CESTOVÁNÍ

DOPRAVA ZÁRUBA M & K, s.r.o.

DOPRAVA ZÁRUBA M & K, s.r.o.

Nabízíme mezinárodní a tuzemskou nákladní autodopravu, logistiku a spedici od 1,5 do 24 tun. Používáme plachtová, chladírenská a speciální přípojná vozidla a návěsy pro přepravu velkoobjemových, sypkých a nebezpečných hmot. Naší specializací jsou Španělsko, Francie, Itálie. Zajišťujeme veškerý spediční servis celovozových zásilek, včetně kusových do zemí Evropy - specializace Německo, Benelux, Francie, Itálie Španělsko. Naše služby jsou pružné a kvalitní. Jsme držiteli ISO 9001 : 2009.
http://www.zaruba.cz | Vodňany II
DDLog, s.r.o.

DDLog, s.r.o.

Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní dopravu surového dřeva. Vagonování. Logistika týkající se přepravy surového dřeva. Měsíční přepravní kapacita až 30000m3 kulatinových a vlákninových sortimentů.
http://www.ddlog.cz | Kardašova Řečice
Drahspol Libuň, s.r.o.

Drahspol Libuň, s.r.o.

Provozování podnikových železnic a drážní dopravy.
Libuň
DBV-ITL, s.r.o.

DBV-ITL, s.r.o.

Provozování vleček a drážní dopravy na tratích celostátních i regionálních. Měření kolejí a výhybek.
Dopravní vzdělávací institut, a.s.

Dopravní vzdělávací institut, a.s.

Pořádáme odborné vzdělávací akce pro zaměstnance Českých drah i pro veřejnost.
http://www.dvi.cz | Praha-Žižkov
DPOV, a.s.

DPOV, a.s.

Servis a opravy železničních kolejových vozidel.
http://www.dpov.cz | Přerov I-Město
D.S.B. CZ, s.r.o.

D.S.B. CZ, s.r.o.

Poskytování informací o památkách, ubytování a kulturním či sportovním vyžití v regionu. Prodej pohlednic, map, turistických průvodců a suvenýrů.
http://www.infobohemia.cz | Boršov nad Vltavou-Poříčí
DESTINAČNÍ SPOLEČNOST SOKOLOVSKO, o.p.s.

DESTINAČNÍ SPOLEČNOST SOKOLOVSKO, o.p.s.

Koordinace spolupráce mezi jednotlivými soukromými i veřejnoprávními subjekty cestovního ruchu za účelem zkvalitnění a rozšíření nabízených služeb.
David Chadim - Kemp Branná

David Chadim - Kemp Branná

Provoz kempu. Nabídka ubytování ve stanech s podsadou a tee?pee.
http://www.kanak.cz | Rožmitál na Šumavě
DOMINUS CZ, s.r.o. - Kemp Červený mlýn

DOMINUS CZ, s.r.o. - Kemp Červený mlýn

Nabídka ubytování v lokalitě sloužící jako vodácké stanoviště. K dispozici je 11 chatiček se společným sociálním zařízením a kuchyňkou.
http://www.cervenymlyn.cz | Týn nad Vltavou
DSV

DSV

Celosvětový dodavatel přepravních a logistických služeb působící ve více než 60 zemích světa s 21.000 zaměstnanci a předpokládaným ročním obratem 4,8 mld. Euro. Poskytujeme silniční, leteckou a námořní přepravu, outsourcing, celní služby, skladování.
Dětský tábor Nový Řadov

Dětský tábor Nový Řadov

Legenda mezi jihočeskými tábory nabízí prázdninové dobrodružství v chatkovém táboře s vlastním bazénem, uprostřed krásné přírody přímo na břehu Lužnice. Nabitý program obnáší vodácké výlety, bojovky, diskotéky, sport - zkrátka Prázdniny na maximum.
http://www.novyradov.cz | Stráž nad Nežárkou
Dětský tábor SUMMER TIME

Dětský tábor SUMMER TIME

Letní dětský tábor doplněný angličtinou hravou formou v srdci jihočeských lesů. Plno soutěží a sportování, celotáborová hra, koupání, táboráky, skybaxování, bojovky. Ubytování v chatách, atraktivní prostředí, profesionální úroveň, dlouholetá tradice.
Dětský tábor Sopka

Dětský tábor Sopka

Nabízíme třicet 4lůžkových chat a 40 míst ve zděné budově. Hřiště na fotbal, volejbal a basketbal, plážový volejbal, pingpongové stoly, dvě klubovny pro zajištění programu v případě nepříznivého počasí. V táboře je ke koupání ve vlastním bazénu.