CESTOVÁNÍ

Cestovní kancelář INEX

Cestovní kancelář INEX

Cestovní kancelář s dvacetiletou tradicí. Klasicky nabízíme pobytové destinace Řecko a řecké ostrovy, Španělsko, Turecko, Itálie, Francie, Chorvatsko, Kypr i Malta. Pořádáme více než 180 poznávacích zájezdů a programů do 28 zemí Evropy i dalších částí světa. Pobyty v lyžařských střediscích Francie, Itálie, Rakouska a Švýcarska. V celoroční nabídce máme Maledivy, Emiráty, Kubu, Mexiko a jiné exotické zájezdy. Internetový prodej zájezdů s denně aktualizovanou nabídkou last minute.
http://www.ckinex.cz | Plzeň-Jižní Předměstí
B & K TOUR

B & K TOUR

Chaty a chalupy v Čechách - nabízíme ubytování v soukromí v oblastech Krkonoš, Šumavy nebo Jeseníků. Také nabízíme ubytování s bazénem. Apartmány Chorvatsko 2011, apartmány Itálie 2011, tj. letní dovolená 2011 u moře. Naše apartmány se nacházejí v oblastech Dalmácie, Makarská riviéra, Podgora, Gradac, Baška, ostrov Krk, ostrov Hvar, ostrov Korčula, Gargano, Kampánie, Kalábrie, Salento, Toskánsko. Apartmány Maďarsko 2011 a apartmány Francie 2011.
http://www.bktour.cz | Hradec Králové
Penzion Libuň

Penzion Libuň

Penzion nabízí ubytování v oblasti Český ráj. Ubytování ve čtyřech pokojích, celkem 12 lůžek. Vlastní restaurace. Pořádáme svatby, oslavy, školení, akce. V okolí Jinolické rybníky, Trosky, Prachovské Skály, Kost, Hrubá Skála, Humprecht a Dětenice.
EUROSKI. CZ, s.r.o.

EUROSKI. CZ, s.r.o.

Nabízíme lyžování a snowboarding v Alpách. Dovolená zima a zimní Alpy. Máme střediska Alpy: Francie - Chamrousse, Les 2 Alpes, Alpe d´Huez, Val d´Isere, Tignes, La Rosiere, La Plagne, Les Arcs, Les Menuires, Val Thorens, Mottaret, Courchevel, Trois Vallees, Orcieres 1850, Risoul, Vars, Chamonix a Avoriaz. Itálie nabízí Livigno, Bormio, Val di Fiemme a Val di Fassa. Rakousko - Dachstein, Stubaital, Kaprun, Lungau a Zillertal. Zajistíme pojištění, skipasy, lyžařské kurzy na ledovci a kempy.
Plzeň-Jižní Předměstí
Pension Trautenberk

Pension Trautenberk

Rodinný pension v Podkrkonoší. Nabízíme příjemné zázemí pro rodinnou dovolenou, pobyty maminek s dětmi a programem, sportovní a fotbalová soustředění, školy v přírodě, aerobic. Pořádáme firemní akce, školení, kompletní vybavení multimediální technikou, teambuildingy, kongresy, oslavy, společenské akce, večírky, rauty. Vyhřívaný bazén, tenisový kurt. Aquapark Špindlerův mlýn, Safari Dvůr Králové, Český ráj, Krkonoše, Vrchlabí, bobová dráha. Vyhlášený Steak restaurant.
http://www.trautenberk.cz | Studenec u Horek
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA CAR - TOUR

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA CAR - TOUR

Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu. Zajišťujeme dopravu moderními autobusy a minibusy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Pronájem autobusu s řidičem pro školy, skupiny osob, cestovní kanceláře. Přeprava osob. Zajišťujeme osobní přepravu a dopravu osob, dětí, studentů. Školní zájezdy a výlety. Naše luxusní autobusy mají klimatizaci, bar, WC.
http://www.car-tour.cz | Hradec Králové
JUNIORtour.cz Liberec

JUNIORtour.cz Liberec

Zajišťujeme přepravu osob po celé Evropě pro renomované cestovní kanceláře, firmy, školy, sportovní kluby atd. Vysoký standard nabízených služeb, bezpečnost a pohodlné cestování. Průměrné stáří vozového parku 2,8 let. Pronájem cyklovleku.
Petr Haltof TRANSIT Expres

Petr Haltof TRANSIT Expres

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu luxusními minibusy a autobusy BOVA, WV a MAN 9 - 50 míst, euro 4, 5. Zaměstnáváme profesionály a vsadili jsme na kvalitu.
Ostrava-Mariánské Hory
CESTOVNÍ KANCELÁŘ Poznání

CESTOVNÍ KANCELÁŘ Poznání

Aktivní dovolená do hotelu i pod stan. Nabízíme last minute, pobyty a pobytové zájezdy do destinací Korsika, Černá Hora, Lipary, Sicílie, Francie-Provence. Poznávací zájezdy s turistikou: Skotsko, Irsko, Anglie, Norsko, Lofoty, Island, Albánie, Makedonie, Ukrajina. Cyklozájezdy, turistiku, treking, rafting. Pořádáme letecké zájezdy do zemí Peru, Bolívie, Mexiko, Madeira, Azorské ostrovy, Tenerife, Turecko, Egypt, Jemen. Alpy, Dolomity vám nabízí pohodové týdny. Lastminute do Říma, Paříže, Ruska.
http://www.poznani.cz | Pardubice-Zelené Předměstí
TOURTREND, s.r.o.

