PRŮMYSL / Energetika

Zadejte minimálně tři znaky

OSTACO spol. s r.o.

OSTACO spol. s r.o.

Výroba a prodej armatur, tepelné, klimatizační a sanitární techniky.
Uniservis Hašek, s.r.o.

Uniservis Hašek, s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce VN, NN. Výroba rozvaděčů, revize, výstavba elektrických sítí a trafostanic, osvětlení, projekty, prášková lakovna. Provádíme stavební práce, zámkovou dlažbu, lakýrnické práce, sádrokartony, protipožární přepážky. Děláme podlahové topení, vodoinstalatérství, topenářství, montáž kotlů, stoupačky, kotelny. Pronájem montážních zvedacích plošin. Zemní práce, demolice, nákladní doprava, řezání asfaltu, vrtání železobetonu, pronájem kontejnerů, doprava a prodej písku.
ITES, spol. s r.o.

ITES, spol. s r.o.

Dlouholetá firma zajišťující činnosti v oblasti výroby a distribuce tepla. Dodávky a montáže vytápění, vody, kanalizace, plynu. Chlazení, vzduchotechniky, MaR. Nabízíme servis a nepřetržitou havarijní službu TZB. Facility management - správa objektů.
ABB s.r.o.

ABB s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti automatizace průmyslových procesů a přenosu a rozvodu energií. Naše technologie umožňují zákazníkům ekologickým způsobem zvyšovat produktivitu výroby a efektivně využívat energii. Portfolio zahrnuje elektroinstalační materiál, přístroje nn i vn, rozváděče, transformátory, řídicí systémy, elektromotory, frekvenční měniče, instrumentaci a analytiku a dodávky robotizovaných pracovišť (svařování, lakování, paletizace), automatizovaných celků a s tím spojených služeb.
http://www.abb.cz | Praha-Karlín
Pražská energetika, a.s.

Pražská energetika, a.s.

Jsme spolehlivým dodavatelem elektřiny na území Prahy a města Roztoky u Prahy. Společnost je významným obchodníkem s elektřinou na energetickém trhu České republiky. Člen Skupiny PRE-stabilní a prosperující energetické skupiny s dlouholetou tradicí.
http://www.pre.cz | Praha-Vršovice
RSP Energy, a.s.

RSP Energy, a.s.

Jsme spolehlivý dodavatel elektřiny a zemního plynu za výhodné ceny na celém území České republiky. Nabízíme energie za výhodných podmínek pro domácnosti i podnikatele. Zařídíme změnu stávajícího dodavatele bez aktivačních a deaktivačních poplatků.
http://www.rspe.cz | Praha-Malá Strana
Česká energie, a.s.

Česká energie, a.s.

Dodavatel elektrické energie a zemního plynu po celém území ČR. Naše společnost zajišťuje kompletní služby dodávek obou komodit, včetně doplňkových služeb klientům.
Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.

Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.

Výhradní prodejce stavebních strojů, energetických systémů a zařízení Caterpillar, manipulační techniky Hyster, zemědělských strojů Challenger, hutnicí techniky Weber MT, třídicích a drticích strojů MFL. Nabídku doplňuje půjčovna stavebních strojů a servisní služby, půjčovna nářadí pro velké firmy, drobné podnikatele i kutily. Stroje a zařízení značek Caterpillar, Challenger, Weber, Hyster, Husqvarna a dalších. Pobočky na 12 místech v ČR. Dále kompletní sortiment zemědělských strojů Challenger.
http://www.p-z.cz | Modletice
E.ON Česká republika, s.r.o.

E.ON Česká republika, s.r.o.

Dodávka elektrické energie a zemního plynu pro domácnosti, podnikatele a velkoodběratele. Ceny elektřiny a plynu. Výroba a distribuce elektrické energie EON. Stlačený zemní plyn(CNG). Obnovitelné zdroje, úspory energie. Podpora regionálních projektů.
http://www.eon.cz | České Budějovice 7
LUMEN INTERNATIONAL a.s.

LUMEN INTERNATIONAL a.s.

Jsme elektromontážní, energetická a servisní nadnárodní společnost. Provádíme elektromontáže a projektování elektro (VN, NN, slaboproudé systémy), dodávky elektřiny a plynu, servis a revizi elektroinstalací, řízení a optimalizaci energetické spotřeby budov. Specializujeme se na investice, provoz, instalaci a pronájem lokálních energetických distribučních sítí a energetických zdrojů - fotovoltaické (sluneční) elektrárny, malé vodní elektrárny, ostatní zdroje. Dodávka a montáž solárních panelů.
http://www.lumen.eu | České Budějovice 3
DELNET, s.r.o. (pobočka České Budějovice 6)

DELNET, s.r.o. (pobočka České Budějovice 6)

Monitorování a analýza elektřiny, měření, kompenzace účiníku, přepětí, podpětí, zkreslení, výkon, příkon, krátkodobá maxima, špičky, harmonické frekvence. Provádíme monitoring analyzátorem kvality elektrické energie pro návrh kompenzačního rozvaděče.
AES Bohemia, spol. s r.o.

AES Bohemia, spol. s r.o.

Výroba a rozvod elektrické energie a tepla.
http://www.aes-bohemia.cz | Planá nad Lužnicí
ČEZ, a.s. (pobočka Temelín)

ČEZ, a.s. (pobočka Temelín)

Výroba a rozvod elektrické energie.
EGC - service, s.r.o.

EGC - service, s.r.o.

Realizace projektů, dodávky a servis energetických přístrojů a zařízení.
http://www.egc-cb.cz | České Budějovice 6
EKOFLUR, s.r.o.

EKOFLUR, s.r.o.

Výroba elektrické energie.
Horní Pěna
Energetické centrum, s.r.o.

Energetické centrum, s.r.o.

Provoz elektrárny na spalování biomasy. Výroba energie, tepla a teplé vody.
http://www.ecjh.cz | Jindřichův Hradec
Energetické služby města Volary, s.r.o.

Energetické služby města Volary, s.r.o.

Výroba a rozvod tepla a elektřiny.
ENERGIE AG BOHEMIA, s.r.o.

ENERGIE AG BOHEMIA, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a rozvodem tepla.
http://www.energieag.cz | České Budějovice 7
E.ON Energie, a.s.

E.ON Energie, a.s.

Výroba a distribuce elektrické energie. Poskytování služeb v oboru energetiky. Správa vodních elektráren.
http://www.eon.cz | České Budějovice 7
CHLOUBA, spol. s r.o.

CHLOUBA, spol. s r.o.

Výpočet, konstrukce a výroba vodních turbín a příslušného technologického zařízení.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: