FINANCE - ÚŘADY - PRÁVO - INSTITUCE - SDRUŽENÍ

AWD Česká republika, s.r.o.

AWD Česká republika, s.r.o.

Přední poskytovatel privátních finančních služeb v Evropě. Díky nezávislosti nejsme nuceni preferovat žádné finanční produkty. Naším úkolem je orientace na trhu a díky ní zajišťujeme pro naše klienty ideální řešení.
http://www.awdcr.cz | Olomouc-Hodolany
Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Banka poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím. Nabízí hypotéky, úvěry, debetní a kreditní karty.
http://www.csas.cz | Praha-Krč
Generální finanční ředitelství

Generální finanční ředitelství

Úřad vykonává správu daní, odvodů, záloh na tyto příjmy, spravuje dotace, ukládá pokuty, vybírá a vymáhá odvody, poplatky, úhrady, pokuty a penále.
http://cds.mfcr.cz | Plzeň-Jižní Předměstí
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Poskytujeme nezávislé finanční poradenství v oblasti zabezpečení (pojištění majetku, osob a odpovědnosti), financování bydlení (hypoteční úvěry, stavební spoření) a tvorby rezerv (investice, podílové fondy, penzijní připojištění).
http://www.bcas.cz | Plzeň-Východní Předměstí
Home Credit, a.s.

Home Credit, a.s.

Poskytujeme účelové a bezúčelové financování prostřednictvím spotřebitelských a revolvingových úvěrů, produktové portfolio doplňují hotovostní půjčky. Úvěr lze sjednat z pohodlí domova na bezplatné telefonní lince.
ALLFIN PRO, s.r.o.

ALLFIN PRO, s.r.o.

Poskytování poradenství v oblasti osobních financí.
http://www.allfin.cz | Česká Třebová-Parník
TACOMA

TACOMA

Nabízí komplexní poradenské služby. Poradenství poskytujeme v oblastech fúzí a akvizic, corporate finance, oceňování, daňové poradenství, trustové služby, prodej ready-made společností, audit, účetní a mzdové poradenství.
http://www.tacoma.eu | Praha-Karlín
Apoštolská církev

Apoštolská církev

Ústřední orgán sdružuje jednotlivé sbory a na společných vzdělávacích konferencích posiluje vědomí sounáležitosti a solidarity mezi nimi.
CALEDONIAN SCHOOL, s.r.o.

CALEDONIAN SCHOOL, s.r.o.

Nabízíme kurzy Aj, Fj, Šj, Nj a Čj, pomaturitní studium, kurzy pro děti a seniory vedené kvalifikovanými lektory. Firemní výuka po celé ČR.
Střední umělecká škola v Liberci, s.r.o.

Střední umělecká škola v Liberci, s.r.o.

Akreditovaná výtvarná škola nabízí dva studijní obory s maturitou. Grafický design se zaměřením na grafický design, počítačovou grafiku, webdesign. Dále pak Užitou fotografii a média se zaměřením na fotografii klasickou, digitální, práci s kamerou. Absolventi najdou uplatnění v grafických studiích, reklamních agenturách, tiskárnách, tisku, v TV nebo ve své firmě. Žáci zvládají výtvarné techniky kresbu, malbu, klasické grafické techniky, písmo, uměleckou fotografii, počítačovou grafiku a design.
Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s.

Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s.

Bakalářské studium v prezenční a kombinované formě studia. Studijní program Právní specializace se vyučuje v oborech: Právo v podnikání, Sociálně právní činnost, Veřejná správa a Soudní a notářská administrativní činnost.
http://www.vskv.cz | Karlovy Vary
Střední škola obchodu a služeb Ústí nad Labem

Střední škola obchodu a služeb Ústí nad Labem

Střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů informatika v ekonomice, management cestovního ruchu a obchodně podnikatelská činnost.
http://www.obchodniskola.cz | Ústí nad Labem-Krásné Březno
Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace

Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace

Nabízí studium oboru Zahradnictví se zaměřením na exteriéry, interiéry a design (uplatnění: florista, navrhování a projektování zahrad), dále vzdělávání v perspektivních učebních oborech 41-52-H/01 Zahradník a 66-51-H/01 Prodavač květin florista.
http://www.szas-ostrava.cz | Ostrava-Hulváky
VOŠ a SPŠE Plzeň

VOŠ a SPŠE Plzeň

VOŠ má vzdělávací programy Marketing, Management dopravy, ICT a Stavebnictví. SPŠE má studijní obory Elektrotechnika, Technické lyceum a Informační technologie.
CONTO SERVIS s.r.o.

CONTO SERVIS s.r.o.

Kompletní služby v oblasti účetnictví a mezd, ekonomického systému a školení. Nabízíme daňové, ekonomické, organizační poradenství. Propojili jsme zkušenosti z oblasti účetnictví, mezd, daní, ekonomie, managementu, marketingu a ekonomických systémů.
http://www.conto-servis.cz | Pardubice-Rosice
ZE-CEL-AG Celní agentura

ZE-CEL-AG Celní agentura

Zastupování v celním řízení, import-export, třetí země, vyhotovení výkazu u intrakomunitárního obchodu - intrastat, poradenství v celní problematice. Zpracujeme JSD, VDD, CMR, EUR1, A.TR., e-vývoz ve zjednodušeném postupu. Držitelka certifikátu AEO.
Československá obchodní banka, a.s.

Československá obchodní banka, a.s.

Universální komerční banka ČSOB s plným rozsahem moderních bankopojišťovacích produktů a služeb pro fyzické osoby a firmy - půjčky a hypotéky, investování, on-line bankovnictví. Řešíme individuální finanční potřeby a poskytujeme služby komerční banky pro segmenty retailová klientela (fyzické osoby), malé a střední podniky, korporátní klientela a instituce, finanční trhy a privátní bankovnictví.
http://www.csob.cz | Praha-Radlice
UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Poskytujeme komplexní bankovní služby pro tuzemské i zahraniční klienty. Jde zejména osobní poradenství, účty, konta, platební a kreditní karty, úvěry, půjčky, hypotéky, přímé bankovnictví - internetbanking, pojištění, valuty a devizy. V oblasti investic nabízíme termínované vklady, podílové fondy, akcie a dluhopisy. Dále poskytujeme poradenství v oblasti vyplácení dotací EU fondů a individuální služby pro privátní a korporátní klientelu a malé a střední firmy.
http://www.unicreditbank.cz | Praha-Nové Město
Hypoteční banka, a.s.

Hypoteční banka, a.s.

Banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. Hypotéku si u nás můžete vyřídit i přes internet. Díky nové službě Hypotéka po webu navíc neplatíte poplatek za zpracování hypotéky. Na hypotéky se opravdu specializujeme. Můžete vyzkoušet i naše hypoteční kalkulačky. Profi hypoteční kalkulačka naší banky vám umožní zjistit výši měsíční splátky hypotéky s ohledem na vaše příjmy a výdaje.
mBank

mBank

Profilujeme se jako nízkonákladová banka 21. století. V ČR nabízíme osobní a spořící účty, platební karty zdarma, hypoteční úvěry, spotřebitelské půjčky a další bankovní produkty. Jsme součástí finanční skupiny Commerzbank.