CESTOVÁNÍ / Apartmány

Zadejte minimálně tři znaky

Hotel U Rytířů

Hotel U Rytířů

Útulný hotel a restaurace s vyhlášenou kuchyní a příjemnou letní zahrádkou. Hotel nabízí velmi pohodlné ubytování v historickém centru města.
Hotel PAVILON

Hotel PAVILON

Nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo v luxusních apartmánech (celkem 60 lůžek). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV-SAT, telefonem, přípojkou na internet. Hotelová restaurace s vyhlášenou kuchyní.
Penzion Statek Leonard

Penzion Statek Leonard

Ubytování rodinného typu na venkově na dosah Prahy. Autobusová doprava na metro Kobylisy, 15 min autem Letňany. Bar, venkovní terasa, dětské hřiště, biliard, minigolf, tenisový kurt s umělým povrchem. Miniovečky, chov a prodej pstruhů. Rodinné akce.
Apartmány U starého Labe

Apartmány U starého Labe

Nabízíme ubytování v Nymburce v pohodlných, luxusních a plně vybavených apartmánech v klidné čtvrti blízko lesoparku a polabských cyklostezek. Bezpečné parkování a úschovna kol zdarma. Velmi vhodné pro krátkodobé obchodní cesty i prázdninové pobyty.
Apartmány Audy

Apartmány Audy

Náš rodinný apartmánový dům Vám nabízí ubytování v soukromí. Máme čtyři apartmány o kapacitě 16 osob. Společenská místnost s barem, SAT TV a WI-FI. Před domem je volně k dispozici velká zahrada a parkování. Grilování, firemní akce, školení, večírky.
Apartmány Bohostice

Apartmány Bohostice

Nabízíme ubytování v moderních 4 lůžkových apartmánech na Orlické přehradě se SAT-TV a ledničkou. Apartmány jsou 2km od vodní nádrže Orlík v blízkosti pláží Spálenka a Lavičky. K dispozici zahradní pergola - krb, gril, dětské hřiště a dětský bazén.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: