ŘEMESLA

INVES - Milan Veselý

INVES - Milan Veselý

Provádění instalatérských, topenářských a plynařských prací.
http://in-ves.webnode.cz/ | Čáslav-Filipov
Pokrývačství Nosák

Pokrývačství Nosák

Nabídka pokrývačských prací, rekonstrukcí a oprav starších střech, drobných zednických prací, vyklízení půd, objektů a sklepů, dovoz a odvoz kontejnerů. Pokrývání klasickou metodou, pokrývání na sucho, pokrývání rovných střech a pokrývání šablonou.
https://www.nosak.cz | Praha-Hlubočepy
INSTALATÉR Tomáš Novák

INSTALATÉR Tomáš Novák

Provádíme instalace plynu, ústředního podlahového vytápění, solárního vytápění, rozvodů vody, vnitřní a venkovní kanalizace, průmyslové kotelny, tepelná čerpadla. Instalujeme také čistírny odpadních vod, jímky, centrální vysavače a krbová kamna.
http://www.instalater-sro.cz | Šenov u Nového Jičína
Josef Perner

Josef Perner

Provádíme montáže, rekonstrukce rozvodů, plynu, plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, potrubí, sporáků, radiátorů, bojlerů, WC, ventilů, praček, myček, baterií, van, umyvadel. Děláme novostavby RD, elektrorozvody, izolace, odpady a kanalizace.
Ostrava-Polanka
Jiří Bečka

Jiří Bečka

Instalatér, topenář, plynař a revizní technik plynových zařízení do 50kW. Provádím revize, montáže, opravy a rekonstrukce rozvodu vody, topení, plynu a plynových přípojek, sporáků na zemní plyn i propan butan, kotlů, bojlerů, radiátorů, praček apod.
Dolní Lutyně
Petr Ticháček - Vodoinstalatérství - Topenářství

Petr Ticháček - Vodoinstalatérství - Topenářství

Montáž a výměna: kotlů plynových, kondenzačních, na pevná paliva, topení a podlahového vytápění, rekonstrukce bytových jader, instalatérské a topenářské práce, instalace splaškové a dešťové kanalizace. Odvodnění střech systémem geberit-pluvie.
Petr Podlas

Petr Podlas

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce koupelen a vodáren (plast, měď, železo). Dále zajišťujeme vodoinstalace, montáž úpraven vody. Montujeme a opravujeme topení, radiátory, bojlery.
http://www.vodo-topo.eu | Olomouc-Nové Sady
Radim Raček

Radim Raček

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, rozvody vody, ústřední a podlahové vytápění. Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla, solární systémy, kotle na plyn, uhlí, pelety. Výměna stupaček. Realizace koupelen na klíč. Záruční a pozáruční servis.
MALVO, s.r.o.

MALVO, s.r.o.

Provádíme veškeré topenářské, instalatérské a plynařské práce. Kompletní dodávky a montáže ústředního a podlahového vytápění, tepelná čerpadla, solární systémy, vnitřní a venkovní kanalizace, čističky odpadních vod, rozvody vody, závlahové systémy.
http://www.malvo.cz | Olomouc-Hodolany
INSTALACE Pospíšil s.r.o.

INSTALACE Pospíšil s.r.o.

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Dodávka a montáž: solární systémy, tepelná čerpadla, automatické regulace kotelen, ústřední topení, podlahové vytápění, vodoinstalace a plynoinstalace. Kompletní dodávky na klíč včetně projekce.
Instalace topení plyn - ITP s.r.o.

Instalace topení plyn - ITP s.r.o.

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské práce. Dodáváme topení, podlahové topení, podlahové vytápění, kotelny, plynové kotle, ohřívače vody, kotle na tuhá paliva, radiátory, tepelná čerpadla, solární systémy, koupelny, kanalizaci a stoupačky. Dále revize, projekty a servis plynových spotřebičů. Instalujeme topení, podlahové topení, podlahové vytápění, plynové kotle, radiátory Radik, CosmoNova, tepelná čerpadla, ohřívače vody. Nabízíme: Rehau, Ariston. Voda - topení - plyn ? kanalizace.
http://www.itpprerov.cz | Přerov I-Město
ELTOP Janíček

ELTOP Janíček

Nabízíme elektroinstalační, instalatérské, topenářské a plynařské práce. Realizujeme montáž tepelných čerpadel Hotjet, Sanyo a solárních systémů Viessmann a Regulus.
Lofist

Lofist

Nabízíme topenářské, instalatérské a plynoinstalatérské práce. Rekonstrukce, montáže, opravy a výměny stoupaček a ležatých rozvodů, dodávky a instalaci ohřívačů vody, radiátorů, WC, kotlů a ústředního topení. Havarijní služba vodo-topo-plyn.
JaroZI

JaroZI

Provádíme kompletní topenářské, instalatérské, plynařské a stavební práce. Montáž, oprava a servis vodoinstalačních, kanalizačních a plynařských systému. Dále oprava solárních systému, tepelných čerpadel a centrálních vysavačů.
http://www.jarozi.cz | Křelov-Břuchotín-Břuchotín
INTOB

INTOB

Montáže a dodávka vodoinstalace - instalatérství, plynoinstalace, topení i podlahové. Montáže vodoměrů. Revize plynu. Servisní středisko pro armatury RAF a RAV Slezák.
http://www.intob.cz | Olomouc-Nová Ulice
Vlastimil Janíček

Vlastimil Janíček

Nabízíme topenářské, vodoinstalatérské a plynařské práce. Kompletně dodáváme a montujeme kotle, automatické kotle, solární systémy, plyn, vodu, topení, vnitřní a venkovní kanalizace. Rekonstrukce koupelen, bytových jader, odpadů, stupaček, potrubí.
Instalace Pecháček - voda - plyn - topení

Instalace Pecháček - voda - plyn - topení

Nabízíme topenářské, vodoinstalatérské a plynařské práce. Kompletně dodáváme a montujeme kotle, solární systémy, plyn, vodu, topení. Rekonstrukce bytových jader, odpadů, stupaček, potrubí. Zajistíme projektovou dokumentaci. Veškeré zednické práce.
Svébohov
Tespo - Topenářské centrum, s.r.o.

Tespo - Topenářské centrum, s.r.o.

V našem topenářském centru nakoupíte tyto produkty: krby, krbová kamna, kotle, vodovodní baterie, sprchové kouty firem Viadrus, Dakon, Viessmann, Korado, Junkers, Jotul, Edilkamin, Bef, Blanzek, Ravak, Novaservis, Paffoni. Zajišťujeme dotace na bydlení v rámci Zelená úsporám, včetně dokumentace. Prodej a montáž: tepelná čerpadla, solární systémy, solární kolektory. Tepelná čerpadla značek Viessmann, Nibe, PZP. Prodej sanitární techniky, koupelen.
EUROSYSTEMY GROUP, s.r.o.

EUROSYSTEMY GROUP, s.r.o.

Provádíme montáž topení - vytápění po celé ČR: teplovodní podlahové topení, teplovodní podlahové vytápění, radiátory, kotle, tepelná čerpadla, elektrické podlahové topení. Nabízíme značky: Top heating, Rehau, Gabotherm, Giacomini, Ivar, Korad. Jsme držiteli certifikátů Kvalitní firma a Spokojený zákazník.
http://www.eurosystemy.cz | Hranice I-Město
FIS Pjajko, s.r.o.

FIS Pjajko, s.r.o.

Provádíme montáže instalačních systémů vody, topení, vzduchotechnika a solárních systému značek Buderus, Junkers, Viessmann, Dakon, Reflex. Dále provádíme montáže a rekonstrukce kotelen. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.