CESTOVÁNÍ

Kühne & Nagel, spol. s r.o.

Kühne & Nagel, spol. s r.o.

Jsme celosvětovým poskytovatelem logistických služeb s 55 000 specialisty v 900 kancelářích ve více než 100 zemích světa. Nabízíme služby v oblasti mezinárodní námořní, letecké, silniční, železniční dopravy, distribuci, skladování, veletržní spedici.
Remus

Remus

Provádíme stěhování bytů, firem, těžkých břemen a IT techniky. Samozřejmostí je provádění mezinárodního stěhování a další druhy autodopravy. K provádění stěhování máme široký vozový park a jsme také vybaveni profesionálními školenými pracovníky. Stěhování bytů stejně tak i stěhování firem, IT techniky a stěhování těžkých břemen si klade speciální požadavky na zacházení, proto k naší práci používáme speciální pracovní postupy a obalové materiály. Stěhování a autodopravu provádíme po celé ČR.
http://www.remus.cz | Praha-Žižkov
Autodoprava Tříška

Autodoprava Tříška

Zajišťujeme přepravy po celé Evropě, transporty do bývalé Jugoslávie (Bosna, Chorvatsko, Kosovo, Srbsko, Turecko, Makedonie a Slovinsko). Dále přepravujeme do Albánie, Řecka, Rumunska a Bulharska. Disponujeme výhradně vozidly značky MAN. Non-stop.
Autodoprava Arent

Autodoprava Arent

Nabídka kontejnerového odvozu sutě, komunálního odpadu a zeminy. Dovoz štěrku, písku, betonu a stavebních materiálů. Zemní práce. Přeprava materiálů - písek, zemina, beton, stavební dřevo.
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

Nákup a prodej pevných paliv - Uhlí - Brikety - Koks. Vnitrostátní a mezinárodní Transport - Spedice - Logistika. Poradenství ohledně: Kotlů, krbů a kamen.
http://www.mhas.cz | Praha-Vinohrady
Greek Transport and Logistic, spol. s r.o.

Greek Transport and Logistic, spol. s r.o.

Pravidelná přeprava celovozových i kusových. Sběrná služba pravidelné expresní linky, export-import zásilek na Balkán - Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Řecko, Makedonie. Vlastní vozový park, manipulace a skladové prostory, zastoupení jmenovaných států.
CV Sped - Fruit, s.r.o.

CV Sped - Fruit, s.r.o.

Zákazníkovi nabízíme mezinárodní a vnitrostátní přepravu zboží plachtovými, mrazírenskými a chladírenskými kamiony. Dále zajišťujeme leteckou přepravu, dopravu kusových zásilek, uskladnění zboží, zastupování v celním řízení a poradenskou činnost.
CD Sped, s.r.o.

CD Sped, s.r.o.

Nákladní a silniční doprava. Naše služby jsou přeprava kusových a celokamionových zásilek po celé ČR, skladování, spedice. Dále nabízíme logistické služby.
http://www.cdsped.cz | Praha-Malešice
ABRAJ

ABRAJ

Nabízíme dodávkovou a nákladní přepravu zboží. Pracujeme operativně a spolehlivě. K dispozici Tranzit - 5 palet a Iveco EuroCargo 15 palet. Pevný ceník na internetových stránkách.
http://www.abraj.cz | Praha-Běchovice
Autodoprava DKM

Autodoprava DKM

Zprostředkujeme pronájem nákladních aut (Liaz, Liaz HR, Avia, návěs), autojeřábů, stavební mechanizace typu JSB, UNC a montážních plošin včetně vyškoleného řidiče.
ASKENT INTERNATIONAL, s.r.o.

ASKENT INTERNATIONAL, s.r.o.

Kamiónová autodoprava po celé Evropě, specializace na Polsko.
http://www.askent.cz | Praha-Uhříněves
TRANSPORT BAU, s.r.o.

TRANSPORT BAU, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti nákladní silniční dopravy. Dále zajišťujeme likvidaci stavebních a jiných odpadů, zemní práce a výkopové práce, terénní úpravy a demolice budov. Prodej sypkých materiálů (štěrk, písek, kačírek, zemina) a recyklátů.
MV přeprava, s.r.o.

MV přeprava, s.r.o.

Nabízíme veškeré zemní práce, nákladní přepravu sypkého materiálu, zahradní a terénní úpravy a zprostředkování ukládky materiálu.
http://www.mvpreprava.cz | Praha-Dolní Počernice
U Kiliána - restaurant a penzion

U Kiliána - restaurant a penzion

Tříhvězdičkový rodinný pension a restaurant v klidné lokalitě s výbornou dostupností centra. Uzavřené parkování, plně vybavené pokoje. Pestrá nabídka jídel a nápojů. Hudební večery k poslechu i tanci, svatby, rauty, promoce - kapacita 120 hostů.
Hotel DUO Praha

Hotel DUO Praha

Hotel nabízí 647 klimatizovaných pokojů, restaurace, bary, konferenční prostory pro 10 - 300 osob, parkoviště. Sportcentrum: 12 bowlingových drah, bazén, posilovna, masáže, solárium, sauna. Wellness balíčky. Hotel se nachází 10 minut od centra města.
http://www.hotelduo.cz | Praha-Střížkov
Hotel Merlin

Hotel Merlin

Příjemný hotel v centru u Tančícího domu se stylovou restaurací a letní zahrádkou. Historické památky, kultura, nákupní centrum, stanice metra i tramvaje v bezprostřední blízkosti. Pro služební pobyty a firemní akce sleva. Recepce 24h, internet.
http://www.hotel-merlin.cz | Praha-Nové Město
První levné ubytování

První levné ubytování

Nabízíme levné ubytování v hostelu Cortina, Kolbenka a Alia v centru Prahy, vlastní sociální zařízení, TV, lednice, ručníky, non-stop recepce, parkování, úschova zavazadel. Výborná dostupnost do centra.
Pension Orchid

Pension Orchid

Nově otevřený penzion v blízkosti Pražského hradu s dobrou dostupností do centra. Nabízíme ubytování v jedno až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a wifi připojením k internetu.
http://www.orchidpension.com | Praha-Střešovice
Hostel Klamovka

Hostel Klamovka

Levné ubytování poskytujeme v hostelu v centru Prahy po rekonstrukci s kapacitou 130 lůžek a přistýlky. K dispozici vlastní parkoviště ve dvoře hotelu. Na pokojích barevná TV, k dispozici mikrovlnná trouba a varná konev. Buňkový systém (2 pokoje: koupelna, WC). Hostel zaručuje kvalitní služby pro jednotlivce i pro skupiny. Internet dostupný pro všechny hosty přes wifi. Ubytování se nachází 4 zastávky tramvají do centra Prahy - Anděl. Ubytování v příjemném prostředí a obsluhou.
ubytování-alfa.cz, s.r.o.

ubytování-alfa.cz, s.r.o.

Nabízíme levné ubytování v Praze: Praha 9 (blízko Sazka arény, u metra Hloubětín) a Praha 4 (metro Kačerov). Jsme nedaleko centra Prahy (metrem 10 min.). K dispozici TV, lednice, prádelna, internet, pokoje se sociálním zařízením a vlastní kuchyní.
http://www.ubytovani-alfa.cz | Praha-Hloubětín