CESTOVÁNÍ / Doprava - přeprava

Zadejte minimálně tři znaky

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA CAR - TOUR

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA CAR - TOUR

Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu. Zajišťujeme dopravu moderními autobusy a minibusy. Autobusová doprava a přeprava. Mezinárodní autobusová doprava. Autobusový dopravce. Pronájem autobusu s řidičem pro školy, skupiny osob, cestovní kanceláře. Přeprava osob. Zajišťujeme osobní přepravu a dopravu osob, dětí, studentů. Školní zájezdy a výlety. Naše luxusní autobusy mají klimatizaci, bar, WC.
http://www.car-tour.cz | Hradec Králové
JUNIORtour.cz Liberec

JUNIORtour.cz Liberec

Zajišťujeme přepravu osob po celé Evropě pro renomované cestovní kanceláře, firmy, školy, sportovní kluby atd. Vysoký standard nabízených služeb, bezpečnost a pohodlné cestování. Průměrné stáří vozového parku 2,8 let. Pronájem cyklovleku.
Petr Haltof TRANSIT Expres

Petr Haltof TRANSIT Expres

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu luxusními minibusy a autobusy BOVA, WV a MAN 9 - 50 míst, euro 4, 5. Zaměstnáváme profesionály a vsadili jsme na kvalitu.
Ostrava-Mariánské Hory
2Traders CZ, s.r.o.

2Traders CZ, s.r.o.

Expresní přeprava, doprava, stěhování - mezinárodní i vnitrostátní. Komplexní řešení přepravních záležitostí firem i soukromých osob. Nabízíme skladování zboží, spedice. Rychlá, včasná a vysoce kvalitní moderní doprava.
http://www.4transport.cz | České Budějovice 3
Transforwarding a.s.

Transforwarding a.s.

Doprava mezinárodní a tuzemská, námořní kontejnerová přeprava, spedice, zasílatelství, sběrná služba a kusové zásilky, logistika a skladování, sklady on-line, distribuce zásilek. Poskytujeme celní služby a Intrastat. Kompletní logistický outsourcing.
http://www.transforwarding.cz | České Budějovice 5
PANDA EAST, spol. s r.o.

PANDA EAST, spol. s r.o.

Váš partner pro přepravy do/z Velké Británie. Specializujeme se na sběrnou službu mezi ČR a Vel. Británii v obou směrech. Dále zajišťujeme sběrné přepravy z Polska, Slovenska, Maďarska do GB a zpět. Expresní služby do 24 hod. v uvedených destinacích.
DOPRAVA ZÁRUBA M & K, s.r.o.

DOPRAVA ZÁRUBA M & K, s.r.o.

Nabízíme mezinárodní a tuzemskou nákladní autodopravu, logistiku a spedici od 1,5 do 24 tun. Používáme plachtová, chladírenská a speciální přípojná vozidla a návěsy pro přepravu velkoobjemových, sypkých a nebezpečných hmot. Naší specializací jsou Španělsko, Francie, Itálie. Zajišťujeme veškerý spediční servis celovozových zásilek, včetně kusových do zemí Evropy - specializace Německo, Benelux, Francie, Itálie Španělsko. Naše služby jsou pružné a kvalitní. Jsme držiteli ISO 9001 : 2009.
http://www.zaruba.cz | Vodňany II
Václav Cimburek - Civa Trans

Václav Cimburek - Civa Trans

Mezinárodní kamionová doprava a spedice - zaměření na Benelux, Anglie, Itálie, Francie, Španělsko. Zajistíme provoz a přepravu chladírenskými vozy, velkoobjemovou přepravu a silo přepravu - přepravu sypkých materiálů cisternami. Autobusová doprava - přeprava luxusními autobusy. Prodej a servis osobních vozů VOLVO, autorizovaný servis nákladních vozů DAF a VOLVO, 24 hodin servis a odtahová služba a myčka pro osobní i nákladní vozy a autobusy.
Englmayer CZ, s.r.o.

