ELEKTRO / Elektromontážní a elektroinstalační práce

Zadejte minimálně tři znaky

HMR system, s.r.o.

HMR system, s.r.o.

Provádíme opravy elektroinstalací, veřejného osvětlení, revize domů, bytů, spotřebičů, hromosvody, bezpečnostní techniky - kamery, EZS, EPS, ACS, anténní rozvody, datové sítě, VISION kniha jízd. Kompletní služby silno a slaboproudé elektroinstalace.
Praha-Michle
GCO plus, spol.s r.o.

GCO plus, spol.s r.o.

Generální dodavatel komerčních novostaveb - skladových a výrobních hal včetně administrativních budov. Působnost: celá ČR, nejvíce Praha a Středočeský kraj.
Radomír Zaňka

Radomír Zaňka

Prodej a servis domácích elektrospotřebičů. Nabídka praček, myček, digestoří a dalších spotřebičů zn. AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens a jiné.
Kladno
AAA - Záchranná technická služba, spol. s r.o.

AAA - Záchranná technická služba, spol. s r.o.

Komplexní servis Praha v oborech: instalatéři, elektrikáři, topenáři, plynaři, sklenáři, zámečníci, kanalizace, revize, opravy kotlů. Běžné opravy a havárie. Rekonstrukce a opravy všech rozvodů. Nonstop dispečink - bezplatná linka.
http://www.zts.cz | Praha-Libeň
ELFETEX, spol. s r.o.

ELFETEX, spol. s r.o.

Velkoobchod s elektromateriálem prodává elektro, jističe, svítidla, kabely, chrániče, rozvaděče, relé, vypínače, zásuvky. Nabízíme elektroinstalace, krabice, svorky, žárovky, zářivky, stykače, CYKY, voltmetry, elektroměry, trafa, objímky, skříně.
http://www.elfetex.cz | Plzeň-Doubravka
Jates, s.r.o.

Jates, s.r.o.

Autorizovaný servis zn. Vaillant, Junkers, Mora, Protherm, Ferroli, John Wood. Prodej a montáže plynospotřebičů. Kompletní rekonstrukce rozvodu topení, vody. Zajišťujeme správu kotelen.
http://www.jates.cz | Praha-Vršovice
TELSAT Benešov, s.r.o.

TELSAT Benešov, s.r.o.

Prodej a odborná instalace plazmových a LCD TV, HIFI, audio, video a foto výrobků značek: Panasonic, SAMSUNG, SHARP, ONKYO, DENON, YAMAHA, Marantz, Pioneer, Geneva Lab, Nikon, Jamo, CANTON, MORDAUNT-SHORT, Cabasse, AQ, SENNHEISER, Beyerdynamic a KOSS. Nabízíme vše pro digitální satelitní a pozemní příjem: antény, set top boxy, satelitní komplety s HDD pro HD rozlišení firem: VANTAGE, HUMAX, KATHREIN, SCHWAIGER, TechniSat, Homecast. Kompletní realizace STA rozvodů a antén pro individuální příjem.
Petr Jizba

Petr Jizba

Provádíme veškeré elektroinstalační práce včetně revizí
Velké Přílepy
Carl Zeiss spol. s r.o.

Carl Zeiss spol. s r.o.

Carl ZEISS je vedoucí mezinárodní skupinou společností v oboru optiky a opto-elektroniky s celosvětovou působností. Společnost Carl ZEISS nabízí výrobky a služby z oboru zdravotnické techniky a biomedicíny, průmyslové měřicí techniky, automotivní a mechanické strojírenství stejně tak jako vysoce kvalitní spotřební zboží, kterým jsou objektivy ke kamerám a fotopřístrojům, dalekohledy a další. Zajišťujeme také prodej a kompletní servis 3D souřadnicových měřicích strojů.
KalMont - Kalenda Jan

KalMont - Kalenda Jan

SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ ČINNOST: Servis oken a dveří - plast, hliník a euro-okna; Montáž a servis žaluzií, roleta a sítí proti hmyzu; Montáž a servis okenních a dveřních doplnků; Montáž a servis anténní a satelitní techniky; Elektrikářské práce, zapojení elektrospotřebičů; Instalatérské servisní práce,
MŠ elektroinstalace

MŠ elektroinstalace

Firma se zabývá slabo a silnoproudými elektroinstalacemi soukromích i průmyslových objektů včetně hromosvodů a revizí, rekonstrukcemi bytových rozvodů a montážemi veřejného osvětlení.
Pardubice
ELKOV elektro a.s.

ELKOV elektro a.s.

Společnost ELKOV elektro a.s. je specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly. Na eshopu nebo 13 pobočkách v ČR naleznete širokou nabídku elektroinstalačního materiálu a svítidel.
Petr Hrouda

Petr Hrouda

slaboproudé systémy prodej montáž servis
Elektro Fiala s.r.o.

Elektro Fiala s.r.o.

Provádíme revize, opravy a rekonstrukce elektroinstalace, elektromontáže, zabezpečovací a kamerové systémy, datové a počítačové sítě LAN, WiFi. Návrh, výroba a montáž LED osvětlení na míru, instalace svítidel. Elektrické podlahové vytápění, akumulační kamna, přímotopy - montáže, opravy, připojení elektrických spotřebičů.
http://elefi.cz | Praha 4
Nado VÝtahys.r.o

Nado VÝtahys.r.o

Opravy a montáže výtahů.
http:// | Dříteč

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: