CESTOVÁNÍ

Nové Adalbertinum

Nové Adalbertinum

Hotel a kongresové centrum v historickém centru Hradce Králové nabízí ubytování ve 30 vybavených pokojích. Dále konferenční prostory pro konference, kongresy, školení, semináře, společenské akce, svatby, plesy, rauty, hostiny a firemní prezentace. Zajištění kongresové techniky a profesionálních cateringových i gastronomických služeb. Součást hotelu je zrekonstruovaná nekuřácká restaurace Evergreen. V letních měsících je otevřena restaurace Café Atrium na nádvoří. Vlastní parkoviště ve dvoře.
NH - TRANS, SE

NH - TRANS, SE

Zabýváme se železniční, silniční, námořní a říční nákladní přepravou.
http://www.nh-trans.cz | Ostrava-Moravská Ostrava
Nean Tour, s.r.o.

Nean Tour, s.r.o.

Nabízíme hotely a apartmány po celém pobřeží v Chorvatsku s vlastní i autobusovou dopravou. Specializujeme se na pobytové zájezdy s výlety v Chorvatsku (národní parky) a Slovensku (hory a termály). Poznávací zájezdy po Evropě.
NATOUR, spol. s r.o.

NATOUR, spol. s r.o.

Již 20 let pořádáme kvalitní eurovíkendy, exotické zájezdy, jazykové pobyty, víkendy v lázních a ČR, cesty za sportem (golf, fotbal, NBA, NHL), svatební cesty, firemní a skupinové akce. Rozsah služeb i program si diktujete sami.
http://www.natour.cz | Brno-město
Novasol

Novasol

Zprostředkování pronájmu chat, chalup, apartmánů a rekreačních domů - ve více než 28 000 soukromých rekreačních objektů v 25 zemích Evropy Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Island, Francie, Španělsko, Itálie, Řecko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Švýcarsko, Rakousko, Holandsko, Belgie, Německo, Slovinsko, Černá Hora, Lucembursko, Albánie