Englmayer CZ, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava a přeprava celovozových a kusových zásilek. Nabízíme skladování zboží. Spedice. Logistika. Speciální službou je expresní přeprava. Rychlost, včasnost a kvalita dopravy.
http://www.englmayer.at | České Budějovice
DDLog, s.r.o.

DDLog, s.r.o.

Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní dopravu surového dřeva. Vagonování. Logistika týkající se přepravy surového dřeva. Měsíční přepravní kapacita až 30000m3 kulatinových a vlákninových sortimentů.
http://www.ddlog.cz | Kardašova Řečice
KOROSTENSKI ASSISTANCE, s.r.o.

KOROSTENSKI ASSISTANCE, s.r.o.

Asistenční, odtahová a vyprošťovací služba v ČR a EU. Zajišťujeme technické, záchranné silniční služby u dopravních nehod (odtah a vyprošťování nepojízdných nebo havarovaných nákladních vozidel, autobusů, ostatní těžké techniky a osobních aut).
http://www.korostenski-assistance.cz | České Budějovice 3
Meindl, spol. s r.o.

Meindl, spol. s r.o.

Poskytujeme dopravu a spedici zboží po celé Evropě plachtovými návěsy, specializujeme se na přepravu montovaných domků do celého světa.
http://www.meindl-transporte.cz | Jindřichův Hradec III
B+V Trans, s.r.o.

B+V Trans, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, přeprava nadměrných nákladů, spedice, zasilatelství, jeřábnické práce.
ŠINDELÁŘ SPEDITION, s.r.o.

ŠINDELÁŘ SPEDITION, s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční přepravu spojenou s efektivním systémem vytěžování. Cisternová doprava po EU. Přeprava v cisternách, plachtových a chladírenských návěsech - ovoce, zelenina, maso, mražené výrobky a jiné zboží.
Turek Assistance - odtahová služba

Turek Assistance - odtahová služba

Odtahová a asistenční služba zajištěna non-stop. Opravujeme vozidla všech značek, karosářské práce, odtahová služba. Pneuservis, odtahová služba, montáž tažných zařízení. Prodáváme náhradní díly, plníme klima. Dovoz automobilů na objednávku.
http://www.turekassistance.cz | České Budějovice 7
Václav Kuděj

Václav Kuděj

Provádíme odtahy osobních, terénních a obytných automobilů, veteránů, dodávek, motocyklů, stavebních a lesních strojů, včetně dopravy posádky ze zahraničí i do zahraničí. Služba non - stop, hovoříme německy.
Autodoprava Urban Karel

Autodoprava Urban Karel

Zabývám se oborem nákladní silniční doprava do 12t po celé České republice. Mojí další činností, kterou poskytuji, je přeprava nebezpečných zásilek ADR. Vozidlo je vybaveno zvedací plošinou do 1,5t. Možnost dopravy i v sobotu.
České Budějovice 2
Stěhování TAVOČER

Stěhování TAVOČER

Stěhovací firma zajišťuje profesionální stěhování po Praze, celé ČR a Evropě. Stěhování firem, rodinných domů, bytů a kanceláří. Stěhovací služby pro firmy a domácnosti. Nabízíme montáž nábytku a kuchyňských linek, balicí služby, prodej nebo zapůjčení obalových materiálů a krabic a kartonů na balení. Firma doveze i nový nábytek z obchodu, specializací je přeprava a stěhování těžkých břemen (pianina, trezory, klavíry). Zajišťujeme autodopravu, dopravu zboží a odvoz starého nábytku na sběrný dvůr.
Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Mezinárodní i vnitrostátní kamiónová doprava a spedice. Autodoprava - Evropa, včetně bývalých států SNS. Tonáž od pick-up (500kg) až po celovozové kamionové zásilky (25t) a nadrozměrné náklady. Skladování zboží. Servis nákladních vozů a strojů.
http://www.tumpach.cz | Praha-Ďáblice
RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

Transport, logistika, mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, přeprava, spedice a zasilatelství. Zajišťujeme logistické služby, skladování, uskladnění, překládka, balení a třídění zboží, sklady k pronájmu. Nabízíme celní služby, NCTS, Intrastat.
http://www.rtr.cz | Praha-Horní Počernice

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: