CESTOVÁNÍ / Kempy

Zadejte minimálně tři znaky

RÁJ Vranov, spol. s r.o. - Penzion M

RÁJ Vranov, spol. s r.o. - Penzion M

Pěkné rodinné ubytování přímo v centru Vranovské přehrady - pláže v plně vybavených pokojích a bungalovech s WC, kuchyňkou. Dětské hřiště, koutek, půjčovna kol. Koupání 60m, restaurace, rybaření, hrad Bítov, zámek Vranov n. Dyjí.
Alexandra Musilová, ubytování - Vranovská přehrada

Alexandra Musilová, ubytování - Vranovská přehrada

Poskytujeme ubytování (chaty Ezo, chata Suzan a apartmány u vody). V blízkosti Vranovská přehrada. Moravský Jadran nabízí koupání, rybaření, půjčování lodiček, kulturní akce. Kulturní památky, hrad Bítov, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Frenštejn.
Chata Helas

Chata Helas

Nabízíme ubytování v krásné krajině v oblasti Vranovské přehrady ve 4lůžk. pokojích a 8lůžk. apartmánech, 80m od vody. Možnost koupání a rybaření, cykloturistika. Kulturní památky - hrad Bítov, Cornštejn, zámek Vranov nad Dyjí, národní park Podyjí.
Chata u rybáře

Chata u rybáře

Nabízíme k ubytování deset 4 lůžkových pokojů s vl. sociálním zařízením a restaurací, 80m od vody. Koupání - Vranovská přehrada, cykloturistika, rybaření. Kulturní památky hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, zřícenina Corštejn, Národní park Podyjí.
Chalupa Pohádka

Chalupa Pohádka

Nabízíme luxusní ubytování v apartmánech rodinném penzionu v klidném a čistém prostředí. K dispozici bazén, vinárna s krbem, barem, kulečník, stolní fotbálek. V blízkosti lyžařské vleky, upravované běžecké tratě, cyklotrasy, značené turistické trasy.
Kemp U Nojdy

Kemp U Nojdy

Vodácký kemp na řece Vltavě poskytuje ubytování přímo pod hradem Rožmberk. Kemp nabízí místa pro stany, ubytování v chatkách, zpevněnou parkovací plochu. K dispozici nové sociální zařízení, půjčovna lodí a raftů, občerstvení - snídaně, obědy, večeře.
http://www.rozmberk-kempunojdy.cz | Rožmberk nad Vltavou
KEMP KORUNA

KEMP KORUNA

Kemp má výhodnou polohu pro vodáky, cyklisty i turisty. Kemp nabízí ubytování přímo na břehu Vltavy a zároveň v pěkné krajině s bohatou historií. Ubytovat se v kempu můžete ve vlastním stanu nebo v našich ubytovacích zařízeních s možností stravování.
http://www.kempkoruna.cz | Český Krumlov-Domoradice
Atlas - chatový areál

Atlas - chatový areál

Příjemné, klidné prostředí v lese na břehu rybníka Hejtman, ubytování v tří, čtyř a pěti lůžkových chatách, stravování. Možnost sportovního vyžití, koupání, rybaření, houbaření, cykloturistika.
http://www.atlas-rekreace.cz | Chlum u Třeboně
KEMP U KUČERŮ ZLATÁ KORUNA

KEMP U KUČERŮ ZLATÁ KORUNA

Vodácký kemp, autokemp a penzion s vlastní restaurací a terasou na břehu Vltavy nabízí k ubytování zděné chatky a třílůžkové pokoje s kompletním vybavením. Plocha pro stany a karavany s el. přípojkou. Penzion s restaurací celoročně v provozu.
Autocamp Olšina - Lipno

Autocamp Olšina - Lipno

Nabídka ubytování v chatkách, stanech a karavanech přímo na břehu Lipenského jezera. V areálu prodejna potravin, rychlé občerstvení, půjčovna loděk, šlapadel a horských kol. Možnost posezení u ohniště s grilem.
http://www.campingolsina.cz | Černá v Pošumaví
Jiří Augustin - Kemp Nové Spolí

Jiří Augustin - Kemp Nové Spolí

Vodácký kemp, autokemp s občerstvením na břehu Vltavy. Nabízíme ubytování ve stanech, karavanech (kompletní vybavení). Jsme nejblíže centru města Český Krumlov - památková oblast UNESCO. Můžete navštívit zámek, památky, galerií, muzea, divadlo.
http://www.kempkrumlov.cz | Český Krumlov
Jezerní penzion Lipno

Jezerní penzion Lipno

Penzion najdete v Hůrce u Lipna a nabízí Vám ubytování v penzionu, apartmánech, karavanech a stanech na travnaté ploše. K dispozici je občerstvení a sprchy s teplou vodou. Celková ubytovací kapacita je 73 lůžek, možnost přistýlky. Celoroční provoz.
INGETOUR

INGETOUR

Půjčovna kánoí, raftů a kajaků na Vltavě. Dále můžete využít náš vodácký autobus, parkoviště, přepravu bagáže, školení instruktorů. Loděnice: Lenora, V. Brod, Rožmberk, Branná, Č. Krumlov, Z.Koruna, Boršov. Nově nabízíme ubytovny a kempy na Vltavě.
http://www.ingetour.cz | Vyšší Brod
Kemp Komorník Kunžak

Kemp Komorník Kunžak

Autokemp se nachází v lesnaté oblasti České Kanady. Místo je vhodné pro rodinnou rekreaci, pořádání školních výcvikových kurzů, výletů a sportovních soustředění.
Autokemp Luhy

Autokemp Luhy

Autokemp se nachází u rybníka Milavy u obce Velká Turná 12 km od Strakonic. Nabízíme ubytování ve 4 lůž. chatkách s kuchyní a vybavením, místa pro stanování a karavany s el. přípojkou, soc. zařízení, hřiště, restaurace, rekreace, soustředění.
Kemp Viking

Kemp Viking

Vodácké tábořiště, restaurace a půjčovna lodí a raftů (řeka Vltava). Kemp poskytuje standardní služby (sprchy, parkoviště, prostor pro stany a ubytování v chatkách). Hospoda u Vikinga nabízí obědy, večeře, snídaně a výbornou domácí kuchyni.
Rekreační areál Milavy - Čapková

Rekreační areál Milavy - Čapková

Ubytování v jižních Čechách mezi městy Blatná a Strakonice v 25 čtyřlůž. chatkách s venkovním posezením a společným sociálním zařízením. Stravování v restauraci přímo v areálu. K dispozici přírodní koupání 100m, hřiště, dětský bazén, cyklotrasy.
http://www.milavy.cz | Velká Turná
Kemp Na Pískárně

Kemp Na Pískárně

Moderní kemp leží v Šumavském podhůří mezi řekou Vltavou a zatopenou pískovnou. Nabízíme ubytování ve 30 chatkách (4-lůžkové), až 300 míst pro stany, půjčovna lodí, raftů, restaurace. Kemp pro vodáky, cyklisty a výletníky.
Rekreační středisko NUZICE, Autocamp Pohoda

Rekreační středisko NUZICE, Autocamp Pohoda

Nabízíme pobyt v autokempu v lesích na břehu řeky Lužnice v Jižních Čechách. Dovolená od jara do podzimu. Ubytování v chatkách, stanování, karavany. Koupání v řece, jízdy na koních, rybaření, akce pro děti, dětské hřiště, poníci, kamerunské kozičky.
http://www.autocamppohoda.cz | Týn nad Vltavou
Adolf Žižka - Kemp Úbislav

Adolf Žižka - Kemp Úbislav

Nabídka ubytování ve tří až osmilůžkových chatkách s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou místa pro stany a karavany.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: