ELEKTRO

Josef Rambousek

Josef Rambousek

Servis a revize plynových a elektrických spotřebičů. Půjčování výčepního zařízení a chlazení. Provádění zámečnických prací.
FOXCONN CZ, s.r.o.

FOXCONN CZ, s.r.o.

Výroba součástek pro komunikační a elektronická zařízení a produkci spotřební elektroniky.
http://www.foxconn.cz | Pardubice-Pardubičky
Korunka.cz

Korunka.cz

Obchodní dům se širokým sortimentem elektro - bílá technika, audio, video, počítače, fotoaparáty, telefony. A sortimentem neelektro - hračky, hry, hodinky, hobby potřeby. Prodáváme i na splátky.
http://www.korunka.cz | Praha-Smíchov
OK Computers, s.r.o.

OK Computers, s.r.o.

Kamenný a propracovaný internetový obchod s počítači a elektronikou. Jeden z předních prodejců ve východních Čechách. Nabízíme počítače, notebooky, LCD monitory, projektory, herní konzole, TV, satelity a mnoho dalších. Doručení po celé ČR.
http://www.okcomputers.cz | Pardubice-Zelené Předměstí
PLANEO ELEKTRO

PLANEO ELEKTRO

Široká nabídka domácích elektrospotřebičů, spotřební elektroniky a výpočetní techniky. Každých 14 dní nová letáková nabídka, nákup na splátky, odborný personál, doprava zboží zdarma.
PRINTED, spol. s r.o.

PRINTED, spol. s r.o.

Návrh, výroba a osazování desek plošných spojů. Specializujeme se na třívrstvé, čtyřvrstvé, šestivrstvé a osmivrstvé PCB. Vícevrstvé desky jsou elektricky testovány. Desky plošných spojů dodáváme v povrchové úpravě, celoplošné galvanické zlacení.
HMR system, s.r.o.

HMR system, s.r.o.

Provádíme opravy elektroinstalací, veřejného osvětlení, revize domů, bytů, spotřebičů, hromosvody, bezpečnostní techniky - kamery, EZS, EPS, ACS, anténní rozvody, datové sítě, VISION kniha jízd. Kompletní služby silno a slaboproudé elektroinstalace.
Praha-Michle
DOSTÁL CZ, s.r.o.

DOSTÁL CZ, s.r.o.

V našem e-shopu nakoupíte elektroniku, bílé zboží, domácí potřeby, nářadí a produkty pro zdraví. V nabídce máme výrobky značek: LG, Panasonic, Orava, Philips, Candy, Mora, Gorenje, Whirlpool, Indesit, Hotpoint-Ariston, Fagor, Brandt, Tescoma, Narex. Nabízíme televize Viera, DVD rekordér i přehrávač, foto, kamera, domácí kino, audio, pračky, sušička, myčka, lednice, hrnce, vrtačky. Můžete u nás výhodně zakoupit sporák, trouba, mrazák, vestavné spotřebiče. Možnost nákupu na výhodné splátky.
DOSPIVA ELEKTRO, s.r.o.

DOSPIVA ELEKTRO, s.r.o.

Prodej elektroniky a domácích spotřebičů.
http://www.dospiva.cz | Kutná Hora-Žižkov
Ing. Vlastislav Dvořák

Ing. Vlastislav Dvořák

Prodej elektroniky, elektrického a zahradního nářadí, železářských potřeb.
http://www.elektrodvorak.cz | Čáslav-Staré Město
i-center, s.r.o.

i-center, s.r.o.

Prodáváme elektroinstalační materiál, kabely a vodiče, rošty, rozvaděče a jističe, automatizační komponenty,relé, stykače, osvětlovací techniku, světelné zdroje, svítidla, topení, spotřebiče a nářadí. Prodej značek OSRAM, KOPOS a BETTERMANN. Nabízíme zařízení na vytápění, chlazení a ohřev vody, zabezpečovací a komunikační techniku. Nabízíme zajištění služeb v oblasti termovizní diagnostiky. Provádíme audity elektroinstalačních soustav. Certifikát EKO-KOM.
http://www.icenter.cz | Praha-Hostivař
GCO plus, spol.s r.o.

GCO plus, spol.s r.o.

Generální dodavatel komerčních novostaveb - skladových a výrobních hal včetně administrativních budov. Působnost: celá ČR, nejvíce Praha a Středočeský kraj.
Domacitechnika.cz

Domacitechnika.cz

Prodej vybavení do dílny, aku a elektro ruční nářadí, kompresory, vrtačky, regály, elektrické i motorové pily a autodoplňky. Dále hoblovky, protahovačky a dřevoobráběcí stroje Woodster, Scheppach. Dodáváme chladničky, pračky, myčky, mrazáky a sporáky. Nabízíme elektroniku LCD, plazma televizory LG, Samsung a Sencor, autorádia, reproduktory a USB flash disky. Dále zahradní technika: sekačky, štípače, sněhové frézy, zahradní nábytek a altány. Dodáváme žehličky, robotické vysavače, trouby, konvice.
Nakupuj.com

Nakupuj.com

Internetový obchod se širokým sortimentem velkých, malých i vestavných domácích spotřebičů, elektroniky, fotoaparátů, mobilních telefonů a PC techniky. Nabízíme dopravu a nákup na splátky. Nabízíme lednice, pračky, myčky, sporáky, trouby a varné desky, mikrovlnky, vysavače, domácí kina, televize, Hi-Fi, MP3, fotoaparáty, mobily, počítače od značek AEG-Electrolux, Bosch, Braun, Candy, Electrolux, Eta, Fagor, Gorenje, Hyundai, Mora, Panasonic, Philips, Samsung, Siemens, Sony, Whirlpool.
http://www.nakupuj.com | Mladá Boleslav
Radomír Zaňka

Radomír Zaňka

Prodej a servis domácích elektrospotřebičů. Nabídka praček, myček, digestoří a dalších spotřebičů zn. AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens a jiné.
Kladno
NAVIJÁRNA Rynholec, s.r.o.

NAVIJÁRNA Rynholec, s.r.o.

Opravy elektromotorů do 800kW, jeřábový, vibrační, lineární, stejnosměrný do 250kW. Opravujeme transformátor vzduchový a olejový do 1MVA, čerpadlo kalové, oběhové a vibrační, nautila, ruční elektrické nářadí, malé vodní elektrárny, elektromagnet 25t.
Plus´s Aqua, s.r.o.

Plus´s Aqua, s.r.o.

Provádíme výrobu, prodej a opravy elektromotorů do 1850kW, opravujeme čerpadla, svářečky, elektrické ruční nářadí, převodová soustrojí a variátorová zařízení. Vyrábíme elektromotory, statorové a rotorové vinutí. Prodej atypických elektromotorů.
Otročiněves
MECHANIKA Králův Dvůr, s.r.o.

MECHANIKA Králův Dvůr, s.r.o.

Provádíme zakružování a skružování plechů, profilů, trubek. Vyrábíme ocelové konstrukce, svařence, malé vodní turbíny. Opravy, převíjení elektromotorů a cívek, opravy jeřábů, renovace jeřábových kol a náhradních dílů. Kovoobrábění, zámečnictví.
http://www.mechanikakd.cz | Králův Dvůr
INELSEV Servis s.r.o.

INELSEV Servis s.r.o.

Naše společnost zajišťuje komplexní řešení elektro, měření a regulace je stabilní a významný dodavatel služeb v oblasti komplexních služeb a dodávek zařízení elektro, měření a regulace, zejména v chemickém průmyslu. má kvalifikovaný personál s dlouholetou praxí v oboru a dostatečnou technickou základnu pro plnění požadavků našich klientů. Má padesátiletou tradici v údržbě, montážích a opravách chemických a energetických výroben. Má zaveden a certifikován systém jakosti dle ČSN EN ISO 9001, systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práce dle ISO 18001 a systém ochrany životního prostředí dle ČSN EN ISO 14001.
AAA - Záchranná technická služba, spol. s r.o.

AAA - Záchranná technická služba, spol. s r.o.

Komplexní servis Praha v oborech: instalatéři, elektrikáři, topenáři, plynaři, sklenáři, zámečníci, kanalizace, revize, opravy kotlů. Běžné opravy a havárie. Rekonstrukce a opravy všech rozvodů. Nonstop dispečink - bezplatná linka.
http://www.zts.cz | Praha-Libeň