CESTOVÁNÍ

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

Transport, logistika, mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, přeprava, spedice a zasilatelství. Zajišťujeme logistické služby, skladování, uskladnění, překládka, balení a třídění zboží, sklady k pronájmu. Nabízíme celní služby, NCTS, Intrastat.
http://www.rtr.cz | Praha-Horní Počernice
Remus

Remus

Provádíme stěhování bytů, firem, těžkých břemen a IT techniky. Samozřejmostí je provádění mezinárodního stěhování a další druhy autodopravy. K provádění stěhování máme široký vozový park a jsme také vybaveni profesionálními školenými pracovníky. Stěhování bytů stejně tak i stěhování firem, IT techniky a stěhování těžkých břemen si klade speciální požadavky na zacházení, proto k naší práci používáme speciální pracovní postupy a obalové materiály. Stěhování a autodopravu provádíme po celé ČR.
http://www.remus.cz | Praha-Žižkov
Rakousko-dovolena.cz

Rakousko-dovolena.cz

Cestovní kancelář nabízí Rakousko Alpy. Lyžování, zimní dovolená v Rakousku. Zajistíme apartmán, hotel, lyžařské zájezdy do Alp. Ledovec. Alpská střediska Dachstein, Zell am See, Schladming. Dovolená u moře, léto 2011. Odlety z Pardubic. Last Egypt.
http://www.rakousko-dovolena.cz | Pardubice-Polabiny
Restaurace pod Kunětickou horou

Restaurace pod Kunětickou horou

V areálu je restaurace s barem, lovecký salonek, vinný sklípek, letní terasa pro svatby, rauty, firemní akce, večery s hudbou. Staročeská stodola - grilování selat. Nabízíme ubytování - pokoje, apartmány. Sport. areál, dětský koutek, jízdárna, ZOO.
Renospond, s.r.o.

Renospond, s.r.o.

Ubytování v příjemném hotelu s rehabilitačním centrem a celoročním provozem. Hotel se nachází v jedinečném prostředí Českomoravské Vysočiny. Rekondiční pobyty pro seniory, firemní akce, svatby, školy v přírodě, dovolená s dětmi. Koupaliště u hotelu.
Rekreační areál Vysoká Srbská

Rekreační areál Vysoká Srbská

Rekreační areál nabízí levné ubytování a kvalitní zázemí pro všechny turisty v oblasti Broumovska. Areál je ideálním výchozím bodem k výletům do Teplicko-Adršpašských skal a Broumovských stěn. Ubytování je situováno na absolutně klidném místě.
http://www.vysoka-srbska.cz | Vysoká Srbská
Rosetto, s.r.o. - Hotel Zátiší

Rosetto, s.r.o. - Hotel Zátiší

Nabídka ubytovacích služeb s kapacitou pro 34 osob v hotelu s vlastním parkovištěm a restaurací.
http://www.hotel-zatisi.cz | Janské Lázně
RESTAURACE A PENZION BORNEO

RESTAURACE A PENZION BORNEO

Poskytujeme celoroční ubytování v Krkonoších. Pokoje s vlastní koupelnou, TV, WIFI, s výhledem na Černou Horu a Sněžku. Vybavení v tropickém stylu. V zimě lyžování ve ski areálu, v létě je lokalita vhodná pro cyklistiku, turistiku a koupání. Jediná restaurace s celoročním stravováním v Mladých Bukách. Možnost polopenze i pro neubytované. Nabízíme českou i mezinárodní kuchyni, nekuřácký prostor, salónek pro firemní akce a svatby. Pořádáme kulturní a společenské akce. Doprava vlastním minibusem.
Restaurant penzion Kamínek

Restaurant penzion Kamínek

Restaurace a penzion v regionu Teplicko-Adršpašské skály nabízí ubytování a veřejné stravování. K dispozici je salónek pro 20 osob, vhodný pro rodinné akce a oslavy. Parkování pro auta i autobusy zajištěno.
http://www.kaminek-penzion.cz | Teplice nad Metují
Rekreační středisko Bučina

Rekreační středisko Bučina

Nabídka ubytování ve zděné budově a dřevěných chatkách. Možnost využití pro rodinnou rekreaci, ozdravné pobyty dětí, školy v přírodě a lyžařské kurzy. Živá hudba 1x týdně a opékání. V blízkosti skanzen a lanové centrum Rožnov, Pustevny, Radhošť.
RAILTRANSPORT, s.r.o.

RAILTRANSPORT, s.r.o.

Provozování vnitrostátní i mezinárodní drážní dopravy.
RND, s.r.o.

RND, s.r.o.

Poskytujeme komplexní logistické služby v nákladní železniční dopravě po celé Evropě. Disponujeme vozovým parkem krytých vozů s posuvnými stěnami.
http://www.rndoc.cz | Olomouc-Hodolany
RAILSPED, s.r.o.

RAILSPED, s.r.o.

Nabídka služeb vnitrostátního a mezinárodního zasilatelství v železniční dopravě.
Plzeň-Jižní Předměstí
RAILMAR AGENCY LTD, s.r.o.

RAILMAR AGENCY LTD, s.r.o.

Zabýváme se železniční dopravou, logistikou a pronájmem speciálních dopravních prostředků.
http://www.railmar.cz | Praha-Vinohrady
RYKO PLUS spol. s r.o.

RYKO PLUS spol. s r.o.

Pronájem železničních nákladních vozů, zejména cisteren provozovaných dle RID, jejich správa a poradenství.
REXIAS, a.s.

REXIAS, a.s.

Nabízíme železniční přepravu, dopravu a zasilatelství, pronájem železničních vozů.
http://www.rexias.cz | Děčín-Děčín I-Děčín
RM LINES, a.s.

RM LINES, a.s.

Provoz nákladní železniční dopravy. Nabídka překladatelské a poradenské činnosti v oblasti dopravních staveb.
http://www.rmlines.cz | Ústí nad Labem-Neštěmice
RÁJ Vranov, spol. s r.o. - Penzion M

RÁJ Vranov, spol. s r.o. - Penzion M

Pěkné rodinné ubytování přímo v centru Vranovské přehrady - pláže v plně vybavených pokojích a bungalovech s WC, kuchyňkou. Dětské hřiště, koutek, půjčovna kol. Koupání 60m, restaurace, rybaření, hrad Bítov, zámek Vranov n. Dyjí.
Regionální turistické informační centrum Židlochovice

Regionální turistické informační centrum Židlochovice

Poskytování informací o zajímavostech, dopravě, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodej map, brožur a místních vín. Otevírací doba pro období květen - září
Regionální informační centrum Tachov

Regionální informační centrum Tachov

Poskytování informací o zajímavostech, dopravě, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodej vstupenek.