DOPRAVNÍ SLUŽBY / Letecká doprava

Zadejte minimálně tři znaky

Volšatrans

Volšatrans

Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní autodoprava po celé Evropě, expresní přepravu elektroniky skříňovými vozy o velikosti 1-100 cbm s hydraulickým čelem a výbavou ADR. Dodání Just in Time, GPS Monitoring vozidel a zásilek (tracing),náhradní letecká doprava (RFS), FRIGO a IZO transport. Doprava je pod kontrolovanou teplotou, plachtové návěsy 80-100 cbm s certifikací EN 12642 XL, vyklízení prostor, skladování a distribuce. Nonstop bezhotovostní prodej Nafty a AdBlue firmám (kamerový systém).
http://www.volsatrans.cz | Praha-Hloubětín
Kühne & Nagel, spol. s r.o.

Kühne & Nagel, spol. s r.o.

Jsme celosvětovým poskytovatelem logistických služeb s 55 000 specialisty v 900 kancelářích ve více než 100 zemích světa. Nabízíme služby v oblasti mezinárodní námořní, letecké, silniční, železniční dopravy, distribuci, skladování, veletržní spedici.
ICS - Intercontinental Cargo Services, a.s.

ICS - Intercontinental Cargo Services, a.s.

Spediční společnost zajišťující přepravu do celého světa, využívající spolehlivé sítě agentů. Mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, letecká, železniční a námořní kontejnerová přeprava, spedice, celní služby a skladování.
http://www.icstransport.cz | Praha-Dolní Měcholupy
AXNEL, s.r.o.

AXNEL, s.r.o.

Spediční služby, letecká a námořní přeprava zboží, mezinárodní i vnitrostátní silniční přeprava. Přeprava výstavních a veletržních exponátů. Celní a deklarační služby, zastupování v celním řízení. Poradenství pro celní řízení.
http://www.axnel.cz | Praha-Ruzyně
Štěpán Machart

Štěpán Machart

Nabídka služeb vodní a letecké dopravy. Pořádání kulturních akcí. Nabídka služeb v oblasti geodezie.
České Budějovice 3
Mavisys, s.r.o. (pobočka Hluboká nad Vltavou)

Mavisys, s.r.o. (pobočka Hluboká nad Vltavou)

Nabízíme vyhlídkové lety.
http://www.pilotemnazkousku.cz | Hluboká nad Vltavou
BALONEM. CZ, s.r.o.

BALONEM. CZ, s.r.o.

Nabídka vyhlídkových letů balónem.
PROMO - AIR, s.r.o.

PROMO - AIR, s.r.o.

Nabídka vyhlídkového letu balonem.
Plav
Icarus Aviation Group, s.r.o.

Icarus Aviation Group, s.r.o.

Provozujeme profesionální služby letecké dopravy po celém světe. Jde o rychlý, spolehlivý a bezpečný způsob cestování. Nabízíme služby aerotaxi, leteckou přepravu osob, soukromé lety, privátní lety, přepravu nákladů - Express Carga. Profesionalita, maximální komfort přepravy a široký výběr letadel je naší předností. K využití vlastní soukromé letadlo v podílovém vlastnictví letadel pro Váš business. Poradíme Vám a vybereme optimální variantu letu a řešení služebních cest nejen do zahraničí.
http://www.icarus-ag.com | Brno-Staré Brno
Radim Ivan

Radim Ivan

Letecká přeprava osob pro soukromé a obchodní účely včetně zabezpečení transportu z letiště, ubytování v hotelích, vyřízení víz a pojištění.
Břeclav-Poštorná
Madair s.r.o.

Madair s.r.o.

Nabízíme vyhlídkové lety horkovzdušným balonem, reklamní lety, zajistíme výrobu transparentů. Dárkové letenky. Originální dárek k narozeninám, výročím, či pro obchodní partnery, možnost svatebního obřadu. Dárkové předměty s balonovou tematikou.
http://www.madair.cz | Brno-Černá Pole
Viktoria vzduchoplavební, spol. s r.o.

Viktoria vzduchoplavební, spol. s r.o.

Prožijete romantiku počátků vzduchoplavby ve stylovém balónu Viktoria. Nabízíme vyhlídkové lety balónem v Brně a okolí, na přání i jinde v ČR. Rádi nabídneme též dárkové letenky, soukromé lety dle vašeho přání či zajímavé zpestření firemních akcí.
Blue Sky Service, s.r.o.

Blue Sky Service, s.r.o.

Letecká škola. Provádíme letecký výcvik na letounech PPL, CPL, IR, FI, (A), výcvik akrobacie, zdokonalovací a kondiční lety s vrtulníky PPL(H). Nabízíme vyhlídkové lety, předváděcí akrobatické lety, adrenalinové akce. Zprostředkování aerotaxi.
AVIATIK SERVIS

AVIATIK SERVIS

Vyhlídkové lety a reklamní lety horkovzdušným balónem. Organizace společenských a sportovních akcí s využitím balónů. Pronájem a provoz reklamních balónů. Reprezentace ČR na mezinárodních akcích.
http://www.balon.cz | Brno-Žabovřesky
B.A.W.D.F., s.r.o.

B.A.W.D.F., s.r.o.

Zajištění letecké nákladní i osobní dopravy. Nabídka charterových letů.
HERBST AERO, a.s.

HERBST AERO, a.s.

Nabízíme vyhlídkové a akrobatické lety, firemní akce, výcvik pilotů, pronájem, hangárování a údržbu letounů. Prodáváme letecké palivo.
Letecká škola Bemoair, s.r.o. (pobočka Brno-Tuřany)

Letecká škola Bemoair, s.r.o. (pobočka Brno-Tuřany)

Aerozážitky, to jsou vyhlídkové lety, letecká akrobacie, výlety po celé Evropě, lety balónem, lety na simulátorech dopravních letadel, ballooning atd.
Mavisys, s.r.o.

Mavisys, s.r.o.

Nabízíme vyhlídkové lety.
Xair, s.r.o.

Xair, s.r.o.

Provozujeme aerotaxi, chartery, vyhlídkové lety, expresní a VIP leteckou dopravu. Nabízíme kompletní výcvik pilotů.
http://www.xair.aero | Brno-Černá Pole
Balony.eu (pobočka Brno-Černovice)

Balony.eu (pobočka Brno-Černovice)

Nabídka vyhlídkových letů horkovzdušným balónem po celé ČR. Elektronické dárkové certifikáty na let balónem. Nabízíme bezpečné a komfortní balony až pro 12+2 osob.
http://www.balony.eu | Brno-Černovice

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: