ELEKTRO / Domácí spotřebiče

Zadejte minimálně tři znaky

Whirlpool CR, spol. s r.o.

Whirlpool CR, spol. s r.o.

Whirlpool je přední prodejce na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. Whirlpool vám přináší inteligentní spotřebiče v oblasti bílé techniky - chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky na nádobí, varné desky, trouby, odsavače, mikrovlnné a muiltifunkční trouby a další. Whirlpool vytváří inovativní technologie jako je 6.smysl, vaření v páře nebo technologii Green Kitchen. Nabízíme inteligentní spotřebiče se 6.smyslem pro vaší domácnost. S Whirlpool poznáte rozdíl.
http://www.whirlpool.cz | Praha-Smíchov
AkceNaElektro.cz

AkceNaElektro.cz

Nabízíme elektroniku, jako jsou televize, fotoaparáty, herní konzole, iPady a mnoho dalšího za internetové ceny.
http://www.akcenaelektro.cz | Praha-Vinohrady
MEGAPIXEL, s.r.o.

MEGAPIXEL, s.r.o.

Specializované kamenné prodejny a eshop s digitální technikou. Nabízíme široký výběr všech předních značek. Splátkový a zásilkový obchod s expedicí do 24 hodin. Kvalitní produkty a služby ověřené několikaletou tradicí v oboru.
http://www.megapixel.cz | Praha-Smíchov
AARON

AARON

Specializovaná síť kamenných prodejen a e-shop digitální techniky. Digitální fotoaparáty značek Olympus, Canon, Nikon, Panasonic, Sony. Nechybí digitální videokamery, objektivy a další fotopříslušenství. Online fotosběrna a profesionální minilab.
http://www.aaron.cz | Praha-Nové Město
Matthes gastro

Matthes gastro

Společnost Matthes gastro s.r.o. nabízí vysoce kvalitní vybavení pro gastronomii. Matthes gastro nabízí gastro servis (montáž gastro vybavení, oprava strojů, školení správného používání gastro vybavení) a poradenství.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: