PRŮMYSL / Dřevozpracující průmysl

Zadejte minimálně tři znaky

FELDER Group CZ, s.r.o.

FELDER Group CZ, s.r.o.

Renomovaný rakouský výrobce koncern FELDER Group dodává dřevoobráběcí stroje: formátovací pily, pásové pily, srovnávací frézky - srovnávačky, protahovací frézky - protahovačky a spodní frézky. V nabídce máme olepovačky, kolíkovačky, dlabačky, pásové brusky, širokopásové brusky, hranové brusky, kombinované dřevoobráběcí stroje a CNC dřevoobráběcí centra. Prodáváme horizontální i vertikální velkoplošné pily, odsávací jednotky, filtrační jednotky, briketovací lisy, dýhovací lisy a podavače. E-shop.
http://www.felder-group.cz | Praha-Řeporyje
Ing. Jaromír Horský - RH+

Ing. Jaromír Horský - RH+

Vyrábíme dřevoobráběcí nástroje pro spodní, horní i NC frézky a obráběcí centra, nástrojové sady na okna a dveře EURO 68, 78, a 92 mm, frézy čepovací, drážkovací, radiusové HSS i HM, frézy na dveře, dvířka i zárubně. Dodáme výměnné HM nože (žiletky).
SOUKUP, s.r.o.

SOUKUP, s.r.o.

Společnost je výrobcem a dodavatelem dřevoobráběcích strojů, jednotlivých strojních zařízení i celých technologií, zejména pro výrobu oken a dveří. Navrhuje kompletně technologii pro výrobu dřevostaveb.
http://www.soukup.cz | Praha-Hodkovičky
Panas, spol. s r.o.

Panas, spol. s r.o.

Dodáváme dřevoobráběcí stroje SCM (formátovací pily, frézky, olepovačky hran, širokopásové brusky, CNC obráběcí centra, dělicí pily, briketovací lisy). Zajišťujeme poradenství, montáž, servis, financování. Prodej nástrojů včetně broušení.
http://www.panas.cz | Praha-Kyje
Shop.boukal.cz

Shop.boukal.cz

Provádíme velkoobchodní, maloobchodní a on-line prodej značek PFERD, VSM, WERA, KNIPEX, BENNING, MILWAUKEE, PROMA, Optimum, BGS, NAREX a BERNARDO. Prodáváme tvářecí, kovoobráběcí a dřevoobráběcí stroje, nářadí a nástroje k obrábění, řezání, broušení a leštění kovů a dřeva. V naší nabídce máme soustruhy, frézky, routery, pily, brusky, hoblovky, vrtačky i lisy. Dodáváme do celé ČR kvalitní elektrické, pneumatické, stavební, upínací nářadí, brusné, řezné a pilové kotouče které Vám také nabrousíme.
http://shop.boukal.cz | Litvínov-Chudeřín
Antonín Růžička

Antonín Růžička

Dodáváme dřevoobráběcí nástroje a stroje, elektrické nářadí, zakázková výroba a servis a CNC nástroje. Prodáváme formátovací pily, hoblovky, olepovačky hran, frézky, vrtačky, dlabačky, brusky, kompresory, odsávání, zahradní a lesní techniku Stihl.
http://www.aruzicka.cz | Prachatice II
Ing. Jindřich Novotný - Stark CZ

Ing. Jindřich Novotný - Stark CZ

Dodáváme dřevoobráběcí nástroje a pilové kotouče na kov STARK-frézy s výměnnými a pájenými břity, hoblovací hlavy, okenní a dveřní nástroje, CNC nástroje, diamantové nástroje, HM pilové kotouče, roztřískovače, vrtáky a pilové kotouče na kov HSS a HM.
Aigner TOOLS, s.r.o.

Aigner TOOLS, s.r.o.

Prodej dřevoobráběcích strojů.
České Budějovice 2
G.D.A. Trade, s.r.o.

G.D.A. Trade, s.r.o.

Prodej pilových kotoučů.
Bohdalovice
sawing

sawing

specializujeme se na výrobu a prodej truhlářského dubového řeziva, sušeno 8-10%., výroba podlahových přířezů, švarten
http://www.sawing.cz | Český Brod
Nábytek Obhlídal

Nábytek Obhlídal

Specializace na kuchyňské linky, kancelářský nábytek, koupelny, aj. Návrh, výroba a montáž samozřejmostí

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: