DOPRAVNÍ SLUŽBY

Zadejte minimálně tři znaky

2Traders CZ, s.r.o.

2Traders CZ, s.r.o.

Expresní přeprava, doprava, stěhování - mezinárodní i vnitrostátní. Komplexní řešení přepravních záležitostí firem i soukromých osob. Nabízíme skladování zboží, spedice. Rychlá, včasná a vysoce kvalitní moderní doprava.
http://www.4transport.cz | České Budějovice 3
Stěhování TAVOČER

Stěhování TAVOČER

Stěhovací firma zajišťuje profesionální stěhování po Praze, celé ČR a Evropě. Stěhování firem, rodinných domů, bytů a kanceláří. Stěhovací služby pro firmy a domácnosti. Nabízíme montáž nábytku a kuchyňských linek, balicí služby, prodej nebo zapůjčení obalových materiálů a krabic a kartonů na balení. Firma doveze i nový nábytek z obchodu, specializací je přeprava a stěhování těžkých břemen (pianina, trezory, klavíry). Zajišťujeme autodopravu, dopravu zboží a odvoz starého nábytku na sběrný dvůr.
Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Mezinárodní i vnitrostátní kamiónová doprava a spedice. Autodoprava - Evropa, včetně bývalých států SNS. Tonáž od pick-up (500kg) až po celovozové kamionové zásilky (25t) a nadrozměrné náklady. Skladování zboží. Servis nákladních vozů a strojů.
http://www.tumpach.cz | Praha-Ďáblice
RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

Transport, logistika, mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, přeprava, spedice a zasilatelství. Zajišťujeme logistické služby, skladování, uskladnění, překládka, balení a třídění zboží, sklady k pronájmu. Nabízíme celní služby, NCTS, Intrastat.
http://www.rtr.cz | Praha-Horní Počernice
Milan Červený

Milan Červený

Zajišťujeme pronájem mobilních jeřábů a kompletní jeřábnické práce, pronájem zemních strojů včetně dodání kompletních stavebních zemních, demoličních prací a autodopravu vlastní technikou. V nabídce jsou jeřáby, bagry, nakladače, minibagry, smykové nakladače, vysokozdvižné plošiny, hutnicí válce, demoliční technika, doprava sklápěcími a valníkovými vozidly, přeprava stavebních strojů na návěsovém podvalníku. Práce provádíme stroji BOBCAT, JCB, Kubota, LIEBHERR, KRUPP, ČKD Tatra, IVECO.
http://www.cerveny-praha.cz | Praha-Stodůlky
A-Stěhování, s.r.o.

A-Stěhování, s.r.o.

Stěhováci provádí stěhování nonstop po celé ČR i do zahraničí. Stěhování bytů, domů, starožitností, kanceláří, firem, klavírů, trezorů, montáž a demontáž nábytku. Stěhujeme těžká břemena. Kartonové krabice zdarma, máme pojištění proti škodě.
AASO, s.r.o.

AASO, s.r.o.

Autodoprava nákladní, dodávková a osobní po Praze, ČR a EU. Expresní doprava a stěhovací služby. K dispozici skříňová vozidla s hyd. čelem, dodávková, sklápěcí vozidla, osobní vozidla Škoda Superb a mikrobusy.
http://www.aaso.cz | Praha-Strašnice
Autodoprava Praha - Robert Svoboda

Autodoprava Praha - Robert Svoboda

Zabýváme se dopravou a stěhováním. Máme pro Vás dodávky 1 až 7 palet, Transit 7 palet + hydraulické čelo, Avia 10 palet + hydraulické čelo, Avia valník. 13 let zkušeností, pojištění nákladu. Jezdíme po Praze, ČR a EU.
Volšatrans

Volšatrans

Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní autodoprava po celé Evropě, expresní přepravu elektroniky skříňovými vozy o velikosti 1-100 cbm s hydraulickým čelem a výbavou ADR. Dodání Just in Time, GPS Monitoring vozidel a zásilek (tracing),náhradní letecká doprava (RFS), FRIGO a IZO transport. Doprava je pod kontrolovanou teplotou, plachtové návěsy 80-100 cbm s certifikací EN 12642 XL, vyklízení prostor, skladování a distribuce. Nonstop bezhotovostní prodej Nafty a AdBlue firmám (kamerový systém).
http://www.volsatrans.cz | Praha-Hloubětín
Stěhování HORA

Stěhování HORA

Bezproblémové stěhování je samozřejmostí - nabízíme kompletní stěhovací služby, Váš majetek je po celou dobu stěhování pojištěn proti poškození, provádíme demontáž a následnou montáž nábytku větších rozměrů, jako jsou obývací stěny, letiště, stěhování těžkých břemen - trezory, klavíry, piana, těžké kopírky a jiné, vyklízení a následná likvidace zařízení, součástí bytů a kanceláří.
KUGR, s.r.o.

KUGR, s.r.o.

Nabízíme přepravu stavebních materiálů, technologických celků, zařízení stavenišť, buněk a kontejnerů, valníky, návěsy, soupravy s přívěsem, hydraulické ruky, nadměrné náklady, montážní práce hydraulickou rukou. Zajišťujeme dopravu po celé ČR.
EFES Logistik s.r.o.

EFES Logistik s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava chladírenskými vozidly do všech zemí Evropy i Turecka. Vozový park 23 kamiónů. Přeprava zboží podléhající zkáze, vyžadující TIR karnet a veterinární dohled.
http://www.efes.cz | Praha-Řeporyje
Kühne & Nagel, spol. s r.o.

Kühne & Nagel, spol. s r.o.

Jsme celosvětovým poskytovatelem logistických služeb s 55 000 specialisty v 900 kancelářích ve více než 100 zemích světa. Nabízíme služby v oblasti mezinárodní námořní, letecké, silniční, železniční dopravy, distribuci, skladování, veletržní spedici.
Remus

Remus

Provádíme stěhování bytů, firem, těžkých břemen a IT techniky. Samozřejmostí je provádění mezinárodního stěhování a další druhy autodopravy. K provádění stěhování máme široký vozový park a jsme také vybaveni profesionálními školenými pracovníky. Stěhování bytů stejně tak i stěhování firem, IT techniky a stěhování těžkých břemen si klade speciální požadavky na zacházení, proto k naší práci používáme speciální pracovní postupy a obalové materiály. Stěhování a autodopravu provádíme po celé ČR.
http://www.remus.cz | Praha-Žižkov
Autodoprava Tříška

Autodoprava Tříška

Zajišťujeme přepravy po celé Evropě, transporty do bývalé Jugoslávie (Bosna, Chorvatsko, Kosovo, Srbsko, Turecko, Makedonie a Slovinsko). Dále přepravujeme do Albánie, Řecka, Rumunska a Bulharska. Disponujeme výhradně vozidly značky MAN. Non-stop.
Autodoprava Arent

Autodoprava Arent

Nabídka kontejnerového odvozu sutě, komunálního odpadu a zeminy. Dovoz štěrku, písku, betonu a stavebních materiálů. Zemní práce. Přeprava materiálů - písek, zemina, beton, stavební dřevo.
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

Nákup a prodej pevných paliv - Uhlí - Brikety - Koks. Vnitrostátní a mezinárodní Transport - Spedice - Logistika. Poradenství ohledně: Kotlů, krbů a kamen.
http://www.mhas.cz | Praha-Vinohrady
Greek Transport and Logistic, spol. s r.o.

Greek Transport and Logistic, spol. s r.o.

Pravidelná přeprava celovozových i kusových. Sběrná služba pravidelné expresní linky, export-import zásilek na Balkán - Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Řecko, Makedonie. Vlastní vozový park, manipulace a skladové prostory, zastoupení jmenovaných států.
CV Sped - Fruit, s.r.o.

CV Sped - Fruit, s.r.o.

Zákazníkovi nabízíme mezinárodní a vnitrostátní přepravu zboží plachtovými, mrazírenskými a chladírenskými kamiony. Dále zajišťujeme leteckou přepravu, dopravu kusových zásilek, uskladnění zboží, zastupování v celním řízení a poradenskou činnost.
CD Sped, s.r.o.

CD Sped, s.r.o.

Nákladní a silniční doprava. Naše služby jsou přeprava kusových a celokamionových zásilek po celé ČR, skladování, spedice. Dále nabízíme logistické služby.
http://www.cdsped.cz | Praha-Malešice