PRŮMYSL

KLEMPÍŘSTVÍ A POKRÝVAČSTVÍ  Babůrek Vojtěch

KLEMPÍŘSTVÍ A POKRÝVAČSTVÍ Babůrek Vojtěch

Nabídka klempířských a pokrývačských služeb. Firma Vojtěch Babůrek je specializovaná na provádění všech typů střech, a to jak na novostavby, tak i na opravy a rekonstrukce.
CeWe Color, a.s.

CeWe Color, a.s.

Zpracování barevných, černobílých, analogových a digitálních snímků. Provoz virtuální fotosběrny. Prodej foto, video techniky a příslušenství.
http://www.fotolab.cz | Čáslav - Staré Město
ENPEKA a.s.

ENPEKA a.s.

Zabýváme se výrobou a prodejem pekařských i cukrářských produktů.
http://www.enpeka.cz | Velké Meziříčí
OSTACO spol. s r.o.

OSTACO spol. s r.o.

Výroba a prodej armatur, tepelné, klimatizační a sanitární techniky.
Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.

Výroba a prodej masa a masných výrobků. Nabízíme uzeniny, párky, špekáčky, klobásy, měkké a trvanlivé salámy, šunku, špek, slaninu. Také prodáváme jelita, jitrnice, tlačenku a paštiky.
http://www.chodura.cz | Frýdek-Místek-Místek
U N I K O M, a.s.

U N I K O M, a.s.

Výroba, zpracování a velkoobchodní prodej zemědělských produktů a potravin. Prodej uhlí, písku, dolomitického vápence, stavebního a hutního materiálu.
http://www.unikom.cz | Kutná Hora-Karlov
LESS & ENERGY, s.r.o.

LESS & ENERGY, s.r.o.

Výroba elektrické a tepelné energie z obnovitelných zdrojů. Provoz elektrárny na dřevní biomasu.
http://www.less.cz | Bohdaneč
A.R. Okenní technika

A.R. Okenní technika

Okna plastová, hliníková, dřevěná, špaletová, eurookna a dveře. Výroba, prodej, montáž, servis a výměna plastových oken a dveří. Nabízíme okna a dveře plastové, dřevěné, vchodové a interiérové, zárubně a okenní doplňky. 5, 6 a 8mi komorový profil Schüco, středové těsnění a kování a skryté panty. Okna pro nízkoenergetické a pasivní domy mají izolační dvojskla a trojskla /U=1,1-0,5/. Speciální nabídky pro správce domů, bytová družstva a SVJ. Dotace Zelená úsporám, Panel a revitalizace domů.
MIZERA - STAVBY, a.s.

MIZERA - STAVBY, a.s.

Stavební firma provádějící demolice, zemní práce, výstavbu komunikací, inženýrských sítí a průmyslových vodohospodářských staveb. Dále zajišťujeme stavební dopravu vozidly Man a Tatra 815 včetně uložení zeminy sutě a dalšího stavebního odpadu.
http://www.mizera-stavby.cz | Lomnice nad Popelkou
STAVEBNINY JANÍK

STAVEBNINY JANÍK

Prodej kompletního sortimentu stavebního materiálu. Prodej obkladů a dlažeb. Prodej sanitární keramiky a koupelnových doplňků. Nově otevřeno železářství. Míchání barev. Velko i maloobchodní prodej. Doprava zakoupeného zboží. Technické poradenství.
KARPEM, a.s.

KARPEM, a.s.

Stavebniny, doprava a stavební činnost. Nabízíme materiál a materiály pro stavby a firmy Wienerberger, Porotherm, Rockwool, Isover, Orsil, Hasit, Knauf, KM Beta, Ytong, Tondach, Bramac atd. Firma nabízí stavební práce na klíč a rekonstrukce domů, sádrokartony a strojní omítání. Zpracujeme projektové dokumentace, rozpočet a ceník. Dopravní a spediční společnost: doprava kamionová, vnitrostátní a mezinárodní, nákladní, silniční, přeprava sypkých materiálů a spedice. Skladování, servis a reklama.
http://www.karpem.cz | Horšovský Týn-Město
Ing. Vladimír Hrabánek CSc. - I.S.H.- inženýrské služby

Ing. Vladimír Hrabánek CSc. - I.S.H.- inženýrské služby

Počítačové analýzy kovových strojírenských konstrukcí pomocí metody konečných prvků (MKP), konzultační činnost v oboru pevnosti konstrukcí.
Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Nabízíme výstavbu cihlového rodinného domu POROTHERM, nízkoenergetické domy na klíč, pasivní domy, projekty a katalogy rodinných domů.
http://www.porothermdum.cz | České Budějovice 1
A-Z Bau, s.r.o.

A-Z Bau, s.r.o.

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, stavby a opravy všech druhů střech. Dále nabízíme pokládku střešních krytin, hydroizolace střech. Specializujeme se na rodinné domky.
http://www.azbau.cz | Praha-Veleslavín
1. Pražská stavební, s.r.o.

1. Pražská stavební, s.r.o.

Zabýváme se zakázkami pozemního stavitelství, výstavbou a rekonstrukcí domů, bytů, objektů škol, nemocnic i průmyslových staveb. Jsme schopni Vám nabídnout kompletní realizaci projektu od zpracování investičního záměru až po jeho dokončení. Průběžně sledujeme nejnovější trendy v oblasti ekologických technologií. Proto jsme se rozhodli uvést na trh také ekologické termoizolační nátěrové hmoty a ušlechtilé termoizolační omítky značky Actin Thermo.
STAVEBNICE RD, s.r.o.

STAVEBNICE RD, s.r.o.

Prodej projektů RD typových i individuálních. Výstavba RD na klíč po celé ČR. Stavební a realizační firma - prodejce stavebních materiálů, vydavatel publikace TOP RODINNÉ DOMY s nabídkou typových a individuálních projektů.
TQS, spol. s r.o.

TQS, spol. s r.o.

Jsme dodavatelsko-poradenská společnost zabývající se montáží a prodejem oken a dveří z plastu, dřeva a hliníku, poradenstvím v oblasti výstavby a energetických úspor nemovitostí, příprava kompletní žádosti pro program Zelená úsporám.
http://www.tqs.cz | Praha-Karlín
REKO PRAHA, a.s.

REKO PRAHA, a.s.

Projektování, výstavba a opravy chladicích věží a průmyslových objektů. Výroba mikrochladičů a provádění sanací betonových konstrukcí.
http://www.reko-praha.cz | Praha-Hloubětín
MOZAIK, spol. s r.o.

MOZAIK, spol. s r.o.

Stavíme a rekonstruujeme rodinné domy a domy na klíč. Provádíme regenerace panelových domů, zateplení fasád, zasklívání lodžií, výměnu oken, vodoinstalace, topení, plyn, zednické práce. Jsme držiteli certifikace ISO:9001:2000 a ISO:9014:2004.
Archis - doc. Ing. arch. Ivan HORKÝ, DrSc.

Archis - doc. Ing. arch. Ivan HORKÝ, DrSc.

Atelier poskytující profesionální služby v oblasti územní plánování, urbanismus, architektura a pozemní stavitelství. Zpracujeme územní plány, územní studie a urbanistické návrhy. Používáme moderní digitální technologie projektování.