TOURTREND, s.r.o.

Pronajímáme chaty a chalupy v létě, zimě, na víkendy i Silvestr. U nás objevíte kouzlo dovolené na chatě a chalupě, horách i u vody v ČR a SR. Nabízíme luxusní chaty s bazénem až po levné chaty na samotě. Pobyty last minute. Katalog zasíláme zdarma.
Blue Style, s.r.o.

Blue Style, s.r.o.

Nabízíme denně aktualizované nabídky First a Last Minute zájezdů do Řecka, Tuniska, Turecka, Španělska a Egypta. Zajistíme kvalitní dovolenou do oblíbených destinací na trhu, luxusní zázemí nejen pro rodiny s dětmi a klubové hotely přímo na pláži.
Innova travel, s.r.o.

Innova travel, s.r.o.

Cestovní kancelář se specializací na lyžování v Alpách - Rakousko, Itálie, Švýcarsko. Nabízíme lázeňské a wellness pobyty - Rakousko, Slovinsko, Švýcarsko. Letní dovolená: pronájem vil na Mallorce, rakouská jezera, cykloturistika, motorkářské trasy.
Cestovní kancelář NOMÁD

Cestovní kancelář NOMÁD

Zájezdy do více než 100 zemí světa, turistika, poznání, expedice, cykloturistika, sport. Zajistíme dovolenou či kongres na klíč. USA, Mexiko, Indie, Japonsko, Afrika, Asie, Austrálie, Polynésie. Katalog zašleme zdarma.
http://www.nomad.cz | Žďár nad Sázavou 1
Mgr. Marta Lisová - Cestovní kancelář a Cestovní vzdělávací agentura

Mgr. Marta Lisová - Cestovní kancelář a Cestovní vzdělávací agentura

Cestujeme za poznáním s cestovní kanceláří a cestovní vzdělávací agenturou. Specializujeme se na poznávací a studijní zájezdy pro školní skupiny do Velké Británie, Rakouska, SRN, Švýcarska, Francie a dalších zemí Evropy pro základní i střední školy.
Zájezdy.cz

Zájezdy.cz

Internetový prodej zájezdů CK Čedok, Exim Tours, Firo Tour, Fischer, Sunny Days, Blue Style, Alexandria a zájezdů dalších CK. Dovolená do celého světa, Last Minute zájezdy denně aktualizujeme. Aktuální nabídku Last Minute dovolené zasíláme na mail.
2Traders CZ, s.r.o.

2Traders CZ, s.r.o.

Expresní přeprava, doprava, stěhování - mezinárodní i vnitrostátní. Komplexní řešení přepravních záležitostí firem i soukromých osob. Nabízíme skladování zboží, spedice. Rychlá, včasná a vysoce kvalitní moderní doprava.
http://www.4transport.cz | České Budějovice 3
Transforwarding a.s.

Transforwarding a.s.

Doprava mezinárodní a tuzemská, námořní kontejnerová přeprava, spedice, zasílatelství, sběrná služba a kusové zásilky, logistika a skladování, sklady on-line, distribuce zásilek. Poskytujeme celní služby a Intrastat. Kompletní logistický outsourcing.
http://www.transforwarding.cz | České Budějovice 5
PANDA EAST, spol. s r.o.

PANDA EAST, spol. s r.o.

Váš partner pro přepravy do/z Velké Británie. Specializujeme se na sběrnou službu mezi ČR a Vel. Británii v obou směrech. Dále zajišťujeme sběrné přepravy z Polska, Slovenska, Maďarska do GB a zpět. Expresní služby do 24 hod. v uvedených destinacích.
DOPRAVA ZÁRUBA M & K, s.r.o.

DOPRAVA ZÁRUBA M & K, s.r.o.

Nabízíme mezinárodní a tuzemskou nákladní autodopravu, logistiku a spedici od 1,5 do 24 tun. Používáme plachtová, chladírenská a speciální přípojná vozidla a návěsy pro přepravu velkoobjemových, sypkých a nebezpečných hmot. Naší specializací jsou Španělsko, Francie, Itálie. Zajišťujeme veškerý spediční servis celovozových zásilek, včetně kusových do zemí Evropy - specializace Německo, Benelux, Francie, Itálie Španělsko. Naše služby jsou pružné a kvalitní. Jsme držiteli ISO 9001 : 2009.
http://www.zaruba.cz | Vodňany II
Václav Cimburek - Civa Trans

Václav Cimburek - Civa Trans

Mezinárodní kamionová doprava a spedice - zaměření na Benelux, Anglie, Itálie, Francie, Španělsko. Zajistíme provoz a přepravu chladírenskými vozy, velkoobjemovou přepravu a silo přepravu - přepravu sypkých materiálů cisternami. Autobusová doprava - přeprava luxusními autobusy. Prodej a servis osobních vozů VOLVO, autorizovaný servis nákladních vozů DAF a VOLVO, 24 hodin servis a odtahová služba a myčka pro osobní i nákladní vozy a autobusy.