ELEKTRO / Domácí spotřebiče

Zadejte minimálně tři znaky

DOSPIVA ELEKTRO, s.r.o.

DOSPIVA ELEKTRO, s.r.o.

Prodej elektroniky a domácích spotřebičů.
http://www.dospiva.cz | Kutná Hora-Žižkov
Ing. Vlastislav Dvořák

Ing. Vlastislav Dvořák

Prodej elektroniky, elektrického a zahradního nářadí, železářských potřeb.
http://www.elektrodvorak.cz | Čáslav-Staré Město
Nakupuj.com

Nakupuj.com

Internetový obchod se širokým sortimentem velkých, malých i vestavných domácích spotřebičů, elektroniky, fotoaparátů, mobilních telefonů a PC techniky. Nabízíme dopravu a nákup na splátky. Nabízíme lednice, pračky, myčky, sporáky, trouby a varné desky, mikrovlnky, vysavače, domácí kina, televize, Hi-Fi, MP3, fotoaparáty, mobily, počítače od značek AEG-Electrolux, Bosch, Braun, Candy, Electrolux, Eta, Fagor, Gorenje, Hyundai, Mora, Panasonic, Philips, Samsung, Siemens, Sony, Whirlpool.
http://www.nakupuj.com | Mladá Boleslav
Radomír Zaňka

Radomír Zaňka

Prodej a servis domácích elektrospotřebičů. Nabídka praček, myček, digestoří a dalších spotřebičů zn. AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens a jiné.
Kladno
TELSAT Benešov, s.r.o.

TELSAT Benešov, s.r.o.

Prodej a odborná instalace plazmových a LCD TV, HIFI, audio, video a foto výrobků značek: Panasonic, SAMSUNG, SHARP, ONKYO, DENON, YAMAHA, Marantz, Pioneer, Geneva Lab, Nikon, Jamo, CANTON, MORDAUNT-SHORT, Cabasse, AQ, SENNHEISER, Beyerdynamic a KOSS. Nabízíme vše pro digitální satelitní a pozemní příjem: antény, set top boxy, satelitní komplety s HDD pro HD rozlišení firem: VANTAGE, HUMAX, KATHREIN, SCHWAIGER, TechniSat, Homecast. Kompletní realizace STA rozvodů a antén pro individuální příjem.
Mc Tree, a.s.

Mc Tree, a.s.

Jsme výhradním dovozcem značky LIEBHERR pro ČR. V naší nabídce více než 500 modelů naleznete spotřebiče určené pro použití v domácnosti: volně stojící i vestavné, spotřebiče pro gastronomii, HoReCa a specializované pro laboratoře a krevní banky.
http://www.mctree.cz | Lázně Toušeň

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: