PRŮMYSL / Elektrotechnický průmysl

Zadejte minimálně tři znaky

První obalová, spol. s r.o.

První obalová, spol. s r.o.

Provádíme balení a exportní balení výrobků včetně nakládky a fixace. Vyrábíme přepravní obaly pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Prodáváme bublinkové fólie, pěnové fólie, technické pěny, vázací pásky, fixační materiály, přířezy a sáčky.
http://www.prvni-obalova.cz | Praha-Malešice
Českomoravská elektrotechnická asociace

Českomoravská elektrotechnická asociace

Asociace definuje, prosazuje a podporuje společné zaměstnavatelské a podnikatelské zájmy svých členů, kteří působí v odvětví elektrotechnického průmyslu a v příbuzných odvětvích.
Technicplast, s.r.o.

Technicplast, s.r.o.

Plasty, plastové díly, plastové součástky a komponenty - výroba vstřikováním. Dodávka a montáž plastových výrobků na klíč. (formy - zkušební série). Komponenty pro automobilový, kosmetický, elektrotechnický, potravinářský a sportovní průmysl.
EKOSEV, s.r.o.

EKOSEV, s.r.o.

Likvidace odpadů - odvoz, zajištění a odstranění všech druhů odpadů. Využití odpadů elektrotechnického průmyslu, demontáže starých lednic, sanační a hydrogeologické práce, práce v nedýchatelném prostředí, sběr a výkup železného šrotu, čištění nádrží.
Abe.tec s.r.o.

Abe.tec s.r.o.

Prodej vybavení do elektrotechnického průmyslu: antistatika, esd nábytek, AOI, pájecí vlny Kirsten, přetavovací pec, páječky, pájecí technika HAKKO. Nabízíme momentové šroubováky HIOS, opravy BGA, pájecí hroty, optické testery, mikroskopy, endoskopy.
http://www.inabetec.cz | Pardubice-Pardubičky
AXIMA, spol. s r.o.

AXIMA, spol. s r.o.

Provozujeme specializovaný velkoobchod elektrotechnickým materiálem pro průmysl, vyvíjíme a vyrábíme průmyslové napájecí zdroje a nabíječe akumulátorových baterií a řešíme projekty v oblasti procesní průmyslové automatizace.
http://www.axima.cz | Svitavy-Předměstí
Carl Zeiss spol. s r.o.

Carl Zeiss spol. s r.o.

Carl ZEISS je vedoucí mezinárodní skupinou společností v oboru optiky a opto-elektroniky s celosvětovou působností. Společnost Carl ZEISS nabízí výrobky a služby z oboru zdravotnické techniky a biomedicíny, průmyslové měřicí techniky, automotivní a mechanické strojírenství stejně tak jako vysoce kvalitní spotřební zboží, kterým jsou objektivy ke kamerám a fotopřístrojům, dalekohledy a další. Zajišťujeme také prodej a kompletní servis 3D souřadnicových měřicích strojů.
Power-Energo

Power-Energo

Prodej suchých zalévaných a olejových transformátorů a kompletně vybavených rozvaděčů a trafostanic. Nabízíme také vybavení pro projekty týkající se obnovitelných zdrojů energie.
http://www.power-energo.cz/ | Praha 9 - Vysočany
REGEM - Miroslav Vencel

REGEM - Miroslav Vencel

Distribuce, prodej a výroba systémů protipožární ochrany, měření a regulace, elektrotechniky, automatizace a systémů pro zabezpečení i ochranu osob a majetku. Komplexní dodávky protipožárních ochran a systémů měření a regulace s návazností na elektrozařízení objektů těch nejnáročnějších zákazníků.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: