CESTOVÁNÍ

Englmayer CZ, s.r.o.

Englmayer CZ, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava a přeprava celovozových a kusových zásilek. Nabízíme skladování zboží. Spedice. Logistika. Speciální službou je expresní přeprava. Rychlost, včasnost a kvalita dopravy.
http://www.englmayer.at | České Budějovice
DDLog, s.r.o.

DDLog, s.r.o.

Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní dopravu surového dřeva. Vagonování. Logistika týkající se přepravy surového dřeva. Měsíční přepravní kapacita až 30000m3 kulatinových a vlákninových sortimentů.
http://www.ddlog.cz | Kardašova Řečice
KOROSTENSKI ASSISTANCE, s.r.o.

KOROSTENSKI ASSISTANCE, s.r.o.

Asistenční, odtahová a vyprošťovací služba v ČR a EU. Zajišťujeme technické, záchranné silniční služby u dopravních nehod (odtah a vyprošťování nepojízdných nebo havarovaných nákladních vozidel, autobusů, ostatní těžké techniky a osobních aut).
http://www.korostenski-assistance.cz | České Budějovice 3
Meindl, spol. s r.o.

Meindl, spol. s r.o.

Poskytujeme dopravu a spedici zboží po celé Evropě plachtovými návěsy, specializujeme se na přepravu montovaných domků do celého světa.
http://www.meindl-transporte.cz | Jindřichův Hradec III
B+V Trans, s.r.o.

B+V Trans, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, přeprava nadměrných nákladů, spedice, zasilatelství, jeřábnické práce.
ŠINDELÁŘ SPEDITION, s.r.o.

ŠINDELÁŘ SPEDITION, s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční přepravu spojenou s efektivním systémem vytěžování. Cisternová doprava po EU. Přeprava v cisternách, plachtových a chladírenských návěsech - ovoce, zelenina, maso, mražené výrobky a jiné zboží.
Turek Assistance - odtahová služba

Turek Assistance - odtahová služba

Odtahová a asistenční služba zajištěna non-stop. Opravujeme vozidla všech značek, karosářské práce, odtahová služba. Pneuservis, odtahová služba, montáž tažných zařízení. Prodáváme náhradní díly, plníme klima. Dovoz automobilů na objednávku.
http://www.turekassistance.cz | České Budějovice 7
Václav Kuděj

Václav Kuděj

Provádíme odtahy osobních, terénních a obytných automobilů, veteránů, dodávek, motocyklů, stavebních a lesních strojů, včetně dopravy posádky ze zahraničí i do zahraničí. Služba non - stop, hovoříme německy.
Autodoprava Urban Karel

Autodoprava Urban Karel

Zabývám se oborem nákladní silniční doprava do 12t po celé České republice. Mojí další činností, kterou poskytuji, je přeprava nebezpečných zásilek ADR. Vozidlo je vybaveno zvedací plošinou do 1,5t. Možnost dopravy i v sobotu.
České Budějovice 2
Stěhování TAVOČER

Stěhování TAVOČER

Stěhovací firma zajišťuje profesionální stěhování po Praze, celé ČR a Evropě. Stěhování firem, rodinných domů, bytů a kanceláří. Stěhovací služby pro firmy a domácnosti. Nabízíme montáž nábytku a kuchyňských linek, balicí služby, prodej nebo zapůjčení obalových materiálů a krabic a kartonů na balení. Firma doveze i nový nábytek z obchodu, specializací je přeprava a stěhování těžkých břemen (pianina, trezory, klavíry). Zajišťujeme autodopravu, dopravu zboží a odvoz starého nábytku na sběrný dvůr.
Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Mezinárodní i vnitrostátní kamiónová doprava a spedice. Autodoprava - Evropa, včetně bývalých států SNS. Tonáž od pick-up (500kg) až po celovozové kamionové zásilky (25t) a nadrozměrné náklady. Skladování zboží. Servis nákladních vozů a strojů.
http://www.tumpach.cz | Praha-Ďáblice
RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

Transport, logistika, mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, přeprava, spedice a zasilatelství. Zajišťujeme logistické služby, skladování, uskladnění, překládka, balení a třídění zboží, sklady k pronájmu. Nabízíme celní služby, NCTS, Intrastat.
http://www.rtr.cz | Praha-Horní Počernice
Milan Červený

Milan Červený

Zajišťujeme pronájem mobilních jeřábů a kompletní jeřábnické práce, pronájem zemních strojů včetně dodání kompletních stavebních zemních, demoličních prací a autodopravu vlastní technikou. V nabídce jsou jeřáby, bagry, nakladače, minibagry, smykové nakladače, vysokozdvižné plošiny, hutnicí válce, demoliční technika, doprava sklápěcími a valníkovými vozidly, přeprava stavebních strojů na návěsovém podvalníku. Práce provádíme stroji BOBCAT, JCB, Kubota, LIEBHERR, KRUPP, ČKD Tatra, IVECO.
http://www.cerveny-praha.cz | Praha-Stodůlky
A-Stěhování, s.r.o.

A-Stěhování, s.r.o.

Stěhováci provádí stěhování nonstop po celé ČR i do zahraničí. Stěhování bytů, domů, starožitností, kanceláří, firem, klavírů, trezorů, montáž a demontáž nábytku. Stěhujeme těžká břemena. Kartonové krabice zdarma, máme pojištění proti škodě.
AASO, s.r.o.

AASO, s.r.o.

Autodoprava nákladní, dodávková a osobní po Praze, ČR a EU. Expresní doprava a stěhovací služby. K dispozici skříňová vozidla s hyd. čelem, dodávková, sklápěcí vozidla, osobní vozidla Škoda Superb a mikrobusy.
http://www.aaso.cz | Praha-Strašnice
Autodoprava Praha - Robert Svoboda

Autodoprava Praha - Robert Svoboda

Zabýváme se dopravou a stěhováním. Máme pro Vás dodávky 1 až 7 palet, Transit 7 palet + hydraulické čelo, Avia 10 palet + hydraulické čelo, Avia valník. 13 let zkušeností, pojištění nákladu. Jezdíme po Praze, ČR a EU.
Volšatrans

Volšatrans

Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní autodoprava po celé Evropě, expresní přepravu elektroniky skříňovými vozy o velikosti 1-100 cbm s hydraulickým čelem a výbavou ADR. Dodání Just in Time, GPS Monitoring vozidel a zásilek (tracing),náhradní letecká doprava (RFS), FRIGO a IZO transport. Doprava je pod kontrolovanou teplotou, plachtové návěsy 80-100 cbm s certifikací EN 12642 XL, vyklízení prostor, skladování a distribuce. Nonstop bezhotovostní prodej Nafty a AdBlue firmám (kamerový systém).
http://www.volsatrans.cz | Praha-Hloubětín
Stěhování HORA

Stěhování HORA

Bezproblémové stěhování je samozřejmostí - nabízíme kompletní stěhovací služby, Váš majetek je po celou dobu stěhování pojištěn proti poškození, provádíme demontáž a následnou montáž nábytku větších rozměrů, jako jsou obývací stěny, letiště, stěhování těžkých břemen - trezory, klavíry, piana, těžké kopírky a jiné, vyklízení a následná likvidace zařízení, součástí bytů a kanceláří.
KUGR, s.r.o.

KUGR, s.r.o.

Nabízíme přepravu stavebních materiálů, technologických celků, zařízení stavenišť, buněk a kontejnerů, valníky, návěsy, soupravy s přívěsem, hydraulické ruky, nadměrné náklady, montážní práce hydraulickou rukou. Zajišťujeme dopravu po celé ČR.
EFES Logistik s.r.o.

EFES Logistik s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava chladírenskými vozidly do všech zemí Evropy i Turecka. Vozový park 23 kamiónů. Přeprava zboží podléhající zkáze, vyžadující TIR karnet a veterinární dohled.
http://www.efes.cz | Praha-Řeporyje