DŘEVO - PAPÍR / Výroba dřevěných altánů + zahradních doplňků ze dřeva

Zadejte minimálně tři znaky

K + K zahrada s.r.o.

K + K zahrada s.r.o.

Zabýváme se prodejem květin, letniček, trvalek a dřevin. Vážeme svatební, dárkové a pohřební kytice, aranžmá z květin. Prodej keramiky a dárkového zboží. Návrhy zahrad, realizace a údržba.
eDekor.cz

eDekor.cz

Specialista na dekorace a dárky, bytové doplňky, umělé stromy a květiny. V sezónní nabídce vánoční ozdoby, vánoční dárky a dekorační doplňky pro vánoční výzdobu. Zajišťujeme také krátkodobý pronájem dekorací a umělých květin pro společenské akce.
http://www.edekor.cz | Praha-Braník
Hortiscentrum, s.r.o.

Hortiscentrum, s.r.o.

Zahradnická centra - ukázkové výsadby, vodní prvky, květiny, dřeviny, keramika, služby zahradního architekta. Nabízíme projekce, realizace, údržbu zeleně - města, dálniční tahy, zahrady na klíč. Terénní úpravy, založení trávníků, jezírka, květiny.
http://www.hortis.net | Židlochovice
Svatební kytice.cz

Svatební kytice.cz

Nabízíme svatební kytice s ohledem na Vaše svatební šaty, květiny pro svatební účesy, květinové dekorace na svatební dorty, kytice na svatbu, polštářek na snubní prsteny, svatba na zámku. Dodání svatební kytice a květinových dekorací v den svatby.
http://www.svatebnikytice.cz | Praha-Dolní Chabry
Zahradnictví SAFRO Milan Havlis

Zahradnictví SAFRO Milan Havlis

Naše zahradnictví nabízí rostliny vhodné pro venkovní pěstování v našem podnebí. Specializujeme na magnólie, stálezelené listnáče a kvetoucí stromy a keře včetně rarit a specialit. Zahradnictví nabídne rostliny vzrostlé, střední velikosti i menší.
Gabriel, s.r.o.

Gabriel, s.r.o.

Projektování zahrady, zakládání rodinné zahrady na klíč. Projekční činnost v oboru krajinářské architektury a zahradního designu, zakládání a údržba krajinářských a sadovnických úprav, hydroosev, arboristika, odborná péče o zeleň, rekultivace krajiny, pěstování květin a okrasných dřevin, nákup a prodej školkařských výpěstků. Realizace zelených střech. Ekologická koupací jezírka. Rekonstrukce historických parků.
Vesa Velhartice, a.s.

Vesa Velhartice, a.s.

Sadba brambor - velkoobchod, místní maloobchod. Brambory - zabýváme se výrobou, prodejem, poradenstvím a šlechtěním nových odrůd. Obchodujeme s konzumními bramborami. Výroba a prodej sazenic květin a zeleniny.
Zahradnictví flos, s.r.o.

Zahradnictví flos, s.r.o.

Zahradnictví se širokým sortimentem venkovních rostlin na prodejní ploše 30 000 m2 Vám nabízí trvalky, traviny, okrasné dřeviny, keře a vzrostlé stromy. Návrhy a realizace zahrad na klíč, okrasná a koupací jezírka, údržba zeleně a trávníkové koberce.
František Bauernöpl - květiny, zahradnické potřeby

František Bauernöpl - květiny, zahradnické potřeby

Zahradnictví nabízející široký sortiment balkonových rostlin, letniček, trvalek, vodních rostlin, skalniček, okrasných keřů, ovocných stromků, růží, sadbu zeleniny, dekorační kůry, kameny, substráty, fólie, hadice, nářadí (Fiskars, Gardena), truhlíky, hnojiva, květináče, zahradní keramika, chemické postřiky, pokojové květiny. Nabízíme velkoobchod balkonových květin, letničky, sadbu zeleniny. 1. března začínáme s jarním prodejem.
ZAHRADA HAMRNÍKY

ZAHRADA HAMRNÍKY

Zahradnictví poskytuje služby v oblastech zahradní architektury, návrhů, realizací a údržby zahrad a parků. Ošetření a kácení stromů. Jarní prodej letniček, balkónovek a sadby zeleniny. Aranžování květin. Smuteční, svatební, dušičková vazba.
http://www.zahradahamrniky.cz | Mariánské Lázně-Hamrníky
Jiří Texl - Zednictví

Jiří Texl - Zednictví

Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, půdní vestavby, bytová jádra, omítky, zateplení fasád, obklady a dlažby. Zajistíme ostatní stavební práce spojené s výstavbou rodinných domů. Zpracujeme a zašleme cenovou nabídku.
NOI CZ, s.r.o.

NOI CZ, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dřevostavby, zahradní dřevěné domky, zahradní dřevěné chatky a chaty, domky na nářadí, nářaďové domky, altány a dřevodomky. Nabízíme zahradní nábytek, stoly, lavičky, lavice, židle, s úložným prostorem i bez něj, posezení, besídky, suchá wc, suchý záchod. Zajišťujeme odborné poradenství, profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti v oboru.
Doppler CZ, spol. s r.o.

Doppler CZ, spol. s r.o.

Vyrábíme a dodáváme deštníky, slunečníky a zahradní nábytek. Jsme specialisté na výrobu podle katalogů, ale na přání zákazníka vyrobíme jakýkoliv atypický výrobek ve všech provedeních, kvalitách a velikostech.
http://www.doppler.cz | Trhové Sviny
Dřevovýroba Štěpán Staněk

Dřevovýroba Štěpán Staněk

Dětské zahradní domky, domečky a přístřešky, dětská pískoviště, zahradní nábytek pro děti, dřevěný zahradní nábytek - výroba a prodej. Zahradní lavice a stoly, skluzavky, houpačky. Vyrábíme dekorační předměty na zahradu - mlýnské kolo, okrasný vozík.
Siesta Bohemia, s.r.o.

Siesta Bohemia, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dřevěný zahradní nábytek z masivu - stoly, křesla, polohovací lehátka, lavičky, lavice, židle, stoličky, pergoly, houpačky a slunečníky. Veškerý nábytek vyrábíme z masivního dřeva. Nábytek rozvážíme vlastní dodávkou po celé ČR.
ACAMP, s.r.o.

ACAMP, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme nábytek pro zahradu, gastronomii i lázně včetně doplňků.
České Budějovice 3
Jiří Stejskal

Jiří Stejskal

Výroba zahradního a kancelářského nábytku.
LARIX-TOZ, spol. s r.o.

LARIX-TOZ, spol. s r.o.

Výroba zahradního a dětského nábytku a nábytkových doplňků. Výroba na zakázku.
Pavel Kalma

Pavel Kalma

Výroba dřevěných plotů, pergol a zahradního nábytku.
Lišov
REMIS, s.r.o.

REMIS, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme městský mobiliář: vyrábíme lavičky, sloupky, odpadkové koše, stromové mříže, fontány, litinová umyvadla, zahradní nábytek. Dodáváme žulové výrobky na zakázku. Provozujeme zámečnictví.
http://www.remis.info | Brno-Zábrdovice

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: