídka stěhování klavírů, strojů a nástrojů, bytů a domácností.
Denisa Benešová

Denisa Benešová

Provádíme stěhování bytů, domů, kanceláří, firem, trezorů, klavírů, archívů a uměleckých předmětů. Zajistíme vyklizení půd a sklepů.
Libor Smolinský

Libor Smolinský

Nabízíme stěhování obytných prostor.
Miroslav Eliáš

Miroslav Eliáš

Nabídka služeb autodopravy a stěhování. Stěhování bytů, kanceláří, těžkých břemen.
Jaroslav Tomšík

Jaroslav Tomšík

Nabízíme kompletní stěhovací servis bytů i domů dodávkovým vozem a vlekem do 3,5 t.
Sokolov
Karel Zahradníček

Karel Zahradníček

Likvidace, montáž a demontáž nábytku. Nabídka stěhovacích služeb či drobných oprav.
Velká Hleďsebe
Kristián Sádovský

Kristián Sádovský

Nabídka stěhování a vyklízení soukromých bytů a kanceláří. Vyklízení objektů, přeprava nábytku a vyklízení pozůstalostí.
http:// | Chodov
Markéta Malinovská Poulová

Markéta Malinovská Poulová

Provádíme stěhování nábytku a vybavení bytů, kanceláří a penzionů. Stěhujeme břemena bez omezení hmotnosti.
http://www.stehovani-uxa.webnode.cz | Mariánské Lázně-Úšovice
Radek Pokorný

Radek Pokorný

Nabídka autodopravy, stěhování, likvidace a odvozu starého bytového zařízení. Montáž nového nábytku.
AUTOTRANSPORT Žídek, s.r.o.

AUTOTRANSPORT Žídek, s.r.o.

Provádíme stěhování kanceláří, bytů, uměleckých předmětů a archivů. Zapůjčení krabic a přepravek.
Hradec Králové-Slezské Předměstí
Stěhování Praha - Autodoprava Rotter

Stěhování Praha - Autodoprava Rotter

Stěhování Praha a stěhovací služby Nonstop! Stěhování Vaší domácnosti nebo jen pár kusů nábytku s osobními věcmi. Dále nabízíme montáž nábytku. Vyklízení, odvoz a následná likvidace ve sběrném dvoře. Přepravíme Váš nábytek z prodejny ještě dnes!
Stěhování Segr

Stěhování Segr

Naše firma stěhování Segr poskytuje komplexní stěhovací a vyklízecí servis na území České republiky s ohledem na kvalitu a cenovou dostupnost. Zajištujem stěhování domácností,menších bytů i velkých domů,kanceláří a celých firem a to i mezinárodně. Naší specializací je i efektivní stěhování na klíč. Našim cílem je spokojený zákazník,který se na nás kdykoli obrátí.
http://www.stehovani-segr.cz | České Budějovice

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: